reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gosia były takie zestawy tylko 6 talerzy głębikich, 6 dużych i 6 małych za 80 zł właśnie. Ale w jednym kolorze a my sobie wzięliśmy część takich i część takich. A kubki mieliśmy już takie w domu kupione ponad rok temu. Zresztą w ogóle kończą z produkcją tej serii, bo na większości rzeczy Dinera są karteczki "Końcówka serii" więc już pewnie nie będą ich produkować. A fajne są :)
 
tak, tak znam tę teorię dlatego dodałam szeroki uśmiech po tym moim pytaniu. Ja w każdym razie jej nie stosowałam :-), ale nie zauważyłam, żeby dzieci jakoś źle bez tego spały. Może przez to teraz rozwalają się na całym łóżku :-)


no jest w tym dużo prawy;-)pomimo że synek tak spał w rożku to od 9 miesiąca nie śpi w łóżeczku tylko w łózku bo wygodniej jak ma duuuzo miejsca dla siebie:tak:dlatego tu mi chodzi tylko o ten czas noworodkowy:tak:

Acha kochane kupiliśmy z M fotelik:-)dam linka jego;-)kupiliśmy używany ale z opisu i wygladu widać że bardzo warto bo zapłacimy za niego z przesyłką 117 zł.a nowy by kosztował z przesyłką 180 zł.;-)
 
aishabg, Patrysia co głowa to inna opinia :-D ale to naturalne :tak: mnie na razie wszystko wydaje się abstrakcyjne, ale wiem że jak poznam swoje dziecko to sama będę wiedziała jak mu jest najlepiej, najwygodniej, itd...

Ostatnio tylko się przerazilam przeglądając allegro, ktoś sprzedawał fotelik ten do 13 kg i napisał że fotelik jest jak nowy bo użyty zaledwie 4 razy. Powód - dzidziuś WOLAŁ spędzać podróż na rękach mamy :szok::szok::szok: nieźle, ktoś chyba w swojej naiwności zapomniał o bezpieczeństwie :eek:

i tu masz w 100% rację :-) sama będziesz wiedziała co dla niego najlepsze

a z tym fotelikiem to jakaś poracha! Ludzie bez wyobraźni. Fakt, że dzieci mogą nie lubić tego fotelika na początku, ale jak się konsekwentnie będzie w nim woziło to stanie się dla nich oczywiste że jazda samochodem = fotelik, a nie ręce mamy. Choć są takie co równiez konsekwentnie się w nim drą :-) Sama znam taką delikwentkę :-) na szczęście nie moja.
 
aishabg ja tez znam takiego malca, synek znajomych, potrafi całą drogę samochodem w foteliku wyć :szok::sorry: no ale nie ma rady, w razie wypadku dziecko bez fotelika nie ma szans..

Patrysia podoba mi się kolorek fotelika :tak:

Dziewczyny idę zjeść obiadek, i tak dzisiaj od rana na BB siedzę, a jeszcze dom ogarnąć trzeba. Ale będę później! Pa :)
 
reklama
Ostatnio tylko się przerazilam przeglądając allegro, ktoś sprzedawał fotelik ten do 13 kg i napisał że fotelik jest jak nowy bo użyty zaledwie 4 razy. Powód - dzidziuś WOLAŁ spędzać podróż na rękach mamy :szok::szok::szok: nieźle, ktoś chyba w swojej naiwności zapomniał o bezpieczeństwie :eek:
ludzie nie maja wyobrazni:wściekła/y::wściekła/y: a ja jadac autem ostatnio zauwazylam matke ktorasiedziala na przednim siedzeniu z corka ktora moze miala 1.5roku trzymala ja na kolanach i w ogole pasami nie byly zapiete..to jest dla mnie masakra:eek::eek: przeciez przy zderzeniu 40km na godz to dziecko wylatuke przez szybe i ginie!!
tak, tak :-)
i w dobrej wierze wybraliśmy developera, żeby było mniej biegania i doglądania :-D
developer bez balaganu hehe chyba nie ma takiego..moj tez sie porzadny wydawal..a tu prosze jakie opuznienia...
Gosia były takie zestawy tylko 6 talerzy głębikich, 6 dużych i 6 małych za 80 zł właśnie. Ale w jednym kolorze a my sobie wzięliśmy część takich i część takich. A kubki mieliśmy już takie w domu kupione ponad rok temu. Zresztą w ogóle kończą z produkcją tej serii, bo na większości rzeczy Dinera są karteczki "Końcówka serii" więc już pewnie nie będą ich produkować. A fajne są :)
nom mozliwe ze ich bylo po 6szt.jak to koncowka mowisz to musze jechac kupic:-)
Chyba się udało z suwaczkami :-)
Uciekam już, bo czeka na mnie pan doktorek albo pani :-)
Miłego popołudnia
suwaczki pierwsza klasa:-)

Patrysiu to Ty kupilas ten fotelik:-)super
 
Do góry