reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mam nadzieje że to u ciebie nie jest spowodowane tym że to chłopwiec a nie jak planowałas dziewczynka...ostatnio na BB wydarzyło sie tak wiele przykrych rzeczy , że mysle iż wiele dziewczyn zmieniło swoje podejście....zycze powrotu do formy....i radości z życia jakie w sobie nosisz :)
P.s ja wszystko bym dała za 3 czy 4 synusia:)[/QUOTE]

tak racja :-( my Pati chyba ze trzy tygodnie się różniliśmy w wieku ciąży
wiele bym dała żeby mieć to dziecko nawet syneczka.
czasem myśle,że to kara.od początku nie dopuszczałam myśli o synu mówiłam ona
ach....
Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze i tego ci życzę.
 
reklama
Mam nadzieje że to u ciebie nie jest spowodowane tym że to chłopwiec a nie jak planowałas dziewczynka...ostatnio na BB wydarzyło sie tak wiele przykrych rzeczy , że mysle iż wiele dziewczyn zmieniło swoje podejście....zycze powrotu do formy....i radości z życia jakie w sobie nosisz :)
P.s ja wszystko bym dała za 3 czy 4 synusia:)

tak racja :-( my Pati chyba ze trzy tygodnie się różniliśmy w wieku ciąży
wiele bym dała żeby mieć to dziecko nawet syneczka.
czasem myśle,że to kara.od początku nie dopuszczałam myśli o synu mówiłam ona
ach....
Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze i tego ci życzę.[/QUOTE]


Tusia to nie sa kary, nie wolno wam tak mysleć ...Bóg w ten sposób nie karze ...ale takie sytuacje maja nam pokazac co jest wazne ...i nie pisze tylko o tym konkretnym przypadku ...poronien ...ale o wielu sytuacjach które nas spotykaja w zyciu...o tych złych ...z każdej musimy czerpać wiedze i doświadczenie , we wszystkim widziec pozytywne rzeczy ...to trudne ja wiem...naparawde wiem , ale wiem tez , że ja osobiscie bez tego nie dałabym rady....

FISHER PRICE LEZACZEK KICK&PLAY POLECAM!!! (866712021) - Aukcje internetowe Allegro Pyszczku dokładnie taki , widze ze juz nie ma tego modelu nowego , ale są takie
Uspokajający Leżaczek Fisher Price!!Od ręki!Wwa (872392328) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
agnieszka mam pytanko tak z innej beczki co zrobilas ze twoje sowaczki pokazuja sie pod kazdym twoim tekstem?????ja nieumialam tego ustawic:baffled:
 
Tak Anufifi-racja
ALE TO TAKIE BARDZO TRUDNE :frown:
czasem nie mam już sił.:-(
Tusiu ja wiem ale cos dzisiaj przeczytałam ...jakze prawdziwego...
"Bóg obiecuje bezpieczne lądowanie, a nie spokojny lot"

Damy rade ...wszystkie ....
Jedno z moich mott życiowych dość często cytowanych , tak często ze wśród moich znajomych już się mówi ...: Jak to mówi Ania B. "co nas nie zabije to nas wzmocni ...." i brne dalej pod górę ...nie żebym sie użalała ale doświadczyłam już chyba wszystkiego ( nie ..jednego nie i nawet tego nie napisze) ale naprawde wiele i dzisiaj musze przyznać ze dzieki tym wszystkim wydarzeniom jestem jaka jestem ...czuje sie silniejsza może nawet mądrzejsza mam swoją hierarchie wartości , jestem z niej dumna ....choc mam i dołki i doły...jak kazdy....
 
ja pragnelam corci juz w 1 ciazy,zawsze powtarzalam...nastepnym razem...ale teraz nastepnego juz nie bedzie...
w 1 ciazy lekarz w 20tc powiedzial ze dziewczynka,2 tygodnie pozniej okazalo sie ze ALANEK.
 
reklama
Witam dziewczynki :-)
My już spakowani jutro wracamy do domu :tak: wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :tak: mi już strasznie się chce do domku a Kacper dziś na plaży się popłakał że on nie chce wracać, że chce w Ustce zostać na zawsze :eek:
Wyruszamy jutro rano o 5 i tylko modlę się o szczęśliwy powrót do domu bo warunki na drogach wiadomo jakie!

Paula- super fotki..pieknie wygladacie :))))) Jak Twoje samopoczucie?????

ps.a jak ty się czujesz kiedy wizyta u gina;-)


Paula śliczne zdjęcia ze spaceru :tak: tworzycie super rodzinkę, to widać! :-)
Jak tam Twoje samopoczucie?​

Czarodziejko, Patrysiu, Pyszczku dziękuje :happy2: czuję się dobrze :tak: mdłości nie mam tylko niesmak w buzi ale też już rzadziej no i czasami tylko cofki najczęściej rano jak jestem jeszcze na czczo albo przy myciu zębów, ale jeszcze spotkania z kibelkiem nie miałam.
Dziś za to miałam okropny sen....że byłam na ktg i serduszko dzidzi nie biło :-(
Mam jednak nadzieje że to nie prawda i że tym razem wszystko będzie dobrze :tak: do gina idę chyba w piątek muszę jeszcze policzyć do kiedy mi luteiny starczy bo zwolnienie mam do 11-go ale do poniedziałku mi raczej nie wystarczy to będe musiała iść raz w piątek i drugi raz w poniedziałek o przedłużenie zwolnienia, na usg idę we wtorek i bardzo się boję ale staram sie nie dopuszczać myśli do siebie że może być coś nie tak.​

A oto jeszcze kilka fotek z dzisiejszego spacerku :happy2:

s1.jpgs2.jpgs3.jpgs4.jpg
s5.jpgs6.jpgs7.jpgs8.jpg



 
Ostatnia edycja:
Do góry