reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Monico-cudne wieści u Was:))
świetnie,że u Zuzi wszystko si ,że byliscie z mężem razem;)
no i &&&&&&&&&& za pomyślne ustalenia porodowe ;)


ja wstawiłam przed rosołek i zaraz będzie gotowy;))
potem będziemy piekły z Zuza rogaliki z makiem...

Dido a jak u Ciebie?????
 
reklama
Ja doslownie na chwilke.
Wczoraj przyjechalismy dosc pozno.
Po wizycie u dr.mielismy jeszcze troche spraw do zalatwienia.
Bylam tak padnieta,ze nie mialam sily pisac:zawstydzona/y:

A wiec...u nas tez wszystko ok.
Mala dokazuje,wyniki dobre.
Tylko,martwi mnie to ze przez 3 tyg.przytylam dobre 2 kg.:szok:
Nastepna wizyta za 2 tyg.
I wtedy tez bede miala test na obciazenie glukozy.I juz mi sie niedobrze robi:sorry2:

Dzis jeszcze zakupy,biblioteka itd.
A wy sie macie fajnie,bo macie dzis wolne...a my nie;-)

monico
-super,ze wszystko dobrze.
Jeszcze troszke i mozesz smialo rodzic.

Beatko-wpadni na chwilke i daj znac co tam u ciebie:tak:
 
Monico swietne wiadomosci z wizyty :-) no to juz chyba nie masz watpliwosci co do plci , u mnie tez bedzie buleczka mile widziana :-D

Ja dzisiaj bede sie troszke mniej udzielac bo musze ogarnac w domku,pozniej kolezanka wpadnie...ale bede czytac :tak:
 
Monico, dido, super, że wszystko jest w najlepszym porządku! Ty się dido wagą nie przejmuj, ja na początku w 1 ciąży potrafiłam też 2 kg na miesiąc przybierać a w 2 połowie wyhamowało do 0,5 kg na miesiąc więc sumarycznie przybyło 10 kg. Zastanawiam się czy nie zafundować sobie pamiątki w postaci płytki z nagraniem 4D ale na sprzęcie, tam gdzie chodzę do lekarza, obraz z tego USG nie jest według mnie najlepszej jakości, kuzyn był ostatnio z żoną na tym USG i się normalnie twarzyczki synka wystraszył :-D

Mama05 i juliana, dzięki kochane! Oj jak ja bym chciała tak móc już z Krzysiem wspólnie robić i piec ciasteczka :-) Ano mam dość specyficzne zainteresowania :-D, np. uczę się też jak tworzyć (malować i wszczepiać włoski) tego typu lale:
Zobacz załącznik 422882Zobacz załącznik 422883Zobacz załącznik 422884
Pochwalę się też :-D (a co! :-D), że jako pierwsza w Polsce założyłam hodowlę takich oto rybek (najpierw się szkoliłam w ich hodowli na zagranicznych forach, potem odkładałam 2 lata by zakupić kilka sztuk ...potem czekałam 2-3 lata aż podrosną no i potem sukces: zaczęły się mnożyć w moich akwariach :-)):
Zobacz załącznik 422893
No ale już kończę z tym przechwalaniem się i spamowaniem Zobacz załącznik 422894
 
Ostatnia edycja:
Piranha ogladalam niedawno program o tych lalkach,normalnie brytyjki kupuja je i traktuja jak dzieci ... wychodza z nimi na spacerki ,jezdza na zakupy ,przewaza w fotelikach dzieciecych :szok:

Ale lalki sa fajne bo mozna zamowic podobna do naszego dziecka jak bylo male :tak:
 
Witam Dziewczyny:))

Jak miło się Was czyta, staranka idą do przodu wizyty USG ok a to najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porządku...

Ja się trochę załamałam bo jak zawsze testy owu robiłam od 10 lub 11 dnia cyklu a w tym mies.zupełnie przez nawał pracy zapomnaiłam o tym... no i boję sie konsekwencji ponieważ przytulanka były 12dc wieczorem a śluz płodny pojawił się nastepneg dnia wieczorem...i lampka mi sie zapaliła upsss owulka no i d....jednym słowem bo jak to ciąża t na pewno będzie synek.... ehhh jestem zła na siebie ale jestem taka zabiegana, że szok a dziś w nocy moja sis urodziła córeczke:) 3,369kg i 55cm :* mała pyza z niej. Zaraz do niej jadę zobaczyć kruszynkę na żywo:)

Miłego dnia :****
 
Edyta, no właśnie telewizja to wypaczyła, 99% kupujących te lale to zwykli kolekcjonerzy ale program o nich byłby po prostu nudny :-D Wiadomo, że trafią się oszołomy, które będą te lalki traktować nie jak lalki ale coś więcej ...no ale oszołomów na świecie nie brakuje w najróżniejszych dziedzinach :-D

Natusia, u mnie zawsze śluz płodny występował dzień przed owulacją (w dniu owulacji jakoś już zanikał) więc jeśli masz podobnie jak ja to zachowałaś odstęp 2 dni a to bardzo dziewczynkowa odległość. Takie spontaniczne staranka są najlepsze, człowiek przynajmniej sobie potem nie wypomina, że źle ustalił dzień itp. itd., po prostu naszła ochota i tak po prostu miało być! :-) Trzymam mocno kciuki! &&&&&&&&
 
dzieki dziewczyny, naprawdę warto powalczyc o to cudowne uczucie, gdy widzicie ze wasze marzenia się spełniają
teraz dopiero zdałam sobie sprawę że nosze w sobie córeczkę i jestem mega szczęśliwa

póki co z mężem super, dzis rano "zabawilismy" się w łóżeczku a on mówi do mnie że jestem piękna, wiec ja na to - nawet z tym brzuchem a on ten brzuch właśnie to efekt naszej miłości -:-) było mi miło nie powiem


co do terminu mimo zmęczenia mała niech posiedzi, termin mam na 19 luty, chciałabym urodzic 24 lutego, po pierwsze mąż ma urodziny w tym dniu, bedzie po terminie wiec moja gin moze wywolac porod na jej dyżurze, po drugie- na zwolnienbiu płaci ZUS - wiec niech płaci jak najdłużej :-D
 
Monico to byl u was bardzo goracy poranek :-) milo jak maz mowi takie mile slowa ;-)
Moj T chcial aby maly urodzil sie w dniu jego urodzin 22.02 ale niestety maly urodzil sie dwa tyg przed terminem 4.02 ale za to powiedzial ze urodzeni w lutym to sa madrzy ludzie :-D
 
reklama
jestem po obiadku:)

Piraniaaa przepiekne te lale :) ależ Ty masz rozmaite zainteresowania :))
moja pasja to:
*dzieci
*kosmetyka
*ogrodnictwo


Edyta witaj mamuska ;))

Monico- ciesze się ,że między Wami oki-niech tak pozostanie ;))

Dido- dobre wieści..

Natusia- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za efekt Waszego spontanu :)))
 
Do góry