reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kurde jak fajnie się Was czyta :)
MissBella szkoda ale tak jak dziewczyny piszą dłużej pobierzesz witaminy i będzie większa szansa na babeczke :) trzymam kciuki za następny cykl.

Ja testy owu kupiłam te co polecała PIranha a tych ph jeszcze nie kupiłam.
 
Wiecie ja naprawde pragnęłam Dziewczynki i sie udało :)
za pierwszym razem chłopak za drugim tez i teraz z meżem zdecydowaliśmy sie jeszcze raz może sie uda :)
z moim zezowatym szcześciem jak już zaszłam w ciąże ( Po 2 latach planowania ) nareszcie sie udało





 
Ostatnia edycja:
witajcie babeczki :))
dopijam kawę bo zaraz do pracy.

Bella dzięki Ci za miłe słowa ;) cieszę się ,że poprawiłam Ci nastrój :)
damy radę tylko cierpliwości trzeba -szkoda,że nigdzie jej nie sprzedają na kg :))
przyjemności w działaniach -wyduś męża do ostatniej kropli...~~~~o hahahahaha =))

Beatka cześć kochana ;)
Ty już jedną nogą na porodówce co?:)

Noemi witaj i wlatuj częściej ..

Pirania jeszcze 11 dni :))
a jak Krzyś? zdrowy już?pospaliście??

Edyta Ty juz nie bądź taka zalatana i wpadnij do nas na kawę..
c045.gif
;))


starające sie jak tam po upojnej nocy??u nas oczywiście wczoraj wieczorkiem udało sie podziałać :)

w 8d.c. miałam 36.5
w 9d.c.temp.36.4 działania :)))
w 10d.c. 36.6 -o 13 pozytywny test owu...działania :)))
w 11d.c. (dziś) też 36.6...

mam nadzieję ,że skok bedzie bo cos niska tempka jak na owu co??
bo od skończonej @ do 8d.c. miałam 36.5
potem troszkę spadła i potem skok o 2 kreski...
mam nadzieję,że jutro bedzie 36,9 lub 37 jak to u mnie po owu.
 
Cześć dziewczyny!

MiSia-2007, witamy! Napisz coś więcej jak udało Ci się zaplanować Michalinkę :-)

Mama05, ja też już odliczam, zacznę niebawem kreski chyba na ścianie malować hehehe :-D A czułaś wczoraj jakieś objawy owulki? Mi tempka rosła zazwyczaj gdzieś tak 24h po owulce (jeśli owulka była wieczorem to następnego dnia rano zwykle nie było jeszcze skoku), zdarzało się jednak, że dopiero po 2 dniach, jestem zatem pewna, że jutro rano Twoja tempka będzie już wyższa, za co mocno trzymam kciuki (Ty wiesz że ja Ci bardzo kibicuję :-))! A Krzysiu niby w dzień nie ma już katarku ale w nocy nadal mu się nos zatyka (a ja na noc nie zapuszczałam mu kropelek myśląc, że już mamy to z głowy ...a raczej z nosa) ...i niestety to już druga słabo przespana noc gdyż synka wybudzał co chwilę zatkany nos, normalnie końca nie widać :-(, chyba dziś nie dam się omamić i podam mu krople na noc.

Coś Kosmo ostatnio się nie odzywa, ciekawe co u niej.
 
nie mierzylam w tym cyklu temperatury bo za duze zamieszanie przez te swieta mialam;/ jak sie nie uda to zaczne od nastepngo bo cos te testy mi mieszaja ostatnio;/
 
czesc dziewczynki:tak:

piranha
jak milo ze o mnie pamietasz- kochana jestes!

ja poprostu jeszcze nie wrocilam do starego rytmu. dzisiaj znowu mamy gosci- przyjezdza chrzestna mojego synka z zagranicy wiec trzeba sie przygotowac. normalnie jestem juz zmeczona tymi dniami "swiatecznymi";-)
ale za to po swietach brzuch mi wyskoczyl momentalnie. teraz nie ma watpliwosci ze jestem w ciazy;-) tylko sie zastanawiam czy to od przejedzenia czy to faktycznie brzuszek ciazowy?
no i nadal nei czuje ruchow, a tak bardzo bym chciala:-(

Piarnha ja juz zyje Twoim usg i jestem bardzo spokojna- niespodzianek nie bedzie- bedzie corcia!
za to do mojego tak bardzo dlugoooo- bo usg polowkowe mam dipiero 26 stycznia. i jakos juz nie mysle o plci. tzn mysle ale nie zajmuje to calego mojego wolnego czasu, tak jak wczesniej;-)


no i nie ukrywam ze jak podczytuje staranka dziewczyn to nomalnie zazdroszcze w pozytywnym tego slowa znaczeniu:tak: szkoda ze nie mialam mozliwosci sie tak przygotowac.
 
reklama
Hej dziewuszki!
Mama hehe widac ,ze to cale planowanie mile jest:tak: Tego wam troche zazdroszcze bo ja juz w sypialni jak sloniatko:-p;-)
Czarodziejko jak tam u Ciebie? Czemu sie nie pojawiasz?
My wczoraj robilismy na kompie wizualizacje naszej sypialni i juz zaczniemy ja robic na dniach. No i chyba powoli zabiore sie za przeglad ciuchow i innych takich ,zeby zobaczyc co jeszcze trzeba.
Beatka a u Ciebie? przygotowania pelna para co? torba spakowana do szpitala?
 
Do góry