reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ludzie nie maja wyobrazni:wściekła/y::wściekła/y: a ja jadac autem ostatnio zauwazylam matke ktorasiedziala na przednim siedzeniu z corka ktora moze miala 1.5roku trzymala ja na kolanach i w ogole pasami nie byly zapiete..to jest dla mnie masakra:eek::eek: przeciez przy zderzeniu 40km na godz to dziecko wylatuke przez szybe i ginie!!

Patrysiu to Ty kupilas ten fotelik:-)super


to ja wam cos też powiem:szok: wczoraj jak jechaliśmy z IKEII do domu to wiecie co:crazy:jechał gościu na ścigaczu a styłu niego trzymał się hmm 8-9 latek(ale był skromny szczupły chłopiec) kas taki wielki i tak sobie z nim jechał i odrazu powiem ze nie żałował sobie gazu cisnąć i do tego skręcił na obwodnice :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: gdyby gościu zachamował tak wiecie nie za fajnie bądź jechał na zakrętach przechylony to ten chłopczyk mógł się ześliznąć z tego scigacza i wole dalej nie mówić co by się mogło stac :no:

GIEOSKA a ogladałas go także na allegro :-)
 
reklama
hej

Padam na twarz DOSŁOWNIE!
dopiero co weszłam do domu. Byłam z synem u koleżanki na kawie a potem Filip jezdził na rowerze a ja biegałam za nim, szok dzizas az mi słabo serio heheheh:confused2::-D

Teraz kąpiel i Fiol powinien po 19 mi zasnąć.
bede miała wolny wieczor z mezem.
 
DZIEŃ DOBEREK:-)
KIKI śliczności z córci:-)
KINGA ale fajoskiego masz kotka w sygnaturce:-)
GIEOSKA to super:-)my tak za tydzien no najpóźniej 2 tyg.takze jedziemy po kafelki ale do kuchni już mamy wybrane ale ogólnie zmieszamy dwa wzory tzn.z jednej serii jasne a z drugiej serii kafelek weźmiemy dodatki:-)a do łazienki także mamy wybrane narazie jest u nas tylko podłoga a na ściany nieco później ale już mamy wybrane i żeby już nie zmienić to wzieliśmy z tej serii co chcemy na ściane kafelki na podłoge:-pno niestety idzie to u nas nieco dłużej bo troche drogie te kafelki ale to nic jak to tata mój mówi "powoli a do celu":tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-) Dzień dobry :-)​

dzien_dobry.jpg

:-) Miłego dnia Wam życzę! :-)​
 
reklama
Do góry