reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czesc dziewczyny,
czy Wam tez ostatnio boli glowa? mnie do tej pory bolala tylko raz, a od srody prawie codziennie. wine skladam na nerwy, tak przynajmniej mam nadzieje. z synkiem od poczatku mialam bardzo czesto bole glowy i naprawde nie chce powtorki z rozrywki:no:

piranha ja jestem wrecz przekonana ze w Twoim brzuszki mieszka coreczka:tak: no kurcze, taka ekspertka musi miec coreczke ;-)pozatym bardzooooooooo pomagasz staraczkom wiec to musi zostac wynarodzne:tak: sama zaluje ze nie pojawilas sie na forum przed moimi starankami:-(

ja niie wiem kiedy mam nastepne usg poniewaz nie bylo mojego lekarza. na wizyte mam sie umowic jak zadzwonia ze sa juz wyniki pappa wiec to bedzie w przyszlym tygodniu.


moj synek mowi juz chyba wszystko , zrozumiale, ale oczywiscie jeszcze niektore slowa przekreca, myli. tak na dobre sie rozgadal jakis chwile przed drugimi urodzinami. jednak jest jednym z niewielu chlopcow wsrod moich znajomych ktory tak dobrze mowi, wiec absolutnie nie masz sie czym przejmowac. zwykle chlopaki pozniej zaczynaja mowic:tak:
a co do snu to unas nie bylo tak zle bo potrafil zasnac w wozku, foteliku ale za to noce sa nadal nieprzespane. bywa czasem lepiej czasem gorzej, no ale nadal budzisie w nocy i domaga sie spania z nami. jest mi juz ciasno, rozpycha sie , kopie, ... Nie wiem jak to bedzie jak juz bede mial duzy brzuch:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
c009.gif


Kosmo- witaj z rana ;))
mnie głowa nie boli,ale wśród znajomy narzekają na ból..

Pirania dzięki za zamówienie dobra kobieto:))


my wczoraj poszlismy na 17 do znajomych na pożegnanie bo się wyprowadzają i wróciliśmy po 21..
każda rodzinka przyniosła sałatki,słodkie,napoje iiitttddd i była bardzo miła uroczystość;)

a co do mojej tempki to dzis mam 37,15 czyli skok o półtora stopnia...dziś mam 10d.f.l...na dniach się wyjaśni..
&&&&& i ciepłe mysli mile widziane ;)
 
Hejka dziewczyny!

Kosmo, dzięki za miłe i pozytywne słowa z samego rana! :-) Ja za to jestem pewna, że u Ciebie w brzuszku mieszka mała, śliczna dziewczynka :-), tyle zrobiłaś w kwestii planowania płci, że po prostu tak MUSI być. Ja doszkoliłam się troszkę w zakresie planowania płci ale niestety tej wiedzy w dużej części nie wykorzystałam ...więc liczę, że moje szanse to 50/50. Będę jednak Wam dzielnie kibicować i jestem pewna, że niebawem będzie tu lawinowy wysyp dziewuszek :-) Mój synek niestety śpi ze mną ale przy kolejnym dzieciątku bardziej się przyłożę do nauki zasypiania w łóżeczku :-D

Mama05, ładna tempka, trzymam mocno kciuki! ...i oby Sylk nie musiał się już przydać :-D Ja bym chyba nie wytrzymała i we wtorek zrobiła test 10 mIU/ml, mi taki w 12 dniu po owulce pokazał cień cienia widoczny pod światło :-)
 
Witajcie babeczki


Mama tempka obiecujaca wiec trzymamy &&&&&&&


Kosmo moj maly zasypia na naszym lozku ale jak juz zasnie przekladam go do jego lozeczka i spi tam cala noc,chociaz jak byl maly to spal razem ze mna dla mojej wygody,cale szczescie udalo sie go przyzwyczaic do lozeczka bo inaczej byloby ciezko z nim spac ...


A my dzisiaj wybieramy sie na miasto polazic z dziecmi,oczywiscie jak juz bedzie ciemno bo Centrum slicznie jest oswietlone a przy okazji zlapiemy troszke swiezego powietrza w plucka :-p
 
witam wszystkich:-)
ja caly czas plamie;/dzis wyprawiam nadii urodziny i bylo troche roboty;/
Moja Nadia ma ponad 2 lata malo mowi powtórzy slowa raz i pozniej nie chce;/ ale traktor to caly czas gada ;p tak samo nie chce spac nigdzie nawet miala lekki od neurologa bo nie spalam w ogole przy niej;/ teraz lepiej ale w dzien tylko w wozku przy kołysaniu(sprężyny co miesiąc pękały;p) i to jak nikogo nie ma bo tak nie pojdzie a w nocy tylko z mama;/albo na mamie:)
 
Daria a robilas test ?

Moj maly do 3 mz spal jedynie na mnie :zawstydzona/y:ale po tych magicznych miesiacach zaczal normalnie spac w nocy bo w dzien bez bujania nie bylo mowy o zasnieciu :sorry2:
 
Witajcie Dziewczynki;)

U nas ponuro i mokro...pada i pada już wolałabym śnieg i mrozik.

Mój synek zaczął bardzo szybko mówić a ok 2 lat mówił już zdaniami a teraz mając 3 latka nawija jak radio i malo kto z nim wytzymuje hehe z pzredszkola ciągle piosenki podśpiewuje albo z bajek;)

My ze spaniem nie mieliśmy problemu do tego lata...mały w nocy się zaczał budzić i przychodził do nas...Masakra bo wierci się strasznie, no i od tyg. NIESTETY ma swoje łózko obok naszego...wiem, że to nie najlepszy pomysł ale potrafiłam co kilka min się budzić ;//

Daria, a kiedy masz mieć okres? Kurcze jak chce się coś zaplanować to ciało odmawia....ja tak samo się cała rozregulowałam. I mam straszne bóle głowy, a w ciąży nie jestem.;)

Jej trzymam za Was kciuki aby w brzuszkach były same dziewuszki, mam nadz.ze już niedługo do Was dołączę;))

Milej niedzieli życzę;)) Idę rosołek na obiad robić;)
 
Hej dziewczyny:-)
mama-trzymam kciuki za fasolke &&&&&&&
Daria-a robilas test?????

A mnie dzis od rana boli glowa.
A w nocy snilo mi sie ,ze urodzilam synka....
Obudzilam sie i patrze czy mam jeszcze brzuch..:zawstydzona/y:.
Jest.............tak wiec szansa na corcie jeszcze jest.
Ale ten sen byl taki realny,ze az sie wystraszylsam..
 
reklama
hej babki:-)

Piranha u ciebie tez dziewczynka bedzie:tak:nie ma innej obcji;-)
Mama temp. bardzo ladna to zaciskam jeszcze mocniej &&&&&&&&&&&& i oby do czwartku
dido skoro snil sie synek to na bank bedzie coreczka :tak:sny sa zawsze na przekór:rofl2:
 
Do góry