reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama05, dzięki wielkie kochana, nieziemsko miłe to co napisałaś! A ten ból jajnika to dobrze wróży, normalnie nie mogę się doczekać Twojego testowania! :-)

tusia, również dziękuję! :-* No właśnie mi te paski też zawsze pokazywały (a zmierzyłam może 2-3 razy więc "zawsze" to raczej zbyt dalekie posunięcie z mojej strony :-D) ten sam, najjaśniejszy kolor, stwierdziłam, że pewnie źle mierzę i dałam sobie spokój ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pirania dzięki ;)
mam zamiar za tydzień w czwartek siknąć to będzie 26d.c. wiec powinien test wyjść..
od Ciebie czuć takie ciepło i życzliwość a jeszcze jak się widzi z kim sie pisze to już wogóle super..a Ty widziałaś fotkę jak ja siebie wstawiałam?

Tusia Beatka sporo robiła tych testów ,no ale nie zaglada do nas-może wleci to Ci cos pomoże..
 
JULIANA -ooooo :)) jaka miła buźka ;))
c014.gif
c014.gif
c014.gif
c014.gif



a ja wstawiałam niewiem jakos tydzień temu może dalej.. a tą fotkę widać ?????

http://nk.pl/profile/16590244/gallery/album/2/28
 
Ostatnia edycja:
Mama05, dzięki kochana! A Twoją foteczkę oczywiście widziałam, prześliczna babeczka z Ciebie!!!

juliana, WOW, jaką Ty masz niesamowitą urodę!!!

Fajne były te testy pH, które Daria używa. Daria, jak tam, testujesz jutro? :-)
 
Juliana tez super szkoda,ze oczek nie widac ;-)
Mama nic nie widziałm a nie popuszczam zadnej stronki :-p
aha sory juz przypomniałm sobie czarnulka z krótkimi włoskami no tak
 
reklama
a fakt urodzeni w lutym to mądrzy ludzie, znam kilka osób z lutego :-)[/QUOTE]

chyba nie wszyscy bo moja tesciowa jest z luteg i za madra nie jest:rofl:
ale wasza corka pewie bedzie madra po mamusi lub tatusiu :)
 
Do góry