reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
DZIEWCZYNY- nie zrobię jutro testu, przepraszam was... zaczął mnie boleć brzuch i chyba wiem co ten ból zwiastuje.....więc poczekam do środy, ten ból brzucha jest dla mnie wyrocznią..... :-:)-( tempka dalej 37,1 piersi nabrzmiałe i bolące jakby miały zaraz pęknąć... wszystkie dolegliwości minęły tylko zgaga dalej piecze... pewna jestem że II nie będzie,,, już płaczę i swoje złości przelewam na męża... dziś w nocy @ się pojawi, tylko dziwnie jakoś ?? Bo w 25 dc... ale po tych lekach już nic mnie nie zdziwi:-:)-(
 
Wstałam rano i ku mojemu zdziwieniu @ nie przyszła.... brzuch już nie boli, tylko taki dziwny się zrobił jakby obolały...Tempka dalej 37.1 ni drgnie, już sama nie wiem, ale wydaję mi się że @ przyjdzie to kwestia kilku godzin, tylko czemu tempka nie spada???
 
witajcie koleżanki!

Dzastina ja wczoraj rano miałam jeszcze temp 37 a popołudniu @ przylazła..:sorry: też miałam brzuch nabrzmiały i czuło sie to napięcie. Czułam że wredota zawita i to kwestia godzin juz teraz...
Nie wiem jak to jest u Ciebie... może @ sięnie pojawi. Ty najlepiej znasz swój organizm i sygnały jakie ci on wysyła:tak: tak wiec wiesz pewnie czy @ przyjdzie czy raczej nie.. Ja to czułabym że w ciąży jestem, pewna tego jestem na 100%;-)
Może jednak zatestujesz???? po co masz tak sie meczyc w niepewnosci.
Powodzenia i nadal 3mam kciuki! :tak::-)
 
Kinga mnie przed okresem nigdy nie bolały piersi...a teraz wariują, nie mogę ich w biustonosz żaden wepchnąć taki ból....brzuch tak dziwnie pobolewa...ale pamiętam jak w pierwszej ciąży, tez mnie bolał tak ja @ a mino to ona nie przyszła...... w dniu spodziewanej @ zaplamiłam na brązowo i to był koniec i w tedy wiedziałam że chyba mi się zaciążyło...ale mimo iż zrobiłam test w ten dzień był negatywny, za 2 dni powtórzyłam i też nic... wyszedł mi dopiero po 2 tygodniach:szok::szok::szok: i betka 5000. Jutro skoczę na betkę, jeśli coś się dzieję to musi być chociaż troszkę wynik podniesiony... a załamię się gdy znów zobaczę 0.100:-(
 
Witajcie :-)
Ja odpoczywam sobie z rana bo wczorajszej imprezce ;-)
Paula parapetówka się udała, goście poszli po 1 w nocy, a my położyliśmy się o 2.20 ;-) ale Sebuś rano już kicał i nie mogłam odespać, musiałam zjeść śniadanko :)
Kinga przyszła @ więc zaczynasz cykl starankowy, trzeba się cieszyć :tak: idź na monitoring, ja po pierwszym monitoringu zafasolkowałam :-) trzymam kciuki :)
Royanna hmmm mówisz że łóżeczko już masz złożone, może i ja bym namówiła Męża :-)
Kiki córcia śliczna, a ja mam taką samą flanelkę co na niej leży, ta z lwem, hehe :)
Dzastina w takim razie nie zastanawiaj się tylko idź na betę jutro. Ja Ci powiem że jak brałam luteinę w drugiej fazie cyklu to miałam od niej podwyższoną tempkę mimo że kilka cykli nie byłam w ciąży, także u mnie luteina fałszowała pomiar tempki, ale może u Ciebie duphaston tak nie działa. No i te objawy...ja myślę że fasolka jest, ale musisz potwierdzić. I nie denerwuj się, będzie dobrze :tak:
Patrysiu życzę udanej imprezki i wszystkiego najlepszego dla Dominisia :-)

Pozdrawiam Was wszystkie, miłej niedzieli!
 
reklama
Do góry