reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha właśnie te witB mnie tak zainteresowały w tym zestawiku, a jeszcze nie zamówiłam więc complexu . Zastanawiam się tylko bo tu nie ma w jakim związku jest tem wapń:-( Czyli uważasz że jak kupie ten z wit B i biorąc 2 tabletki wtedy nie muszę kwasu folioweg i tych komplex b, bo ja myślałam żeby samo B-6 takie 50 dokupić do tego.
Czyli zestaw dla mnie to :
Witamina c 1000
wapno-magnez ( ten o którym mowa wyżej)
globulki czy coś w tym stylu i tyle? no i dieta i żurawinka.:-)
 
reklama
Jeszcze chwilkę jestem to odpiszę w biegu :-)

mama05, szkoda, że nie masz testu 10 mIU/ml, ja kupowałam One Step Pregnancy Test na Allegro i były świetne.

Edyta, pisałam, że unikałam cytrusów :-), przy planowaniu dziewczynki lepiej ich za dużo nie jeść gdyż zawierają dużo potasu (który to uwielbiają plemniki męskie), pamiętam, że zanim zaszłam w 1 ciążę to objadałam się mandarynkami i pomarańczami :-)
 
Edyta wiesz co się szykuje ??pomieszanie z poplątaniem...:)))))
nie wiem co ten organizm sobie wyczynia..myślałam,że dzis bedzie spadek na 36,7
a jutro 36.5 i @ -zawsze mam @ przy 36,5
a tu dzis sobie poszło do góry..alkoholu żadnego nie piłam,żeby mi temp podniósł...nocka jak zawsze -spałam normalnie..nie wiem -może jakiś zabłąkany bocian przyleci...

ja czekam z zakupem witamin dla Toma aż mi sie tu sytuacja wyjaśni..póki co On łyka magnez i salfazin..


Pirania może jutrzejsza tempka da odpowiedź..
leć na badania -uważaj na siebie..
 
agulek, faktycznie nie napisali w jakim związku jest Ca, lepiej weź jednak ten http://allegro.pl/listing.php/search?string=calcium+citrate&category=5396&country=1. W tym preparacie z witaminami B są strasznie mizerne dawki B6, nic by nie zdziałały więc B-Complex warto łykać, kwasu foliowego jest tam wystarczająco ale ja bym jednak nie kupowała tego preparatu ze względu na "kolizję" z B-Complexem :-) Uciekam na badania, dzięki mama05! :-)
 
Kurcze a ja wlasnie objadam sie mandarynkami :-D no ale staranka jeszcze przede mna,tylko nie wiem dokladnie kiedy :-p


Mama bocian przyleci jak nic :tak:a na co ten salfazin jest ?


Ja tam tempki nie bede mierzyc bo ja wstaje do malego kilka razy w nocy i o roznych porach,wiec u mnie ta metoda sie nie sprawdzi :no:


Piranha lec na badanka i szybko do nas wracaj :-)
 
Hehehe, już wychodziłam ale musiałam jeszcze zerknąć ....nałóg jakiś czy co? :-D Dodam tylko krótko, że ten termometr, który poleciłam jest bezrtęciowy, rtęciowym jakoś bym się bała a ten można śmiało stłuc ;-) Teraz już naprawdę znikam :-D, miłego dzionka (dzięki Edyta :-) a mandarynki koniecznie w odstawkę :-))!
 
Dziewczyny niemal jestem pewna ze u mnie jest za wysoki progesteron bo mam mleko w czyczkach :szok: a przeciez nie karmie malego od ponad roku :dry:i jestem pewna ze hormony zaczely mi szalec po tym jak odstawilam tabletki anty...kurcze po co ja je bralam :angry:
 
reklama
Do góry