reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tusia gratuluję synka :) ale chłopaków się urodzi w tym roku szok normalnie :)
Paula a jak się czujesz?? wszystko Ok?? jak tam znosisz upały?
Patrysia Twój sen mnie rozłamał na pół, aż ciarki mi przeszły:szok:
Czarodziejka no powoli się kulamy do finału ;-)

pozostałe dziewczynki witam :)
ja byłam na zakupkach troche rzeczy pokupowałam dla siebie :-p wiec jestem zadowolona jutro jade na zakupy dla malego :p juz ostatnie rolety i lampa na sufit i wsio skończone:)
 
reklama
Jestem ufffffffffffff wszystko dobrze.:tak:
BĘDZIEMY MIELI SYNKA SZYMONKA :-)
Z początku wszystcy troche skwasili miny bo
jednak kazdy po cichu liczył na dziewczynkę
ale teraz jest ok.:tak:
najlepsze było pytanie mojego syna :to co urodzisz jeszcze jedno tu czytaj ;dziewczynke??? :szok:
suuuper wieści:-Dgratuluje synusia zdrowego9 i teraz czekamy na poród:-D:-D:-D:-D
 
Jestem ufffffffffffff wszystko dobrze.:tak:
BĘDZIEMY MIELI SYNKA SZYMONKA :-)
Z początku wszystcy troche skwasili miny bo
jednak kazdy po cichu liczył na dziewczynkę
ale teraz jest ok.:tak:
najlepsze było pytanie mojego syna :to co urodzisz jeszcze jedno tu czytaj ;dziewczynke??? :szok:

Tusia... Kochana.. GRATULACJE :))))) Super ze wszystko ok.. teraz tylko cierpliwie czekac terminu porodu !! :) Chlopcy sa fajni.. mniej z nimi problemow hihih :-D... Ja jak zaczelam kupowac ciuszki to normalnie tak sie ciesze z synusia ze szok :-).. nie moge sie doczekac kiedy go utule :zawstydzona/y:

U mnie jakos leci..dopadla mnie OKROPNA zgaga .. :baffled: a tak to ok :-p.. czekam z niecierpliwoscia na wizyte 15 lipca.. bo mam miec to dokladne USG .. i mi powie wsiooo czy moze sie na szybszy termin zalapie :blink:..
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE GORĄCO I PRZESYLAM BUZIACZKI :))))
 
Witam wieczorkiem :happy2:

Tusia GRATULUJĘ ZDROWEGO SYNUSIA!!! Bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku :-) wiedziałam że tak będzie ;-)

Pajkaa dziękuję że pytasz...czuję się dobrze, tylko już mi strasznie ciężko mam większy brzuch niż z Kacprem w tym samym czasie, plecy bolą, brzuś przeszkadza ;-):tak: ale dam radę jeszcze 1,5 miesiąca zostało :tak: upały nawet dobrze znoszę, nie przeszkadzają mi tak bardzo. A Ty jak się czujesz?

Sylwia cieszę się że wszystko u Ciebie dobrze i trzymam kciuki za wizytę! :tak: ja mam jeszcze jedno usg 13 lipca...chyba już ostatnie :blink:

Royanna powodzenia w negocjacjach z opiekunką! cieszę sie że Maciuś lepiej się czuje...ten to się wychoruje biedaczek, ale może później nie będzie chorował :tak:

Patrysia jaki sen szok :szok:

Mamo Sówko
gratulacje pierwszego ząbka Bartusiowi :-)

Pyszczku
pochwal się krzesełkiem :tak: a na bolące gardło ponoć najlepsze jest płukanie wodą utlenioną rozcieńczoną przegotowaną wodą ale nie pamiętam jakie proporcje...na butelce wody utlenionej podobno jest przepis :) zdrówka życzę!

