reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pirania ja ogolnie lubię diete dziewczynkową ,wiec nabialu jem duzo .Jezeli chodzi o zakwaszanie to biore od 10 dni Wit.C 1000mg,Mg+B6 ,Ca (wszystko z apteki a Ca do podobno taki silny jak dla osob z Osteoporozą:-D)no i oczywiscie folik,ale to pewnie za krótko:dry:
 
reklama
Czarodziejko no to pewnie porządne uderzenie ciepła poczułaś jak cię w drzwiach przywitał:tak: a ten budda ......dobre:-)
Ja już wiem, że u mnie w piątek i też 2 lata krzyż kupuje.....ale wode mam i świeczki też.

A mnie jakieś zwątpienie naszło i wiara że mi się uda jakoś uleciała........hm:-(
 
Czarodziejko no nieźle z tą kolendą :-D śmiesznie.. fajnie ze ksiądz był w porządku bo teraz to różnie bywa wiadomo. I zdarzyć się każdemu może tak wpadeczka ;-):-)
 
Witam Serdecznie Wszystkie Staraczki i Mamusie z Fasolkami:-)
Przeczytałam Wszyyyyskie posty, i jestem pełna podziwu dla Was:tak:
Przyłącze się do Was, co? Jesteście po prostu REWELACYJNE!
A powiedzcie mi kobitki, czy jak biore witaminki Vigor i tam jest napisane, że zawierają 200 ug kwasu foliowego, to starczy, czy powinnam jeszcze brać dodatkowo?
 
Ostatnia edycja:
Agulek no że tak powiem Baaardzo chciała bym w różu po maxie zaszaleć, ale też z racji tego, ze już wiekowa jestem to chciałabym zdrowe dzieciątko, i żeby udało się zafasolkowąć.
Tak naprawdę, to nawet nie umiem sobie wyobrazić, że miała bym córcie, do tego stopnia, że chyba jak by się urodziła, to dała bym jej na imię Abstrakcja:-D
 
Tak naprawdę, to nawet nie umiem sobie wyobrazić, że miała bym córcie, do tego stopnia, że chyba jak by się urodziła, to dała bym jej na imię Abstrakcja:-D
:-) dobre... no to życzę Ci tej córki mimo wszystko! może akurat teraz się uda, są sposoby wiec życze wytrwałości i powodzenia :tak:
 
Kinga85 No właśnie u mnie z tą wytrwałością to trochę ciężko, bo mój M w Niemczech pracuje, i trochę mi ciężko na saxy go ściągnąć:-)
Teraz jest nasz pierwszy cykl staranek, a we wrześniu odstawiłam anty. M przyleciał na Święta i były przytulanki,
oj były ale w jakim okresie cyklu to niestety nie wiem, bo ostatnio miałam cykl 28,23,26 a teraz nie wiem:zawstydzona/y:
 
czarodziejko hahahahaha
potrafie sobie wyobrazic Twoja mine:tak: bo my 2 lata temu jak sie wprowadzilismy do nowego domu to mielismy identyczna sytuacje. tyle ze bylismy przekonani ze koleda jest nastepnego dnia. no i tym sposobem jest u nas burdel na maxa bo caly dzien nie bylo nas w domu bo jezdzilismy w poszukiwaniu swiec, krzyza itp, maz juz przebrany po kapieli w pizamy wierci dziury zeby powiesci krzyz, ja w jakims roboczym stroju, torby z zakupami rozwalone w progu, jednym slowem patologia:-D
nagle dzwonek do drzwi! juz wiedzialam ze toksiadz bo mieszmay na takim zadupiu ze nikt inny bez zapowiedzi, o tej porze by do nas nie przyszedl. moja mina, mina meza i mina ksiedza bezcenna:tak: nie wiem jak sie tlumaczylam ale musialo to wygladac komicznie bo sam ksiadz w kolko powtarzal- PROSZE SIE NIE PRZEJMOWAC, NIC NIE SZKODZI, NIC SIE NIE STALO:tak:
cale szczescie ksiadz okazalo sie super wyrozumialym gosciem i naprawde robil wszystko zeby nam nie bylo glupio:tak:

axari witaj:tak: hahah Abstrakacja- dobre! dobre!:-D
 
reklama
Kosmopolitan witam, i wierze, że się Tobie udało mieć córcie!!!
Mi przy pierwszym dziecku było wsie rawno, przy drugim, no to oczywiście chciałam córe (w obu przypadkach, bez USG) Przy trzecim coś tam marzyłam, ale nie było parcia, bo raz, że duża różnica, dwa synek już z nowym M, więc ok:-) Teraz bardzo bym chciała pipeczkę, ale coś nie mogę uwierzyć, że mogło by się uda:szok:
Chociaż widzę ,że dużo dzielnym dziewczynkom się udało:-)
 
Do góry