reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

50.jpg
K_asiu to dla Ciebie, kto wie........?
 
reklama
Dobry Wieczorek Dziewczyny!!!

Myszorek, witam Cię bardzo serdecznie. Też się z Tobą zgadzam. Ja mam jeszcze jedną hipotezę na ten temat. Że bywają pary (czy też kobiety), obciążone dziedzicznie - po prostu nie urodzą dziewczynki choćby chciały i nawet bardzo się starały. Jeszcze nie wiem, jak to będzie ze mną, ale w naszej rodzinie mamy tylko jedną dziewczynkę (jeśli chodzi o potomstwo rodzeństwa mojego i mojego męża) i jest 6 chłopaków!!!
Oby się zdażył cud!!! Według pewnego wykresu (niestety nie mam cierpliwości do mierzenia temperatury), od 3 pażdziernika powinnam starać się o córcię.
Tak na wszelki wypadek, będę pomagać. Ale co mój mąż już "zrobi" - to będziemy mieli!
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-);-);-)

Pozostałym dziewczynom życzę owocnych nocek!!!

K_asia, jeśli do tej pory nie miałaś takich objawów podczas podróży, to jak nic jest fasolka, albo groszek!!! Trzymam kciuki Laska!!!
Dziewczyny, gdzie nasza Gizia?!! Jak się czujesz kobieto?!:-)
Beatko!! Jak samopoczucie!
Dorotka!!! Pozdrawiam serdecznie - trzymam kciuki za Ciebie!!!
Gosia!!! Cierpliwości, będzie, w końcu będzie ta fasolka.
 
Kasia testowanko już tuż, tuż i napewno szczęśliwe wieści nam przekażesz
Beatko rozwaliłaś mnie na maxa tym zdjęciem nóżki
Gosia ty się nie wygłupiaj i pisz ci ci leży na wątrobie. Po to tu jesteśmy żebyś mogła się podzielić troskami i radościami
Myszorek witaj. Zapewne masz rację ale pomarzyć sobie można. Sama myśl,że zrobiło się co się da żeby mieć określonej płci dzidzię już jest satysfakcjonująca. Ja marzę szalenie o córci ale będę szczęśliwa jeśli będzie synuś.
 
Wy to macie dobrze. Możecie iść na groby zapalić swieczkę, a ja setki kilometrów od Polski. Dobrze,że chociaż w pażdzierniku zapaliłam. Spokojnego dnia
 
dziewczynki witam
milego dnia
ja niestety tez z dala od kraju i ni emoge zapalic <'> na grobach najblizszych, ale na pewno jak wroce z pracy to sie pomodle
trzymajcie sie cieplutko
 
Gosia, Eliczek i wszystkie z dala od ojczyzny tylko modlitwa nam została, ale dobrze że wogóle coś prawda?
 
reklama
Do góry