reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
czesc dziewcznyny:tak:

piranha jak czytam o tym wszystkim co wiedzialas o planowaniu, o tych dietach, o dawkach itd to ja nawet nie daje Ci 1% szans na chlopaka;-) no i co z tego ze mialas odstep tylko 1 dzien od owulki, to naprawde nic w porowniu do calej reszty ktora zrobilas:tak: zycze Ci z calego serca coreczki:tak:
ja komplenie nie sprawdzalam dawki magnezu, wapnia ktore lykalam, dieta tez nie byla drastyczna (poprostu zwiekszylam ilosc zjadanego nabialu, codziennie cos z nabailu musialam zlesc, zmniejszylam produkty typowo chlopczykowe) takze juz chyba bedzie wisdomo dlaczego jest duze prawdopodobienstwo u mnie na chlopaka;-)
ale poki co, nadal mam nadzieje na coreczke (nadzieja matka glupich hahah) i poki nie zobacze czarno na bialym ze to nikt nie pozbawi mnie tych marzen;-)


a tak swoja droga mnie osobiescie sie wydaje ze to wielka sztuka spodzic coreczke, ale jak patrze na osoby mnie otaczajace, jak plodza te corki bez zadnych przygotowan, diet to normalnie zastanawiam sie jak to mozliwe hahah
moja przyjaciolka bardzo chciala synka bo coreczke juz miala, niestety urodzila sie druga corka... moja dobra kolezanka ma juz coreczke w wieku mojego synka, obecnie tez jest w ciazy (20tc) i bardzo chciala tym razem synka, niestety druga coreczka, ....moja sasiadka ma juz 8 lenia corke, chcieli chlopaka, ale tez prawdopodobnie bedzie druga corka (na pierwszym usg nie widac bylo zadnego siusiaka)... Kurcze tylko mi tak ciezko splodzic corke;-)
 
kosmopolitan

mi akurat w tej dziewczęcej ciąży pępek wyszedl na wierzch:-p

mama05, ładna z Ciebie kobitka co do wieku to ja mam 33 lata, Beatka tez, wiec wiek hmm nie gra roli, jak ktos bardzo pragnie dziecka, a co to jest 33 lata :-):-)

jagienko trzymaj się cieplutko cały czas myślę o Tobie i podzwiam Cię

buziaki
 
witajcie kochane ;))
ja dziś wolne to jestem od rana ;)

Monico- dzięki;)
i pewnie ,że jak się chce dzidzi to wiek nie taki ważny:)
wczoraj na TLC oglądałam porodówkę-jak co środę ..i jak zawsze płakałam...
jaaaa chcęęęę dzieckoooooooooo!!!!


a co do mojego cyklu to..zmierzyłam dzis tepkę licząc na dalszy spadek -wczoraj spadło na 36.95 a dziś wzrosło na 37.05
c024.gif
c024.gif
c024.gif
c024.gif
c024.gif
c024.gif
c024.gif
c024.gif


test zrobiłam-I kreska
c024.gif
c024.gif
c024.gif
c024.gif
c024.gif
c024.gif


dziś mam 14 dfl a fazę lutealną mam 12-14 dni a tu dziś skok na @ sie nie zapowiada...a test negatywny.....
 
Witam z rana piękne panie:-) Kurcze ale macie tempo nie moge nadgonić:nerd: Piranha chciałam zamówić dziś te witaminki wapno i magnez aleeeee nie ma już u tego sprzedawcy, znalazław jednak coś podobnego u niego ( 1995026753) chyba może być co?

Wiecie co moja koleżanka jak zaszła w ciąże powiedziała, że na pewno doszło do tego po owulacji w ostatnich godz. płodności i wiecie co wczoraj się dowiedziałam że będzie dziewuszka. Ciąza nie planowana taka wpadeczka, dodam że zna swój organizm i moment owulacji umie rozpoznać.

I najgorsze , że u mnie już obaj chorzy, także szpital w domu:zawstydzona/y:
Kosmo mi też stuknie magiczne 33 w 2012
 
Ostatnia edycja:
Dizewczyny mam jakiegos doła strasznego :-( Na testach owu od 14 dc kreski prawie tak samo ciemne, wczoraj 16 dc wyszły takie same ale ogólnie już jaśniejsze. Piszecie mi, że prawdopodobnie nie mam owulacji. Załamałam się tym bardzo. I do tego rano koleżanka napisała mi, że jest w ciąży... cięzko mi jak cholera.
 
Bella nie poddawaj sie -dziewczyny pisały ,że tu trzeba byc cierpliwym...
ja walczę już 2 lata o dzidzię..
o Zuzę i Domisia też walczyłam po rok-żadne dziecko "nie przyszło " mi łatwo-mam dzieci po hormonach bo u mnie kiepsko z owu...teraz nie pomaga nic a walczę...
nie łam się..ten cykl weź na rozeznanie a w następnym może umów się do gina w połowie cyklu niech zrobi usg i zobaczy jak sprawa z owu wygląda..



Agulek,Kosmo to my równolatki:)))
 
reklama
Hej!
Mama no to jest nadzieja ,ze @ jednak nie przyjdzie;-) &&&&&&& A tak poza tym to ladna babeczka z Ciebie
Asiuniak z tym pepkiem to przesad tak jak z ksztaltem brzucha i wygladem w ciazy. Moja kumpela ma trojke dzieci :2 chlopcow i dziewczynke. W kazdej ciazy wygladala identycznie, miala taki sam brzuch i pepek na wierzchu. Mi teraz tez wyszedl.
Missbella nie lam sie tylko cierpliwie czekaj na @ Ja jak zaszlam w ciaze to mialam caly czas 2 kreski na tescie owu i to o roznym natezeniu. Jak sie teraz nie udalo a moim zdaniem nic jeszcze nie jest przesadzone to kup sobie lepsze testy i moze wlasnie idz do gina kolo13dc na monitoring.
Co do wieku to ja bede miala teraz 32 lata;-)
 
Do góry