reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kosmo, mi też brzuch mocno się powiększył i tak się zastanawiam czy to świąteczne przejedzenie czy jednak ciąża :-D Ja ruchów chyba jednak też nadal nie czuję, raz na kilka dni mam chwile, że wydaje mi się iż coś poczułam ale nie wiem czy to nie po prostu moja bujna wyobraźnia :-) W pierwszej ciąży ruchy synka poczułam w 17 tygodniu, ciekawe czy tym razem uda się wcześniej. Też czasem żałuje, że się mocniej nie przyłożyłam do tego całego planowania (tym bardziej, że to moje ostatnie dziecko i fajnie by było wiedzieć, że człowiek zrobił wszystko co w jego mocy) ale wówczas sobie myślę, że widocznie tak miało być i już, może przeznaczony był mi po prostu drugi synek :-) ...najważniejsze, że Krzysiu będzie miał rodzeństwo i liczę że się jakoś dogadają skoro różnica wieku nie będzie zbyt duża ...i jednocześnie coraz bardziej jestem przerażona jak ja sobie dam radę z 2 małych dzieci :-)
 
reklama
piranha bo wlasnie ja tez tak sobie mysle z tym calym planowaniem- ze tak poprostu mialo byc z jakiegos powodu:tak:
jeszcze przed swiatami pislalam ze nie wykluczone ze bede chciala 3 dziecko. oj ja chyba zapomnialam co to znaczy miec malenstwo w domu;-)w swieta mialam okazja widziec w akcji niespelna 2 miesiecznego synka mojego brata i powiem szczerze ze nie spodziewalam sie ze tak szybo zapomnialam jak jest ciezko!!! nie, nie , zdecydowanie nie planuje 3 dziecka;-)
 
Aneczko dziekuje ze o mnie pytasz:) Jestem Kochana...poczytuje. Kibicuje:)))))
U mnie Ok, choc po swietach zdychalalam z przejedzenia:)))))
Lubie Was czytac, nowe dziewczyny i i ch starania,,,no a Wam "starym wyjadaczkom" kibicuje szybkiego porodu:))))
Patrze ba suwaczek
Beatki to ona juz smialo moze rodzic!!!!! Boziu zlecialo nie wiem kiedy!!!!!!!!!
 
Piranha ekspertko moze wiesz co moze byc przyczyna takich miesiaczek?
1dzień-leciutkie krwawienie
2dzień -mocne krwawienie
3dzień-malutkie tylko wkładka
4dzień to samo
5dzien -to samo

zadziwia mnie to ze przez całe popołudnie i noc jest czystko a na drugi dzień np.o 10 nagle znowu pojawia się małe krwawienie.
 
tusia, a może przyczyną jest zbyt cienkie endometrium? Z kolei przyczyną cienkiego endometrium może być podwyższona prolaktyna, jej nadmiar obniża m.in. progesteron a to on jest odpowiedzialny za rozrost endometrium. Ja bym dla własnego spokoju sprawdziła na Twoim miejscu LH, FSH i estradiol w 3dc oraz koniecznie progesteron oraz prolaktynę z obciążeniem w 7 dniu po owulce. Zbyt cienkie endometrium może utrudniać zagnieżdżenie się zarodka w macicy.
 
tusia, zdaje się, że mama05 bierze Acard na cienkie endometrium (też pisała o skąpych @). Ja bym na Twoim miejscu kupiła sobie B-Complex B-100, zaszkodzić nie zaszkodzi a może tylko pomóc :-)
 
Witam wszystkie poswiątecznie...Nie udzielam sie czesto,bo M mi komputer zabiera i na gierkach siedzi:wściekła/y::wściekła/y:.Napisalam ostatnio ,ze zaczynamy staranka o dziewuszkę,ale plan spalił na panewce i dzisiaj mam owulkę a wczoraj dopiero sie przytulalismy:wściekła/y:..ech na pewno za maly odstęp :sorry::sorry: i nie strzelilismy w dziewuszkę.......Moze wcale nie bylo zlotego strzału.Troche jestem na siebie zla ,ze nawet nie sprobowalismy,ale to bylo silniejsze ode mnie...:-D
 
witam Was

faktycznie, że Beatka będzie niedługo rodziła... :happy2:

kto mnie pamięta to fajnie a kto nie to mimo wszystko się witam serdecznie:)
Z meżem mamy plany na nowy rok jak widzicie i mam nadzieje ze bedziemy mogły sobie razem kibicować tu:tak:
nie planuję płci ( po tylu przejsciach to co ma być to niech bedzie) ważne aby zdrowe maleństwo było.

Wszystkiego najlepszego dla Was na Nowy Rok. Spełnienia marzeń! :)
 
Kinga- Witaj!!!!
Ja Cie pamietam:tak::tak::tak::tak:Trzymam Kciuki za owocne starania:))))
________________________

Dziewczyny ale mialam wtopę z ksiedzem :)))
U nas dzis ks po koledzie chodzi a ja matoł , nic nie wiedzialam.
Siedze jak gdyby nigdy nic a to dzwonek...ksiadz ...i w tym momencie zdretwialam bo nie mialam nic naszykowane ani wody swieconej ani zadnej swiecy..no nic...nawet krzyza na scianie nie mamy bo nie moge sie doprosic u meza ale za to budda przeogrony stoi na komodzie:)))))
Mowie Wam jak nadrabialam mina...na szczescie fajny ksiadz:)))))
Kicha co?>
 
reklama
juliana, no to trafiłaś w najpłodniejszy dzień cyklu i jeśli Ci się uda to będziemy miały podobną sytuację gdyż moje staranka również były właśnie dzień przed owulką :-) A stosowałaś jakąś dietę, suplementy i zakwaszanie?
 
Do góry