reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nie rozumiem co jest grane z suwaczkiem synka Dominisia:eek:już któryś z kolei go na nowo robie bo nie przesuwa mi się:sorry:cały czas stoi w miejscu :confused2:no trudno pobawie się z tym:-p:-)
 
hejka PAULA:-)super mam wesoły humorek:-)a jak u ciebie pewnie myślami jesteś w pracy co;-)

ja siedze w pracy i nie chce mi się za nic brać :baffled: przyjechałam dziś godzine później bo jak wstawałam to Kacperek się obudził jak chciałam go przykryć, bo oczywiście odkryty spał, no i się przebudził, więc stwierdziłam ze pojade póxniej i wzięłam go do nas do łóżka żeby zasnął a ten skubaniec wcale spac nie chciał tylko się przytulał do mamusi :-) i nie chciał mnie do pracy puścić, potem patrzył jak się szykuję i dał mi buziaka na do widzenia i dopiero poszedł do taty do łóżka jak ja wyszłam :tak: taaak mi się nie chciało go zostawiać :-(
 
Nie rozumiem co jest grane z suwaczkiem synka Dominisia:eek:już któryś z kolei go na nowo robie bo nie przesuwa mi się:sorry:cały czas stoi w miejscu :confused2:no trudno pobawie się z tym:-p:-)

Patrysia to może być wina strony z której go brałaś, to u nich coś się popierniczyło i Ty nic nie zrobisz :tak: pamiętam że na tym drugim moim forum dziewczynom sie tez tak robiło :-(
 
PAULA no na pewno jest to takie dziwne uczucie że synek się wtula a trzeba iść do pracy:sorry:ale na szczęście już twój Kacperek jest nieco przyzwyczajony że chodzisz do pracy bo u mnie to pewnie by było niezłe kongo bo ja nawet sama na dół nie moge iśc bo synuś płacze za mną co musze go brać ze sobą :sorry:no chyba że tak ukradkiem jak np.się bawi to szybko mykam jak musze coś zrobic:-p;-):-)

Hmm no to nie za fajnie bo mi się on podoba bo ze zdjęciem a chciałam tak pod kolor niebieski :sorry:no trudno będe musiała poszukać jeszcze inny ale w miedzy czasie na nowo zrobie tego;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:


Hello Kobitki:-D
Ja własnie szykuję się do wyjścia.. ide na wizytę do gina.. strasznie się denerwuje czy z dzidzią wszystko oki:zawstydzona/y: Trzymajcie kciuki by było dobrze. Może jakies nowe fotki dzidzi dostanę.:zawstydzona/y:




 
Patrysiu Twój synek jest na tym etapie że wszedzie za Tobą chodzi :tak: to normalne tez tak miałam, mimo iż Kacperek przyzwyczajony bo odkąd skończył 9 miesiecy ja poszłam do pracy, to z kolei jak wróciłam nie odstępował mnie na krok i wszedzie za mną chodził, a teraz to tylko się przywita i dalej do zabawy a i nieraz musze mu przypomnieć zeby dał mi buziaka jak wróce :tak:
 
Czesc Kobietki!
U nas pogodny dzien a jak u Was?
Pije wlasnie herbatke i czekam na relacje od mojego M pt "odstawienie Macia do przedszkola" :)

Kiki-powtorze sie z NK ale coreczka slodka i sliczna-prawdziwa ksiezniczka :)
A czy jej pojawienie wplynelo na pozytywne relacje miedzy Toba a Twoim lubym?

Pyszczku-troszke tych ciuszkow masz dla malenstwa-czyli przygotowanka ruszyly :)

Gosiu-Ty sie nie martw...Z mieszkankiem sie wyrobicie, ciuszki tez pokupowalas dla synka, mysle, ze zawsze cos po corci wybierzesz, a poscieli jak nie kupisz to moze miec przeciez po Mai :) a ze ciut rozowa to nic-bedzie mu slodko :)

Bershka-jak wyniki Kubusia, sa???

Wszystkim wymienionym i niewymienionym zycze milego dnia:)
 
reklama
Do góry