reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Beatko przecież już byłaś zdrowa, a tu zowu taka historia. Weż zaaplikuj sobie jakiś syropwek na kaszel, polopirynka na wypocenie, Rutinacea i ciepło się trzymaj.
Gosiaczek nie ma sprawy, Wkońcu po to tu wszystkie jesteśmy, żeby się nawzajem wspierać.
Kasia_2005 Zaglądaj do mojego wykresiku to będziesz na bieżąco z moimi tempkami.
Sylcia pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny, w ten pochmórny zimny dzionek!
(przynajmniej u mnie tak jest).


Beatko! Zdrowiej szybciutko. Coś ta jesień nie służy nam. Mój mąż też ciągle kaszle, choć mówi, że to pozostałości po poprzednim przeziębieniu. Mnie od dwóch dni boli gardło i łamie w kościach. Biorę jakieś przeciwgrypowe, póki mogę...
Nadal czekamy na te dni, będziemy dalej pracować nad naszą córcia.... Zobaczymy co nam wyjdzie z tego. Tak jak mówisz Beatko, póki mam dawcę na miejscu, trzeba go wykorzystać..:-) Hehe!

;-)Gosiaczku - Bardzo mi przykro, nie miałam czasu, żeby przeczytać wszytkie posty, ale jak się domyślam, nie udało CI się. Ale trzymaj się, następny cykl, uda się!

:laugh2:K_asia! A jak u Ciebie?
:-DDorotka! Pozdrowionka, mam nadzieję, że u Ciebie przynajmniej pogoda ładniejsza.

Resztę dziewczyn bardzo serdecznie i życzę miłego dzionka!!!
Ale nas tu dużo, teraz!!!:-D
Chyba będzie wysyp fasolek i groszków. Super!!!
Laseczki do dzieła!!!!
 
Gosiaczek1973 Sądząc po dacie przy Twoim Imieniu, jesteś nieznacznie ode mnie młodsza.
Masz już takie duże dziewczynki?
Kobieto jak Ty to zrobiłaś?!:-D
Ja chcę córcię!!!
Od 3 października na nowo próbujemy, Trzymać kciukaski dziewczyny!!:happy:
 
hej laski witam z Sanoka
@ dalej nie ma czekam cierpliwie ale dzis prodroz to byla udreka caly czas niedobrze, spac mi sie chcialo pozniej juz wdomu zawroty glowy straszne
pod wieczor mi przeszlo i jest ok
sama nie wiem jeszcze chwila i strace cierpliwosc
mam nadzieje ze jutro bede sie dobrze czula te wycieczki na cmentarze mnie przerazaja w takim stanie jak dzis
milej nocki
zmykam:-)
 
uważam ze nie da sie zaplanować płci dziecka my z mężem staraliśmy sie o chłopca ( dokładnie w dzień płodny) bo plemnikom łatwiej przezyć i..... na 90% mamy laseczkę
ostatnio wyczytałam że wszystko zależy od faceta jakie plemniki dotrą do jajeczka a bardzo podoba mi sie stwierdzenie " co włożył to wyciągnie albo to wyjdzie"
 
reklama
hej kobitki
Beatka- caly czas was podczytuje :-)wieczorkiem, tobie zycze kochana zdrowka, a co do kaszlu to tez tak mialam, ale na wiosne tylko u mnie przy astmie to wogole wykanczalnia byla caly tydzien nie spalam, wogole jak 3 min pospalam to najdluzej przez ten kaszel:wściekła/y:zycze zdrowka i kup sobie tabletki do ssania, albo pij sok z malin , probuj wszystkiego ;-)
K_asiu- trzymam kciuki za testowanko, ale jakos te twoje objawy to wygladaja na ciazowe, wiec moze jest nadzieja na fasolcie, a ktory to juz cykl staran?
myszorka- witaj:-)zgadzam sie z toba w pierwszym cyklu myslalam inaczej, ale teraz juz nie patrze czy facet czy dziewczynka, oby dzidzia zdrowa byla:-)
- mala wzmianka o mnie- wiec strasznie dluzy mi sie ten cykl, przestawil sie na 34 dni i musze 3 tyg czekac na owu-poprostu koszmar:wściekła/y:te dni tak pomalu leca, potem 2 tyg do tesowania , a jak sie nie uda to znowu caly miesiac i temu jakos sie malo pojawiam na forum bo wkurzona chodze:wściekła/y:hehe i nie chce zeby i wam to sie udzielalo:-p

gosiaczek, eliczek, dorotka, kasia 2005, dorotka - pozdrawiam i zycze szalonej i owocnej nocki :-)
 
Do góry