reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja wlasnie wynalazlam zajeciem moim facecikom, bo sie juz nudzili:-). Poprosilam aby wyciagneli z piwnicy i poskrecali lozeczko dla maluszka, bo musimy je gdzies upchnac-doslownie, w naszej sypialni:eek::eek::eek:...I zadwoleni posluchali. Ale mieli pecha, my mieszkamy na ostatnim pietrze, osmym, a winda nie dzialala:szok:. I tak zeszli po schodach a potem weszli z tym lozeczkiem:szok::szok::szok:! Pytam sie M jak Macio to zniosl, a moj M stwierdzil-lepiej ode mnie..:sorry:Teraz dzialaja w pokoju:-D
no mamusia dałaś chłopakom zajęcie hehehe :laugh2:;-)
niech robią, dobrze!:-p;-):-)
p.s. jak im poszło???
 
reklama
Witam w sobotnie popołudnie :-)

Posprzątaliśmy trochę...ja zrobiłam generalne porządki u Kacpra w pokoju bo już miał taki bałagan że musiałam sama się wziąć za segregacje i powyrzucać troche rzeczy :tak: jemu puściłam bajkę na komputerze bo inaczej nie dałby mi nic wyrzucić :-p jeszcze pranie mam do powieszenia i kupe prasowania ale strasznie mi sie nie chce :-p
teraz oglądamy siatkówkę i siadłam chwile zobaczyć na bb :tak:
 
tak za 4 dni powinnam dostać;-);-);-);-)
Dziewczyny kochane nie chcę zapeszać, ale przed miesiączką mnie brzuch boli i to nie kilka dni przed ale tydzień, i mam zawsze wypryski na buzi... a teraz tego nie mam:-) brzuch pobolewa ale to inaczej niż na @... buzią piękna i gładka .... Tak test zrobię jutro z samego rańca ,,,, ale bez względu jaki będzie wynik testu to w poniedziałek i tak pójdę na betę bo ja troszkę w te testy nie dowierzam, jak wyjdzie to super ale chyba się mocno nie przejmę jeśli będzie 1 krecha:-)

Dzastina trzymam kciuki za jutrzejszy teścik :tak::tak::tak:

Żebyście wiedziały co się ze mną działo wczoraj do 1 w nocy to czyste jaja...:sorry::confused2: Najpierw pojadłam sobie jogurtu z rabarbarem siedziałam oglądając matrixa, spać nie mogłam.. potem sobie popłakałam bo dołka wyrwałam aż mąż się obudził bo nie mogłam ciszej...:zawstydzona/y: pocieszał mnie tulił... przyjemnie się zrobiło od razu.
kuje mnie dziś podbrzusze cały czas co chwilka kuje i kuje jak szpileczką... :sorry: dziwnie sie z tym czuje

Kinga Ty nie dopuszczasz do siebie tej myśli ale wszystko wskazuje na fasolkę ;-):tak::tak::tak: czekam na Twoje testowanko :tak:;-)

(....) i potem bede jedzonko na jutrzejsze urodzinki przygotowywać co tak nie posiedze z wami ale jutro na bank zagladne i pokarze wam torta:-)

Patrysia życzę udanej imprezki urodzinowej jutro i wszystkiego najlepszego dla Dominisia :happy::happy:

Royanna jak chłopakom poszło składanie łóżeczka? :happy: spokojnie niedługo Maciuś nauczy się trzymać w nocy i nie będzie problemu z moczeniem :tak:

Kiki nie smutaj się, masz 4 wspaniałych dzieciaczków więc chyba na nude nie powinnaś narzekać ;-) ale rozumiem że brakuje CI ramienia do przytulenia :-( życzę Ci z całego serca abyś spotkała kogoś na kogo zasługujesz bo super dziewczyna z Ciebie :tak:

Pyszczek udanej parapetówki kochana :-)

Gosia jak się czujesz? :confused:

Anufifi buziaki!

Pozostałe dziewczynki pozdrawiam :-):-):-)
 
kurcze tak marze o tej corci ze snie tylko o ciazy i zeby corcia sie urodzila.Dzis snilo mi sie ze urodzilam blizniaki,chlopca i dziewczynke:tak:szok!caly czas sie zastanawiam czy w dobry dzien sie przytulalam sie na dziewczynke?!
 
Pati a może u Ciebie będą bliźniaki ;-) ale tak naprawde to przecież najważniesze żeby dzidzia była zdrowa prawda? :tak:

jak dlugo zyje plemniki na chlopca?

znalazłam coś takiego:

Plemniki męskie są mniejsze przez to jak gdyby szybsze i po wytrysku do pochwy drogę do jaja wykonują w czasie około 5-10 godzin. To znaczy, że w pobliżu jaja znajdą się około kilku godzin wcześniej niż plemniki żeńskie i jeżeli w tym momencie jest już po jajeczkowaniu, jajo zostanie zapłodnione przez plemnik męski i rodzi się chłopiec. Plemniki męskie w macicy i w jajowodach w oczekiwaniu na jajeczkowanie, żyją jednak tylko maksymalnie 24 godziny i wszystkie giną.
Plemniki żeńskie są większe przez to wolniejsze, drogę do końca jajowodu wykonują w czasie 8 - 15 godzin. Jednak w środowisku macicy potrafią przeżyć 3 a nawet 5 dni. Daje to szansę, że gdy do stosunku niby zapładniającego dojdzie ponad 48 godzin przed owulacją (3 - ego dnia przed), to w momencie owulacji wokół jaja będą już tylko żywe plemniki żeńskie i urodzi się dziewczynka. Nie pomoże tu nawet powtórny stosunek w dzień owulacji, ponieważ do zapłodnienia mogłoby dojść dopiero za 5 -10 godzin… Jajo i tak zostanie zapłodnione znajdującymi się w jego bezpośrednim sąsiedztwie żywymi plemnikami żeńskimi z poprzedniego stosunku (oczywiście tylko wtedy, gdy nasienie mężczyzny w poprzednim stosunku było pełnowartościowe). Opisana wyżej sytuacja (brak przerwy we współżyciu przed stosunkiem zapładniającym) jest jednym z powodów rodzenia samych córek.
 
Ostatnia edycja:
No PAULA to jednak widze szanse na dziewczynke;-)poprawials mi humor! U mnie przytulanko bylo 13dc wiecorem,test owulacyjny 14dc o 17 negatywny,15dc o 17 pozytywny;-):-)
 
reklama
Kinga Ty nie dopuszczasz do siebie tej myśli ale wszystko wskazuje na fasolkę ;-):tak::tak::tak: czekam na Twoje testowanko :tak:;-)

Dostałam @:-(
wiedziałam że to nie ciąża... czułabym że coś we mnie siedzi czułabym....:-(
cóż 1 d.c. zaczynam...
obliczyłam sobie średnią długość cyklu, wynik 30. Tak wiec zobaczymy co z tego wyjdzie w tym październiku... wybiorę się do ginekologa może na monitoring.
 
Do góry