reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam sie z wami

nie zagladam do was zbyt czesto
niestety przechodzę trudny okres w zyciu, depresja mnie dopadła i tak zaczełam nowy rok...zaczelam znowu palic.. przykre... ;-(

mam nadzieje ze wroce do was w koncu radosna tak jak kiedyś
pozdrawiam was mocno
-Kinga-
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam sie z wami

nie zagladam do was zbyt czesto
niestety przechodzę trudny okres w zyciu, depresja mnie dopadła i tak zaczełam nowy rok...zaczelam znowu palic.. przykre... ;-(

mam nadzieje ze wroce do was w koncu radosna tak jak kiedyś
pozdrawiam was mocno
-Kinga-
Kingus 3maj sie....napewno bedzie dobrze a papierosy sa buuu...kochana

 
Witajcie :-)

Marcelkowa mamo Witaj wsród nas! I na pewno już gdzieś Cię tutaj widziałam, bo pamiętam nick :tak:

Kinga trzymaj się jakoś, zobacz co Anufifi napisała, że te wszystkie piękne chwile, usg, kopniaczki, narodziny, jeszcze przed Wami! To szczera prawda. Wiem że latwo się pisze, ale ja też starałam się o Sebka pół roku (wiem że Ty więcej) i też popadałam w takie nastroje!

Dziewczyny może to nie czas i miejsce na takie pytania, ale nie mam kogo innego zapytać - chodzi mi o to jakie metody antykoncepcyjne stosowałyście będąc karmiącymi mamami? Karmienie raczej nie daje 100% ochrony..a ja chciałabym jeszcze wstrzymać się z kolejną ciążą :)

Miłego dnia Wszystkim!
 
Anufifi-mądra z ciebie kobieta mieć taką przyjaciółkę to skarb.
Anufifi, ja czytając ten wątek już od dawna też mam takie zdanie o Tobie.
witam sie z wami

nie zagladam do was zbyt czesto
niestety przechodzę trudny okres w zyciu, depresja mnie dopadła i tak zaczełam nowy rok...zaczelam znowu palic.. przykre... ;-(

mam nadzieje ze wroce do was w koncu radosna tak jak kiedyś
pozdrawiam was mocno
-Kinga-
Kinguś, jak ja Cię rozumiem, mnie dopadła chyba podobna deprecha bo.... też zaczęłam palić....:-:)-(:-(
Ale ja mam ogromną nadzieję, że ten zły nastrój niedługo pójdzie sobie precz:tak:
 
Dziewczyny może to nie czas i miejsce na takie pytania, ale nie mam kogo innego zapytać - chodzi mi o to jakie metody antykoncepcyjne stosowałyście będąc karmiącymi mamami? Karmienie raczej nie daje 100% ochrony..a ja chciałabym jeszcze wstrzymać się z kolejną ciążą :)

Miłego dnia Wszystkim!
Kasiu na listopadzie jest specjalny temat o antykoncpecji po porodzie i podobno sa jakies 2rodz tab dla mam karmiacych lbo spirala

 
Gosiu dzięki, w takim razie zajrzę tam, widzisz nawet nie wiedziałam bo już w ogóle nie czytam wątku listopadowego, nie mam czasu, wolę tuta być ;-)
 
Dziewczyny weźcie ....bo mi skrzydła urosną ....normalnie zaczerwieniłam sie ....

Pyszczku sa tabletki dla kobiet karmiącyh Cerazette ja je stosowałam przy Filipku znaczy po...no oczywiście są gumeczki .....no i niezawodna szklana zimnej wody hehehe...
 
DZIEŃ DOBRY:-)
PAULA super zdjęcia:-)ps.ciesze się że w miare dobrze przechodzisz ciaże:tak:a sny tak jak mówiłam wcześniej olejmy bo tylko stresu niepotrzebnego możemy się nabawić:sorry2:jest i będzie wszystko dobrze:tak:
wklejam Wam zdjecia malucha

