reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

DZIEŃ DORBY:-)
dziewczyny czy Wy widziałyscie soczki z Bobovity od 9mca ze słomką dla dzieci :-D:-D:-D:-D mam, kupiłam ale co z tego jak Kubusiek je gryzie a nie ciągnie :-D
:-D:-D:-D:-D
Wiam, dziewczyny @ miałam 08.06 ok 22.06 owu przytulanko było 20 i 22.06.
Będzie chłopiec??? Bo mam już 2 dziewczynki:-)
życze zdrowego dzidziusia a czy synek hmm nie wiem ale mówią i mi się tak sprawdziło czym bliżej owulki tym większa szansa na synka:tak:
Witam wieczorkiem :happy2:

Pajkaa nie martw się za wczasu, może to nic groźnego, najlepiej skontaktuj się z lekarzem...będzie dobrze...tulam!

Poziomki witaj :-) Bóg jeden wie co będzie ;-) trzymam kciuki za chłopca!

Mama sówka super to krzesełko :tak:

Dziewczynki jakie butelki są lepsze Tommee Tippee czy Lovi? Kupiłam co prawda 2 butelki Aventu ale zastanawiam się jeszcze nad takimi...
ja mam z Lovi i jestem bardzo zadowolona(Dominis też miał)i co dobre w tym to to ze smozki są dużo tansze od tych z TT a wiadomo częściej trzeba wymieniać;-)

MAMA SÓWKA super krzesełko:-)
PAJKA jak pisałam na zamkniętym nie bó się bo synkowi nic nie grozi jak zrobią ci cc:tak:
PAULA no racja racja jeszcze troche i będziemy siedziec i czekac na Karolka:-)

Już się nie mogę doczekac waszych maluszków i już teraz mówie życze udanych poródów!:-)
 
reklama
witam sie
byłam u lekarza
szyjka mega krótka powiedział, ze jak dotrwam do końca lipca to bedzie cud, maly główką w dół. Na paciorka dostałam globulki, tylko, ze je wycofali i szukam ich po innych aptekach na razie udało mi sie zlokalizowac jedną apteke, która ma 1 opakowanie, a potrzebuje 2. Mocz mam w normie o dziwo.

Patrysia z powodu paciorkowca nie robią CC bo to nie jest wskazaniem to tego porodu. Wiec na pewno bede miała SN, ale 10 lipca mam wizyte u mojej gin wiec zobacze co mi powie. Szkoda, ze mnie nie poinformowala, ze idzie na urlop
 
witam sie
byłam u lekarza
szyjka mega krótka powiedział, ze jak dotrwam do końca lipca to bedzie cud, maly główką w dół. Na paciorka dostałam globulki, tylko, ze je wycofali i szukam ich po innych aptekach na razie udało mi sie zlokalizowac jedną apteke, która ma 1 opakowanie, a potrzebuje 2. Mocz mam w normie o dziwo.

Patrysia z powodu paciorkowca nie robią CC bo to nie jest wskazaniem to tego porodu. Wiec na pewno bede miała SN, ale 10 lipca mam wizyte u mojej gin wiec zobacze co mi powie. Szkoda, ze mnie nie poinformowala, ze idzie na urlop
Pajka jeszcze dwa tyg i jestes bezpieczna..dasz rade...

Bershka wlasnie zobaczylam ile Kubus ma juz zabkow <wow>gratulacje nic sie nie chwalilas:-)fajnie ze tylko na pare godz do tej pracy...
 
hahaha Gosiu bo ząbki to u pierwszego dziecka bardziej przeżywałam :-D dodałam jeszcze jeden bo ma już 6 i wygląda jak wampirek :-D:-D

jutro jadę do lekarza z Olisiem PROSIĆ o antybiotyk :-( kaszle krtaniowo już ponad tydzień, zanosi się kaszlem aż do łez, najgorzej w nocy....

a jutro jedziemy na roczek :-) do Rurapark-parku zabaw, fajny pomysł, zobacze jak to zorganizowali i moze sama sie skuszę na taką imprezkę za m-c :cool2:


 
witam sie:)
dziewczyny załamałam się lekarz przepisął mi globulki na tego paciorkowca i udało mi sie jedno opakowanie znależć, ALE lek nie moze byc brany w czasie ciąży bo jest silnie bakteriobójczy:szok: i ogólnie lekarze się wypowiadają, ze wolą go nie przepisywać w czasie ciąży. No i co ja mam teraz zrobic?? dał mi jeszcze jeden lek, na paciorka, który wykupie, ale nie wiem co z tymi globulkami - chyba nie chce ryzykować.
 
Witajcie :)
Wczoraj wieczorem nie miałam siły nic napisać...:/

Dziękuję Wam za odpowiedzi w sprawie butelek :happy2:
a smoczki uspokajające jakie polecacie? dla Kacperka miałam z Aventu, ale nie było wtedy ani Lovi ani TT a te ponoć są lepsze...

Pajkaa oj przykro mi że masz tego paciorkowca :-( że też Twoja lekarz musiała iść na urlop! a może spróbuj do niej zadzwonić skoro na smsy nie odpisuje? Trzymaj się na pewno lekarze w szpitalu będą wiedzieli co robić żeby nie zaszkodzić dziecku!

nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba Pyszczek miała jakieś bakterie przed porodem? :confused: tylko nie wiem czy z szyjki czy w moczu?

ja miałam teraz robiony wymaz z szyjki ale na szczęście mam tylko bakterię stanowiącą florę fizjologiczną pochwy...więc chyba wszystko jest ok bo też moja ginka jest na urlopie i dopiero 19 lipca do niej idę.