Czarodziejko oj niewiele zostało, ale boję się porodu :baffled: cieszę się że u Was ok, życzę aby dobrze Wam się mieszkało w nowym domku :tak: no i wszystkiego najlepszego dla Maksia z okazji 5-ciomiesięcznicy :-)

Joanna jak tam na urlopie? nie brakuje Ci pracy? ;-)

Gosiu kupowałam głównie kosmetyki i takie potrzebne pierdoły, butelki, chusteczki, pieluchy itp. ale kupiłam też:
OKRYCIE KĄPIELOWE ****MILPOL**** (1086676021) - Aukcje internetowe Allegro
KOCYK POLAROWY ****MILPOL**** (1085102545) - Aukcje internetowe Allegro
ROŻKI firmy**BABY-RAJ **80x80 PROMOCJA!!! (1082305182) - Aukcje internetowe Allegro
Klupś Przewijak 70 cm twardy 3 kolory kolekcja (1077412362) - Aukcje internetowe Allegro
MUZZy Bawełniany CIENKI szlafrok DO koszuli M/38 (1062364865) - Aukcje internetowe Allegro
MUZZY * Koszula nocna * do karmienia * KOLORY M (1071984250) - Aukcje internetowe Allegro

a dla Kubusia mojego brata kupiłam taką pościel:
5-el,pościel*BABY-RAJ*120x90 z BALDACHIMEM (1083683910) - Aukcje internetowe Allegro

Paula jak tam dzidzius ? Moj daje czadu w brzuszku jak nie wiem co:-DZaden z moich chlopakow tak nie szalal:-D Mam tylko nadzieje, ze to wynika z innego ulozenia( jest pleckami do moich pleckow ) a nie z temperamentu.
Marcelkowa mamo u mnie Karolek jest aktywny wieczorami tak od 20 do 24 :blink::tak: wtedy to potrafi mi żebra skopać ;-) a wciągu dnia się mniej rusza a więcej śpi :tak: cieszę się że Twój maluszek też fika :-) a macie już imię?

Royanna śliczny ten Twój synuś a jego uśmieszki rewelacja nie mogę się napatrzeć :-) fajny wózeczek :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie:happy2::happy2::happy2:

my sie przeprowadzamy i przeprowadzic sie nie mozemy..

Czarodziejko trzymam kciuki za jak najszybszą przeprowadzkę:tak::tak::tak: no i buziaczki dla Maksia z okazji 5-miesięcznicy -> hehe kiedy to zleciało:confused::confused::confused:

BĘDZIEMY MIELI SYNKA SZYMONKA :-)

Tusia ogromne gratulacje:-D:-D:-D najważniejsze, że wszystko w porządku:-):-):-)

Pyszczku ja też już kupiłam krzesełko do karmienia o takie -> zielone http://allegro.pl/item1091866712.html:-D:-D:-D
______________________________

Bartuś już się obudził, więc mleczko i śmigamy do Gliwic:-D:-D:-D miłego dzionka:-):-):-)
 
WITAM:-)
Upał upał ale ja się cieszę bo w końcu lato mamy:-)
MAMA SÓWKA nie mogę linka otworzyć tzn.otworze ale jest napisane ze takuie strony nie można znaleźć:sorry2:
 
witajcie:-)u nas tez upaly straszne ale dzieciaki cale dnie w wodzie siedza:-)Kacper sie tak cieszy jak siedzi w wodzie ze hoho...

Paula super rzeczy kupilas i ta posciel tez ladniutka...

Mamo Sowk
i mi tez link sie nie otwiera...
 
reklama
witam sie dziewczynki
ja mam dzisiaj jakiegos mega dołka odebrałam wyniki z wymazu z szyjki no i się okazało, ze mam paciorkowca co nie jest zbyt fajne w ciazy a bawet groźne dla dzidzi. Na dodatek leczy się go lekiem, na który jestem uczulona tzn na ampicyline i penicyliny. I juz w ogóle mam dość :(Także nie poczytam Was nawet bo nie mam siły i humor tez kiepski :(
 
Do góry