[/attach]
toilet shot

[/ATTACH]
trzymam nosek
super widać maluszka:-)kochana zobacz jaka istotka w tobie żyje niesmutać mi się bo maluszek czeka aby zobaczyc mamusie a tu takie smutki:sorry2:prosze mi się pozbierac i się cieszyc ze tak zdrowo synek rośnie:-)ja jestem mega happy z mojego synusia 1 jak i 2 niewyobrazam sobie życia bez nich:-)
Czesc dziewczyny! Na pewno mnie nie pamietacie bo bardzo dawno sie nie odzywalam, ale juz kiedys u was goscilam . Jestem mama dwoch chlopcow a wkrotce zostane mama po raz trzeci!
Nie dawno dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:-)
wiecie co jest najdziwniejsze, ze ta ciaza dala o sobie znac zanim jeszcze nadszedl termin okresu po prostu przestalam pic kawe, ktorej picie jest dla mnie porannym rytualem kilka razy mialam zawroty glowy, kilka ale za to jakie:-( oraz zrobilam sie "zielona" w hipermarkecie ( tzn zrobilo mi sie slabo goraco i bleee), ale to bylo juz 2 dni po domniemanym terminie@ i modlac sie zeby jak najszybciej z tamtąd wyjsc wpadlam na mame kolegi mojego syna staralam sie robic dobra mine (chociaz nie ukrywam, ze nie bylo to latwe) i chyba kiepska ze mnie aktorka bo ona do mnie cytuje" jakos "inaczej" czytaj: zle wygladasz nie jestes moze w ciazy?" luduu a ja jeszcze synom nie mowie bo chce odczekac chociaz kilka tygodni, zrobilam glupia mine i powiedzialam ze musze leciec:tak: Za to w ogole nie bola mnie piersi. sorry za zabranie pol strony, ale nie chce na razie za bardzo sie chwalic swoim stanem znajomym poki nie powiem synkom glupio by bylo zeby sie dowiedzieli przypadkiem a mam potrzeba podzielenia sie tymi wszstkimi spostrzeżeniami a tu jest tak mila atmosfera ze czuje sie jakos tak swojsko mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona:tak:
pamiętami i GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!:-)
dziewczynki patrzcie jakie dostałam zyczenia od kuzyna ...napisał wesołych świąt i dodał zdjęcie ....BOSKO!!!! to jego 3 córcie....starsza Klara i bliźniaczki Tess i Lina :)

hehe ale super:-D
Patrysiu co u Ciebie??cos sie ruszylo??
no niestety te maluszki lubią być uparte hehe:-)czekam cierpliwie na ten czwartek zobaczymy co gin powie i pewnie do szpitala:sorry2:no cóż będe czekać :tak:ale wiem jedno że najpóźniej synek będzie z nami 14 stycznia bo to tego czasu musze już urodzić tak więc jeszcze 9 dni da się wytrzymac;-):-)
TUSIA tulam mocko:tak:ANUFIFI tak ślicznie napisała że nic jak tylko popieram:tak:
KINGA oj papieroski tfu tfu niepoddajemy się ;-)tulam mocko:tak:
 
Kinga Ryba Tusia ....wiecie swoja droga nowy rok czasem nas tak moze tez przytłaczac ...wszyscy maja postanowienia , plany itd...ja nie wiem czy to takie dobre bo sama przez to miałam jakies lęki...zamiast cieszyc sie świetami , nowym rokiem ja sie bałam co przyniesie poniedziałek....nic nowego nie przyniósł...i dobrze ....ale staram sie teraz mysleć i czekac na to co dobrego przyniesie...a przyniesie....

cholera mój M tez zaczął znów palic , a juz ponad rok nie palił...to był dla mnie najlepszy prezent , a teraz taka klapa...nie palcie dziewczyny...to banalne co napisze , ale zycie mamy tylko jedno po co kusic los...psioczymy jak brakuje nam zdrowia ale często sami sobie jestesmy winni .....
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczynki patrzcie jakie dostałam zyczenia od kuzyna ...napisał wesołych świąt i dodał zdjęcie ....BOSKO!!!! to jego 3 córcie....starsza Klara i bliźniaczki Tess i Lina :)

Ania- ale super!!!!
Fajowskie dziewczynki :))))))

witam sie z wami
nie zagladam do was zbyt czesto
niestety przechodzę trudny okres w zyciu, depresja mnie dopadła i tak zaczełam nowy rok...zaczelam znowu palic.. przykre... ;-(
mam nadzieje ze wroce do was w koncu radosna tak jak kiedyś
pozdrawiam was mocno
-Kinga-

Kinguś, jak ja Cię rozumiem, mnie dopadła chyba podobna deprecha bo.... też zaczęłam palić....:-:)-(:-(
Ale ja mam ogromną nadzieję, że ten zły nastrój niedługo pójdzie sobie precz:tak:
Dziewczyny nie wierzę...co to się z Wami dzieje...czyżby jakies zimowe przesilenie..brak słońca.....
Szybko mi tu zakopywac wszelkie doly, dołki i te inne i brac sie w garść....;-)
%C5%82opata%20plastik.jpg

DZIEŃ DOBRY:-)
hehe ale super:-D

no niestety te maluszki lubią być uparte hehe:-)czekam cierpliwie na ten czwartek zobaczymy co gin powie i pewnie do szpitala:sorry2:no cóż będe czekać :tak:ale wiem jedno że najpóźniej synek będzie z nami 14 stycznia bo to tego czasu musze już urodzić tak więc jeszcze 9 dni da się wytrzymac;-):-)
:tak:
Kochana a tak sie bałysmy zeby donosic...ehhh tak to własnie jest....najpierw chcę wyjsc a potem jak sie zadomowią...:)))))
Trzymaj sie juz niedlugo zobaczysz swoje male serduszko....i ja tez:))))))

ps: A na Lutówkach juz drugi dzidzius!!!!!!
 
Do góry