reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzieńdoberek dziewczynki,
ja oczywiscie nieprzytomna..no ale pobudzam sie kawką
Temka u mnie 37,15 wiec ładnie.Czyli juz wkroczylam w faze nieplodnosci..i czekam, a jajnik kuje nadal.
Piekne sloneczko własnie wyszlo..wiec ogarniam sie i planuje z kolezanka i jej córcią na spacer do Parku Oliwskiego.

Miłego dzionka
 
Gosiaczek bardzo mi przykro. Już wkrótce znowu zaczniesz staranka i tym razem na pewno się uda.
Kasia_2005 temp bardzo ładna. U mnie też nadal kłuje jajniczek a późnym wieczorkiem bardzo mi dokuczał
 
Oj,gosiaczku,szkoda wielkie..ale nic,następny cykl będzie udany i super fasolkowy.Trzymaj sie cieplutko

Dorotko, a jak Twoja tempka?
 
:-)Czesc dziewczynki;-)



:-D Kasiu2005 temp. ladna, sliczna........moze siie udalo.
:tak: K_asiu- urlopik masz wiec dzialajcie......hihihi........moze sie uda.
:-) Dorotko27 kciukasy zacisniete, teraz sie uda.........powodzenia
:happy:Gosiu tak mi przykro.......ale @ sie skonczy i zaczniesz staranka na nowo.
:tak:Eliczku idz za ciosem, jak mowi maz. Bo jak wrocisz do Polski, bedziesz w takiej samej sytuacji jak ja, poki jest dawca korzstaj.......hihihi.......bo potem bedzie ciezko, popatrz na mnie.


:no: A mnie choroba nie opuszcza mam straszny kaszel, az mnie dusi. :wściekła/y:Zaraz sie poloze do lozka.:confused2:
 
reklama
Do góry