reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama przykro mi z powodu @...
Jednak mam nadzieje ze niedlugo uda sie Tobie zafasolkowac ;-)

Axari doczytalam ze u Ciebie @ brak kurcze to zapowiada sie ze jednak udalo sie zaciazyc :-) tak wiec czekamy do piatku na rozwianie wszelkich watpliwosci :-p
 
reklama
Ok dzięki za linka. Niestety aukcja juz jest zakończona z tym SYLKIEM. Napisałam może coś odpiszą, że jeszcze mają na stanie. Ja dzisiaj mam pierwszy dzień @ więc dużo czasu nie zostało. Muszę zakupić jeszcze paski ph, bo testy owulacyjne już mam.
 
Axari to mnie teraz rozbawilas ,tylko 40 stron :-D:-D:-D ja to mam klopot z przeczytaniem 4-rech :-p:-p
Kobietka jesli sie zdecydowalas nadrobic to zycze milej lektury ;-)
 
Edyta no wiesz 40 to jeszcze pikuś jest:-D a Kobietka od początku nie musi czytać, bo największe osiągnięcia w dziedzinie planowanie mają dziewczynki teraz:-D
Księżniczka najlepiej na allegro, tylko pod nazwą SYLK to ciężko poszukać, najlepiej szukać nawilżacz, czy ten lubrykant, czy jak to się nazywa:rofl2:
 
Pirania mam do ciebie pytanie Nie znam zbytnio angielskiego wiec na co dokladnie jest ten sylk co pisze na ulotce?Bo rozumiem ze wielu.dziewczynom pomogl ale w jakim celu go stworzono?czy za czeste stosowanie nie zaszkodzi?
 
reklama
Do góry