reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzastina wydaje mi się że chodzi o to aby codziennie mierzyć o tej samej porze, ale chyba rano najlepiej :tak:


Kinga dobrze że masz takie podejście :tak: życzę Ci córci z całego serca :tak:

Marcelkowa mama niestety nie pomogę w kwestii wyliczeń :no: ale również Tobie życzę wymarzonej córeczki :tak:

Royanna no to łóżeczko już czeka na synka :-) a z nauką Maciusia nie ma pośpiechu, przyjdzie czas to się nauczy :tak:

Miłego wieczorku życzę :-)

My właśnie oglądamy drugi mecz siatkówki, a raczej mój M ogląda a ja tylko zerkam ;-)
Dziekuje za zyczenia ja Tobie tez zycze upragnionej corci
 
reklama
Hej :)

Pyszczek pojde na monitoring na pewno, a słuchaj kiedy najlepiej isc? Dni płodne zaczynają mi się orientacyjnie 15go a owulacja jakoś 17-18. Kiedy najlepiej isc na ten monitoring?
Jak po imprezie? :)

Dzastina testa rób!!! :tak:
 
Luteina podwyższa temeprature , duphaston nie ....co nie musi oznaczac ciązy a poprostu faze II cyklu ...jesli tak jak pisesz 1 kreska cie nie zdołuje to zrób ...a nóż bedą kreski i oszczędzisz sobie chodzenia na bete
 
Kinga ja jestem na 28 dni i zaprosiłam cie własnie....
a na monitorind w Twoim przypadku poszłabym 10-11 dc

Dzastina temperature mierzy sie zawsze o tej samej porze rano zaraz po porzebudzeniu po conajmniej 3 godzinach snu....
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki :-)

Ja się witam i zmykam bo zaraz jedziemy do mojej babci na imieniny :tak: ja dziś od rana mam jakiegoś lenia i przedpołudnie pod kocem przeleżałam :-p

Życzę Wam miłej niedzieli :-)​
 
KIKI slodka jest Twoja coreczka:tak::-)
KIKI a Ty pamietasz w jakim dniu udalo Ci sie zafasolkowac na dziewczynke?

Paty na kafeterii jest takie forum o planowaniu plci i jedna z dziewczyn planowala coreczke. Przytulanie bylo 11 d.c(wieczorem) , Owulke miala z 14 na 15 dc i.... tydzien temu urodzila dziewczynke!!!!. Mysle, ze cos w tej teorii jest najwazniejsze jednak dokladnie znac moment owulacji a to juz nie takie proste, niestety.
 
anufifi dziękuję za zaproszenie na 28dni;-) oki pojde wiec na monitoring 12go w poniedziałek:tak:
Chcę kupić sobie jeszcze testy owulacyjne myślicie że warto???

paula miłej niedzieli:happy: odezwij się do nas jeszcze pozniej jak dasz rade.

Wszystkim życzę również miłego niedzielnego popołudnia:-)
ja zaraz biore się za robienie placuszków.

A dziś @ sie juz na maksa rozkręciła szokys:confused2:
 
Anufi, Pyszczku dziękuję wam dziewczynki kochane, obserwuje swój organizm bardzo i na tę chwilę kłuje mnie po środku tak jakby macica albo blizna po cc. Nie wiem dziwnie tak jakoś... po południu znów wrócił zawroty głowy... i znów dziwnie się czuję... a nerwa mam takiego że musiałam się melisany napić bo jeszcze 5 minut i mąż by ze mną rozwód wzioł....:-D:-D:-D:-D straszne mam te humorki, przed @ też mam ale nie aż takie:-D:-D:-D dziś25 dzień cyklu, jutro 26 i zrobie betkę.... boję się strasznie!!!! Że wynik znów poniżej 0.100... :szok:
 
reklama
Do góry