reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
tak musze własnie zrobić, pójśc do jakiegoś dobrego specjalisty i nie bagatelizować tego. A kiedy Aniu miałaś wypadek ? Ja miałam równe 2 lata temu, wjechałam rozpędzona na autostradzie w auto przede mną. Popatrzyłam tylko na sekunde na bok a auto przede mną gwałtownie zahamowało no i stało się....byłam w szpitalu bo miałam wstrząs i uderzyłam głową w kierownicę bo poduszka felerna nie otworzyła się:-( auto niestety nie poszło do kasacji bo poduszka sie nie otworzyła i nie zaliczyło go PZU do kasacji choć całego przodu nie było. Zapłacli za naprawę mojego passata 15tys złotych bo miałam AC i teraz już ładnie mi jeździ bo mam wszystko nowe a nie "klepane" ;-)


ide na spacerek z Kubulą, po Olisia do przedszkola :tak::-)

pa



Kochana 10 lat temu miałam ...4 miesiace w szpitalu połamany kręgosłup ( kręgi) masakra co przeszłam ...ale to kolejne doświadczenie które wiele mnie nauczyło...i poznałam wspaniałych ludzi...wielu z nich niestety dzisiaj juz nie ma....dlatego kiedys ci pisałam ze szpital w prokocimiu to dla mnie duzo emocji...
 
kurcze mam nadzieje ze ten kalendarz sie niesprawdzi bo chce mic syna a wychodzi ze bedzie cora a 1 juz mam hhiii a na syna mam szanse tylko 4 razy w roku :baffled: a reszta rozowo :szok: a ja cale zyciew marzylam o synu i mam nadzieje ze sie doczekam hahah a tak po za ty to witam serdecznie jestem nowa w tym wontku :-)

hola hola moze bedzie syn bo wedlug kalendarzyka moja cora powinna byc synem a jest babka to moze teraz zamiast babki bedzie chlop hahahaha mam ogromna nadzieje
 
DSCN1982.jpg

Pyszczku ja miałam taki leżaczek , Tomuś go uwielbiał i ja też ...bez niego kiepsko by z nami było :)
 
hehe taki był dawnooooo...teraz to łobuz do potęgi:).....

Kochane moje jestem,chyba bede musiala zasiegnac porady specjalisty,myslalam ze jest juz ok ale znowu wraca ponury nastroj i mysli.u mnie jest 12:34 a ja jeszcze w pizamie,obiad,sprzatanie nic nie robie...zyc mi sie nie chce


kurcze ...to dziwne Pati...nie mozesz tego tak zostawić , ja pamietam w obu ciążach miałam takiego powera ze nie było dla mnie rzeczy niemozliwych...jakby mnie pod duracella podłączyli :-D:-D:-D.
Mam nadzieje że to u ciebie nie jest spowodowane tym że to chłopwiec a nie jak planowałas dziewczynka...ostatnio na BB wydarzyło sie tak wiele przykrych rzeczy , że mysle iż wiele dziewczyn zmieniło swoje podejście....zycze powrotu do formy....i radości z życia jakie w sobie nosisz :)
P.s ja wszystko bym dała za 3 czy 4 synusia:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no ja juz sie niemoge doczekac kiedy bedzie dzidzia a nawet jeszcze niejestem pewena czy jestem w ciazy :-D 15 powinnam juz wiedziec :sorry2: kurde ale te dni sie wleka jak sie czeka :tak: a ja to jestem w dodatku takie niecierpliwe jajo w goracej wodzie kompana wszystko bym chciala wiedziec odrazu i miec wszystko odrazu zalatwione hihihihi
 
Do góry