reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga przykro mi :-( wszystko wskazywało na fasolkę :confused2: ale nic straconego.... zaczynasz nowy cykl i STARANKA :-) :-) zatem trzymam kciuki :tak:

Pati, Tusia trzymam kciuki za upragnione córeczki :tak: chociaż teraz i tak już nic sie nie zmieni ;-)

Idę usypiać Kacpra!
 
reklama
no mamusia dałaś chłopakom zajęcie hehehe :laugh2:;-)
niech robią, dobrze!:-p;-):-)
p.s. jak im poszło???

Royanna jak chłopakom poszło składanie łóżeczka? :happy: spokojnie niedługo Maciuś nauczy się trzymać w nocy i nie będzie problemu z moczeniem :tak:
Lozeczko stoi zlozone i cieszy oko, Macio wchodzi pod nie i mowi, ze to jego domek.

Co do sikania, odlozylismy to na za 1-2tyg, bo nie grzeja pelna para i nie mam poscieli juz na zmiane:-(. Nastepnym razem extra sie przygotuje:tak:
Dostałam @:-(
wiedziałam że to nie ciąża... czułabym że coś we mnie siedzi czułabym....:-(
cóż 1 d.c. zaczynam...
obliczyłam sobie średnią długość cyklu, wynik 30. Tak wiec zobaczymy co z tego wyjdzie w tym październiku... wybiorę się do ginekologa może na monitoring.
Kurcze, sorry, ze my Cie tak nakrecalysmy...:-:)-:)-(
Ale ja bylam pewna, ze @ nie przyjdzie...


Macio wlasnie zasnal w ciagu 1 minuty(pijac kaszke), a my bierzemy sie za "resztki" obiadowej pizzy:-)-specjalnie zamawamy ta najwieksza;-), aby bylo co dojadac:-D:-D:-D
 
nie przejmujcie się dziewczyny, spoko:) ja wiedziałam że to nie ciąża....
Teraz przynajmniej mi ulżyło bo zaczynam wkońcu moj wyczekiwany cykl, i bedziemy starać się o córeczkę na maksa








 
nie przejmujcie się dziewczyny, spoko:) ja wiedziałam że to nie ciąża....
Teraz przynajmniej mi ulżyło bo zaczynam wkońcu moj wyczekiwany cykl, i bedziemy starać się o córeczkę na maksa








U mnie w tym cyklu tez raczej nic nie wyjdzie bo staranka zakonczone w 10 dniu dzisiaj 13 test owulacyjny negatywny (w zeszlym miesiacu 13 byl pozytywny a 14 byl skok tempki) temperatura stoi w miejscu takze cos mi sie wydaje ze owulacja bedzie poxniej albo wcale jej nie bedzie:(. Dziewczyny zgadzaly wam sie te wyliczenia ze strony "twojaplodnosc.pl" czy nie?
 
No PAULA to jednak widze szanse na dziewczynke;-)poprawials mi humor! U mnie przytulanko bylo 13dc wiecorem,test owulacyjny 14dc o 17 negatywny,15dc o 17 pozytywny;-):-)
Paty zrobilas wszystko co mozna bylo zrobic zeby zwiekszyc szanse na corke! Zycze ci tej coreczki z calego serca!
Rozumie cie doskonale bo sama jestem w podobnej sytuacji:) Mam nadzieje, ze mi tez bedzie dane byc mama coreczki:)
 
Dziewczyny a czy tą temkę to tylko się mierzy rano? Można np. wieczorem albo w środku dnia????

Dzastina wydaje mi się że chodzi o to aby codziennie mierzyć o tej samej porze, ale chyba rano najlepiej :tak:

nie przejmujcie się dziewczyny, spoko:) ja wiedziałam że to nie ciąża....
Teraz przynajmniej mi ulżyło bo zaczynam wkońcu moj wyczekiwany cykl, i bedziemy starać się o córeczkę na maksa
Kinga dobrze że masz takie podejście :tak: życzę Ci córci z całego serca :tak:

Marcelkowa mama niestety nie pomogę w kwestii wyliczeń :no: ale również Tobie życzę wymarzonej córeczki :tak:

Royanna no to łóżeczko już czeka na synka :-) a z nauką Maciusia nie ma pośpiechu, przyjdzie czas to się nauczy :tak:

Miłego wieczorku życzę :-)

My właśnie oglądamy drugi mecz siatkówki, a raczej mój M ogląda a ja tylko zerkam ;-)
 
a tu jeszcze moja derya..tu miala 2 albo 3 tyg..:-)
 

Załączniki

  • DSC01319.jpg
    DSC01319.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC01355.jpg
    DSC01355.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry