reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama05, ogrodnictwo i dzieci też uwielbiam! :-) Co do kosmetyki to bardziej mogłabyś o tym pogadać z moją siostra bliźniaczką, od lat ją ten temat fascynował, szkoliła się we własnym zakresie (robi m.in. cudne makijaże, malowała mnie np. na ślub :-)) aż w końcu porzuciła informatykę i założyła firmę produkującą naturalne kosmetyki (m.in. naturalne podkłady mineralne, pudry ale w planach są też naturalne szminki, błyszczyki, cienie, róże i inne) :-) ...tak więc nie jest powiedziane, że człowiek musi robić to czego go uczyli, można znaleźć własną pasję, samemu się doszkolić i jazda :-) Mnie niestety czeka przebranżowanie się gdyż branża, której się uczyłam i w której pracowałam (a na macierzyńskim straciłam pracę) ledwo zipie.
 
reklama
Hej!
Monico super wiesci. Beatka dalej w dwupaku , dostalam od niej wiadomosc na pw. No nic to bedziemy sie toczyc dalej;-):-D
Piranha super masz zainteresowania. Ja mam takie zwykle typowo babskie;-):
Dzieci , gotowanie wymyslnych i zwyczajnych potraw , strzyzenie psow ,zwierzaki.
Czasem mysle ,ze ja mam jakis dziwny instynkt opiekunczy , ciagle chce mi sie nowego stworzenia do opiekowania. Dzieci to jedno ale jakbym mogla to mialabym jeszcze spory zwierzyniec w domu. Jak dzieci beda duze to chyba bede tworzyc dom tymczasowy dla szczeniakow ze schroniska(to sie wtedy naopiekuje za wsze czasy :-D)
No i zmykam bo dzis pierwsza tura gosci do Antolka przychodzi;-)
 
dido, a ile waży malutka?? dobrzez ze wszystko ok, na kiedy dokładnie masz termin??

Edyta T jak Tomasz??? mój m to Tomek i ta ciąża wymarzona w cyklu który odpuscilam iw jego urodziny, to był dla nas szok i chyba.. przeznaczenie

Zobaczymy moze kluska poczeka

a fakt urodzeni w lutym to mądrzy ludzie, znam kilka osób z lutego :-)
 
Monico moj maz to Tomasz i z tego co pamietam to Mamity maz tez ma tak na imie :-D

Przewaznie tak jast ze jak sie odpusci to okazuje sie ze ciaza jest :tak:

Mama witaj ...
 
mój mąż też Tomek;) haha Edyta ,dobrze pamiętasz;)

Pirania no ja kosmetyczka z wyboru ,pasji i wykształcenia i teraz od 7 m-cy pracuje w Salonie Urody;)

Aneczka ukochać synka:)
i dzięki za info od Beatki-pozdrowic Ją proszę ;)
 
a ja robie te ph paski i dla sprawdzenia czy w ogole dzialają zrobiłam wode i mocz . w nastepnym cyklu robie codziennie bo wychodzi,ze mam cały czas takie same i dziewczynkowe a dziewczynki nie mam :eek:


Uploaded with ImageShack.us



Ja tez mam Tomka ale synia ;-)
 
Mój M to też Tomasz hehehe :-) Aneczko, ja też kocham zwierzaki i jakbym mogła to bym w domu cały zwierzyniec miała (akwaria, terraria, gryzonie, papugi, koty i psy) :-D Edyta, jesteśmy dwujajowe ale jak byłyśmy małe to naprawdę ledwo kto nas rozpoznawał. Teraz to w sumie nie wiem jak to jest bo jedni twierdzą, że wyglądamy jak siostry ale nie jak bliźniaczki, no a inni to nas np. po 5 latach studiów nadal nie odróżniali :-) ...oj robiło się różne numery hehehe :-D Tu ja z siostrą (zamieszczę na chwilę a potem usuwam :-), ja jestem po lewej a siostra z córeczką po prawej, dziewczynka na dole to córka kuzyna męża):
 
Ostatnia edycja:
Pirania
c029.gif
c029.gif
c029.gif


c006.gif



jakas Ty piękna kobietka!!!
ależ będziesz miała śliczną córcię ;)))

piękna,miła i życzliwa-super osóbka z Ciebie ;))


Tusia ja się nie znam na tych paskach ph,nie robię więc nie pomogę..

ależ mnie lewy jajnik naparza...
 
reklama
Do góry