reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
agnieszka mam pytanko tak z innej beczki co zrobilas ze twoje sowaczki pokazuja sie pod kazdym twoim tekstem?????ja nieumialam tego ustawic:baffled:

wejdz sobie na stronę z suwaczkami np.maluchy.pl ť Portal dla rodziców Ť ciąża, poród, zdrowie dzieci poszukaj suwaczka,ustaw sobie dokładne dane do suwaczka i wstaw kod do "ustawienia sygnatury" i zatwierdź...nie wiem czy dośc prosto to wytłumaczyłam ale chyba inaczej nie umiem...
daj znac jak Ci poszło a jak się nie udało to będziemy kombinowac dalej :tak:
 
Marcelkowa Mamo- witaj wśrod nas:))))))

Pati- niech dzidzioszek zdrowo rośnie....nie jest wazna płec..naprawdę...Popieram Bershkę....a zdjęcia fajne....

 
A ja dzisiaj fatalnie się czuje,rano puściła mi się
krew z nosa i teraz taka słaba jestem.:-(
nie mam sił ani fizyczne ani psychicznie.
Paula wracaj,szczęśliwej podróży.włosy masz sliczne też zawsze marzyły mi się loki,a moje to nawet na wesele nie chciały się pokręcic godzina i po wszystkim sa takie proste i sztywne.:baffled: ale to takie naturalne czy nie? śliczne zdjęcia bo i sliczna rodzinka.
Marcelkowa mamo-gratuluje,witam i życze córy.
a tak na marginesie Marcel piękne imię.:tak:
Bershka-trzymam kciuki .
Anufifi-mądra z ciebie kobieta mieć taką przyjaciółkę to skarb.
 
Tusia miłe to ,dziękuje , ale myslę ze ja jestem jednak całkiem przeciętna ...

Tusia wiem , że to sie łatwo pisze , a czytanie tego często irytuje ...sama przez to przeszłam ...ale musisz spróbować wyluzować ...zmienic plan, zajac sie czyms innym ....
Ja jestem w goracej wodzie kąpana...zawsze wszystko musze mieć na już i wszystko musi sie udawać inaczej mam dość...obu chłopców mam z pierwszych staranek ....teraz mija 19 cykl ...to dla mnie taka lekacja pokory i cierpliwości jakiej jeszcze nie miałam....i nie sądziłam , że dam rade przez to przejść ...ale dzieki bb i 28 dni jest łatwiej ...mozna sie "wyflaczyć" i wszystkie to rozumieją...
wiesz czasem jak pomysle ze dziewczyny z którymi zaczynałam staranka juz od dawna tula swoje pociechy to mnie ściska w gardle ....ale wtedy sobie mysle ze za to te cudowne chwile ...dwie kreseczki , pierwsze usg , bijące serduszko , kopniaczki i powitanie na świecie sa jeszcze przede mną...i odrazu mi lepiej :)
wiec głowa do góry ....

dziewczynki patrzcie jakie dostałam zyczenia od kuzyna ...napisał wesołych świąt i dodał zdjęcie ....BOSKO!!!! to jego 3 córcie....starsza Klara i bliźniaczki Tess i Lina :)

photo.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam sie i ja!

Patrysiu co u Ciebie??cos sie ruszylo??

Anufifi patrzylas moze na ten fotelik??zdjecia boskie od kuzynki dostalas;-)
 
reklama
Do góry