Kindzia oj zleciało zleciało! :szok: ale już mi tak ciężko czasami że nie mogę się doczekać kiedy Karolka będę miała przy sobie :tak: do Kubusia idziemy dzisiaj, jeszcze go nie widzieliśmy (tylko na zdjęciach) bo wiadomo jak to po porodzie, ja nie lubię tak od razu do kogoś lecieć, niech najpierw mama trochę dojdzie do siebie :tak:

Royanna jak Maciuś? zdrówka życzę!

Bershka gratuluję 6 ząbków u Kubusia! :-) życzę zdrówka dla Olisia i udanej imprezki urodzinowej!


Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia! :happy2:
Buziaki
 
Ostatnia edycja:
moz-screenshot.png
Zobacz załącznik 261375

Paula na temat smokow z tego co wiem, nie pod wzgledem firm bo i avent, nuk , canpol, tt czy lovi sa dosc dobre - z tym ze tt, avent wiadomo drozsze
kauczukowe sa mniej trwałe niz silikonowe (to jak bobas zaczyna zabkowac)
te pierwsze na focie "okrągłe" sa najgorsze, zapełniaja cała buzke, i maluch juz innego kształtu nie chce a potem najtrudniej po takim smoku odzwyczaic, a i te krzywia zgryz, sa krotko mowiac "najbardziej" szkodliwe dla malucha chociaz je podobno najlepiej maluszki przyswajaja
te dwa kolejne sa zdecydowanie lepsze, łatwiej je z buki wyciagnac i potem odzwyczaic

Moze cos pomoglam:):) a moze nie:):):)



Buzki
 
Witajcie :)


Dziękuję Wam za odpowiedzi w sprawie butelek :happy2:
a smoczki uspokajające jakie polecacie? dla Kacperka miałam z Aventu, ale nie było wtedy ani Lovi ani TT a te ponoć są lepsze...
Paula ja bym Ci polecila aventy skoro masz juz takie butelki...

bershka daj znac jak wrazenia z roczku...kurcze jeszcze mc i Kubus ma roczek ale zlecialo:-)Fakt teraz wyglada jak wampirek:-)Jolu a czemu tylko na 2mce wracasz do pracy??

Royanko dobrze ze juz lepiej z Maciusiem..kurcze z tym glutenem to dziwnie jest..mi kazala lekarka wprowadzac chyba po 6mcu...ale slyszalam ze lepiej dopiero po 10mc..z Majka nie bylo takich udziwnien...co chwile cos nowego wymyslaja ehhh...Aniu i co juz zdecydowaliscie sie na fotelik??ja chyba wezme tego cybexa ma lepsze opnie w testach i jest bardziej polecamy..jutro ide z Majka do sklepu zobaczyc na zywo ten fotelik..
 
Paula oja lekarka okazało sie jest w Irlandii bedzie dopiero 8 lipca
Royanna ogólnie czytałam, ze ten lek silnie działa na kobiete w ciązy, jezeli ma ona problemy z tarczycą i zanim sie przepisze ten lek należy wykonać szereg badań, aby stwierdzic, ze kobietas moze go brac bo inaczej jest groźni zarówno dla dziecka jak i matki bo działa silnie bakteriobójczo. Babka w aptece polecila mi globulki , które moge stosowac aby poprawić PH pochwy i nie doprowadzic do dalszego rozwoju paciorka, a potem dogadam się co i jak z moją lekarką:)
wróciłamz zakupów :)
kupiłam turkusową sukienkę:) i opowiem Wam anegdotke. Wsiadamy z tesciową do busa - starnardowo nikt nie ustępuje mi miejsca wiec moja tesciowa zaczęła komentować:-D a stałysmy koło mlodego chłopaka. A on nic. Wiec tesciowa go szturcha i mówi, czy mógłby ustąpić ciężarnej miejsca a on UWAGA!! O PRZEPRASZAM NIE ZAUWAŻYŁEM, ZE PANI W CIAŻY :szok::-D:-D:-D:-Dmyslałam,z e padne brzuchol mam mega wielki a ten taką ścieme wali, ale miejsce ustąpił plus dla niego :)
 
reklama
Witam wieczorkiem :happy2:

Dziękuję Wam za odpowiedzi w temacie smoczków, zdecydowałam że chyba wybiorę Lovi + dokupie jedną buteleczkę Lovi :tak:

Pajkaa widzę że jesteś trochę spokojniejsza po rozmowie z farmaceutką, to dobrze! :tak: pochwal się sukieneczką jaką kupiłaś...uwielbiam turkusowy kolor :-)

Royanna dobrze że Maciuś już lepiej się czuje...tylko ten brzuszek...oby szybko przeszło!

Pyszczku a Ty gdzie się podziewasz? jak tam Sebuś?

A my dzisiaj wreszcie byliśmy zobaczyć mojego bratanka :-) jest śliczny i taki malutki :tak: tzn wydaje się malutki bo już zapomniałam jak to jest ale urodził się z wagą 4050g więc wcale nie taki malutki :tak: wkleję Wam fotkę na ksbb :happy2:

Spokojnej nocki :happy2:
Buziaki
 
Do góry