reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kobietka22, witaj! W skrócie możesz poczytać o zaplanowaniu chłopca tutaj Planowanie plci (najważniejsza jest dieta bogata w Na i K a uboga w Ca i Mg oraz zapewnienie sobie wysokiego pH 7,5-9).

Księżniczko, Ciebie również witamy w naszym wesołym gronie i trzymamy kciuki za owocne działania! Dzięki kochana za miłe gratulacje, chyba do końca uwierzę dopiero na połówkowym 4 lutego! :-) Pewnie, że możesz liczyć na nasze rady, razem tu wykombinujemy żebyście wszystkie miały zdrowe dzieciaczki wymarzonej płci! Tą aukcję z Sylkiem ciężko namierzyć gdyż ani w tytule aukcji ani w opisie nie pada słowo "Sylk", dobrze, że axarai zawsze poratuje linkiem :-) Pewnie sprzedawca niebawem wystawi nową aukcję.

Andziak, Sylk to lubrykant i służy do nawilżenia (gdy ktoś ma mało śluzu) by staranka były przyjemniejsze :-) Można śmiało używać przed każdymi przytulankami, jest bezpieczny i na bazie naturalnych składników. A że przy okazji ma niskie pH i jest bezpieczny dla plemników to "planowaczki" dziewczynek to sprytnie wykorzystały :-D (na in-gender naprawdę bardzo go zachwalają).

Gal, przepraszam kochana ale dopiero teraz mi się przypomniało, że pytałaś czy moim zdaniem warto zakupić ten Replens i Rephresh ...więc moim zdaniem jak najbardziej warto skoro tak długo potrafią zadbać o niskie pH (a u Ciebie ono na wieczór bardzo rośnie).
 
reklama
Piranha a byłaby taka możliwość żebyś zamówiła mi sylk na ebayu ja oczywiście kase na twoje konto bym Ci przelała i byś zamówiła, bo wolałabym sprawdzoną wersję mieć;-) coś mi się kojarzy, że zamawiałaś już dziewczynom na ebayu.
 
Kinguś ja też zauważyłam, że ładny Filipkowy suwaczek jest:rofl2: I dziękuję Ci Bardzo:-D
no to jesteś drugą osobą !!! :-D heh
dziękuje.
U ciebie za 2dni niespodzianka! a u mnie za 2dni zaczną sie płodne...:-p i Ty się bedziesz cieszyła i ja;) mówie ci


juliana szkoda.. :/ tule, nowy cykl nowa szansa! musisz wierzyc
 
Juliana tak mi przykro! Już myślałam, że się Tobie udało, no cholerka jasna!!! Ty Mama, brzydki dzień, bardzo brzydki!!!!!!!

Kinga ja już widzę po serduszkach że cały czas się cieszysz:-D Czekam na ten piątek i czekam.......
 
Ostatnia edycja:
Noemi, a może któraś koleżanka forumowa z UK Ci go kupi i wyśle? :-) Obiecałam już sobie, że nie zamawiam już Sylka na eBay gdyż przyszedł do mnie przesyłką kurierską - a kurierzy to straszny stres dla mnie :-D, zawsze przyjeżdżają jak np. usypiam Krzysia i nie mogę podejść do drzwi (albo jak już zaśnie po godzinnych trudach usypiania i mi go budzą) ...i potem trzeba jechać po odbiór do ich siedziby na drugim końcu Wrocławia :-) Z kolei jak się opłaci tańszą przesyłkę (która dojdzie pocztą) to się dość długo czeka na paczuszkę :-( Mam nadzieję, że się nie gniewasz
t1813.gif


juliana, my tu wszystkie zaciskamy kciuki za Twój następny cykl więc musi się udać! Długo się staracie?

A propos podobno Sylk ma pH około 4 więc jest idealny do planowania dziewczynki :-)
 
Ostatnia edycja:
Julianko, na pewno przyjdzie niedługo Twój szczęśliwy dzień, zobaczysz, ja Ci to mówię...

Mama05 -powiedz tej @ , że ostatni raz ją gościsz ...

Piranha,-no coTy, za co Ty mnie przepraszasz, jak już to mogę ja Ciebie, że ciągle głowę zawracam:tak:
Może mojego M namówię, żeby dzisiaj wieczorem zamówił, jak myślisz czy oba, czy wystarczy refresh. A i czy myślisz, że skład też jest naturalny i nieszkodliwy? Bo ja czuję, ze @ zbliża się wielkimi krokami....
 
juliana przytulam mocno..... nastepny cykl MUSI byc owocny:tak:trzymam za to kciuki:tak:

piranha hahaha jakbym o sobie czytala z tymi kurierami ;-) zawsze zloszcze sie na meza jak cos kupi i przesylka jest na adres domowy a nie firmowy;-)
 
reklama
Hej Nie bylo mnie caly dzien musze nadrobić co pisałyscie.Ja mam tylko jedno do napisania ta franca przyszła w nocy.Mam dola i nic mi sie nie chce.Nie wierze że sie nie udało...
Juliana Ty też dostałaś?? tule słonko-wiem jak sie czujesz-ja dostałam po 15.00;//// Czarna ja mam czaem tak własnie ,że trafia się krótki cykl własnie 24dniowy,ostatni był 28 dniowy.. działalismy i w 9 i 10 d.c. wiec gdyby owu była wcześniej to byśmy się załapali... ehhhhh Pirania mam nadzieję ,że sie endo pogrubi... co do b komlleksu to Tom dopiero mi zamówił-w tamtym m-cu wydałam na witaminy 400zł i musiałam czekac do tej wypłaty..zamówił mi b 100 i calcium... Axarai a czy Ty juz nie testowałaś??? Pirania a jeśli ja używam Sylka a nie sprawdzałam jakie mam ph to on mi nie pourywa główek plemnikom...?? nie wiem -sprawdzic swoje ph czy bez obaw mogę go używać... Kinga,Kosmo,Patrysia i reszta ekipy -dziękuję za wsparcie!! bardzo dziękuję!! zakupy udane,dzieci spia ,mąż poszedł na siatke -jak co srodę -a ja pewnie tlc włącze i porodówką sie pokatuję.. ale mi smutno
c020.gif
tak bym sie chciała do Was przytulić........
 
Do góry