reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
wklejam Wam zdjecia malucha

[/attach]
toilet shot

[/ATTACH]
trzymam nosek
 

Załączniki

  • skanowanie0021.jpg
    skanowanie0021.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 41
  • skanowanie0023.jpg
    skanowanie0023.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 42
  • skanowanie0022.jpg
    skanowanie0022.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 41
  • skanowanie0024.jpg
    skanowanie0024.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tam nielubie tych trojwymiarowych usg bo dzieci wygladaja na nich poprostu brzydko wedlug mnie oczywiscie ale kazdy ma swoje zdanie moze dlatego ze ja mialam zwykle :-) ale i tak dzieciatko napewno bedzie piekne jak juz sie pojawi na swiecie caluski dla przyszlej mamusi :* a ktory to miesiac czy tydzien ze tak dokladnie widac???
 
PAULA swietne zdjecia,masz sliczne wlosy(zawsze chcialam miec loki;-))sliczna rodzinka:-)

ja tam nielubie tych trojwymiarowych usg bo dzieci wygladaja na nich poprostu brzydko wedlug mnie oczywiscie ale kazdy ma swoje zdanie moze dlatego ze ja mialam zwykle :-) ale i tak dzieciatko napewno bedzie piekne jak juz sie pojawi na swiecie caluski dla przyszlej mamusi :* a ktory to miesiac czy tydzien ze tak dokladnie widac???

17 tydzien

mam tez filnik tylko nie wiem czy mozna i jak wkleic?!:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zobacz załącznik 193451

Pyszczku ja miałam taki leżaczek , Tomuś go uwielbiał i ja też ...bez niego kiepsko by z nami było :)

Aniu ja mam taki sam fotelik dla Kacpra:-)a czy jego oprcie mozna regulowac bo ja nie milam pudelka do niego!!

Pati mam nadzieje ze niebawem juz u Ciebie bedzie ok:-)i moze jednak bedzie dziewczynka sama pisalas ze na 100% lekarz nie powiedzial ze chlopiec...

Paula szczesliwej drogi i odezwij sie z domku:-)

Buziaki
 
Dziękuje Wam dziewczynki :-)

Pati śliczny maluszek :tak::-) mam nadzieje że niebawem samopoczucie się u Ciebie zmieni i będziesz dalej cieszyła się ciążą :tak:Tulam mocno!
A tu specjalnie dla Ciebie moje włosy w całej okazałości ;-)

wl.jpg

Przepraszam Was dziewczynki że nie odpisuje każdej z Was ale jak wróce do domu to już postaram się być na bierząco :tak:
Buziaki dla Was wszystkich!

Ja zmykam już spać bo rano w drogę....

Do napisania z domku. :happy2:
 
Jutro Kraków :baffled: trzymajcie kciuki :unsure:

Pati a ja bym wiele dała, żeby mieć zdrowego syneczka. Ciesz się nim, ja rozpaczałam po usg i co ? Głupia byłam jak cholera

Paula prześliczne włosy

dobranoc
 
reklama
Czesc dziewczyny! Na pewno mnie nie pamietacie bo bardzo dawno sie nie odzywalam, ale juz kiedys u was goscilam . Jestem mama dwoch chlopcow a wkrotce zostane mama po raz trzeci!
Nie dawno dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:-)
wiecie co jest najdziwniejsze, ze ta ciaza dala o sobie znac zanim jeszcze nadszedl termin okresu po prostu przestalam pic kawe, ktorej picie jest dla mnie porannym rytualem kilka razy mialam zawroty glowy, kilka ale za to jakie:-( oraz zrobilam sie "zielona" w hipermarkecie ( tzn zrobilo mi sie slabo goraco i bleee), ale to bylo juz 2 dni po domniemanym terminie@ i modlac sie zeby jak najszybciej z tamtąd wyjsc wpadlam na mame kolegi mojego syna staralam sie robic dobra mine (chociaz nie ukrywam, ze nie bylo to latwe) i chyba kiepska ze mnie aktorka bo ona do mnie cytuje" jakos "inaczej" czytaj: zle wygladasz nie jestes moze w ciazy?" luduu a ja jeszcze synom nie mowie bo chce odczekac chociaz kilka tygodni, zrobilam glupia mine i powiedzialam ze musze leciec:tak: Za to w ogole nie bola mnie piersi. sorry za zabranie pol strony, ale nie chce na razie za bardzo sie chwalic swoim stanem znajomym poki nie powiem synkom glupio by bylo zeby sie dowiedzieli przypadkiem a mam potrzeba podzielenia sie tymi wszstkimi spostrzeżeniami a tu jest tak mila atmosfera ze czuje sie jakos tak swojsko mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona:tak:
 
Do góry