reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysia a jak tam Twoje samopoczucie? Nadal męczą Cię mdłości i wymioty? Ja się boję jutra, jak będe musiała tyle czasu rano być na czczo, podczas tego badania krzywej cukrowej :baffled: Tak co dzień to zawsze od razu jem po wstaniu z łóżka, Synuś mnie kopie i sie śmiejemy z M że woła Mamo - Jesć! :-D:-D:-D A jak juz zjem to spokój, mdłości mijają :-) Kurcze a jutro na czczo, podróż samochodem i jeszcze taka pogoda na dworze i będę sama, bo M nie może tak długo na mnie czekac, musi do pracy - Help! :szok::-D



ja się czuje dobrze mineły mi już no jedynie czasami z rana jestem osłabiona co lepiej posiedzieć bo jak wstaje to hmm no wiesz słabiutko mi się robi ale to rzadziej :-)no ale cie rozumiem bo niestety w ostatnią niedziele za długo na zakupach(a już jakoś się dziwnie czułam) i potem samochód pusto w brzuszku i boom 2 razy wymioty:baffled:co ja takze musze coś zjeść niepozwolić do głodnego żałądka i jeszcze jazda autem:sorry:współczucia:-pale będzie ok a jak chcesz to weź ze sobą cytryne i nakrop troche do tej glukozy milej będzie ci się przełykać ją;-)



Pyszczek..Gie-oska..Royanna..Sandra..Paula..Patrysia.. i reszta Kobitek ...Buziaczki :-p
Pati..Ja wczoraj bym Cie namowila na testa.. ale dzis juz nie .. ja sama wczoraj zrobilam testa.. i wyszedl bladzioch... zasialam duze ziarenko nadzieji.. termin @ mialam na jutro a dzis rano... niespodzianka @ przyjechala..wiec moze lepiej poczekaj jeszcze do terminu @ :tak:..Ale zrobisz jak zechcesz ;-)
Beti BUZIACZKI:)))))
Milego popoludnia wszystkim ;-)


buziak równiez i tulam z powodu @:sorry:
 
reklama
Patrysia może rzeczywiście pójdę za Twoją radą i wezmę cytrynę :sorry: M mi dzisiaj kazał wodę wziąć, ale nie wiem czy wolno, a poza tym jak będę miała wodę w żołądku to tym gorzej dla mnie w razie wymiotów :eek::-D lepiej juz z pustym się męczyć :sorry:

Sandra widze że od razu nastawienie masz inne - tak trzymać! :-) I popieram te badania Twojego tż..:tak:

Sylwia eh kochana czyli razem z Beti następny cykl zaczynacie, będzie dobrze, trzeba walczyć :tak::-) ściskam Cię mocno!
 
Witam Dziewczynki:)))
Kiki..jejku ..jeszcze chwilka i bedziesz miala mala w ramionach ;-)
Bershka.. odezwij sie!!!!! :-(
Pyszczek..Gie-oska..Royanna..Sandra..Paula..Patrysia.. i reszta Kobitek ...Buziaczki :-p
Pati..Ja wczoraj bym Cie namowila na testa.. ale dzis juz nie .. ja sama wczoraj zrobilam testa.. i wyszedl bladzioch... zasialam duze ziarenko nadzieji.. termin @ mialam na jutro a dzis rano... niespodzianka @ przyjechala..wiec moze lepiej poczekaj jeszcze do terminu @ :tak:..Ale zrobisz jak zechcesz ;-)
Beti BUZIACZKI:)))))
Milego popoludnia wszystkim ;-)
Sylwia, a ta @ to taka calkiem normalna? Moja mama miala dlugo krwawienia, z tym, ze nieregularnie i do glowy jej nie przyszlo, ze jest w ciazy z moim najmlodszym bratem. Dowiedziala sie na rutynowej wizycie jak byla 4miesiac w ciazy:-D:szok:
 
PYSZCZEK oj tak racja jak juz to lepuiej z pustym bo tak to masakra:baffled:wody chyba jednak nie mozna ale sama nie wiem a cytryne mozna wkropić:tak:wiele osób tak robi ;-)ja jeszcze nie miałam tak bo nie miałam problemu ale teraz sama nie wiem jak będzie ale gwarantowane że tym razem wezme:tak:
 
Patrysia a jak tam Twoje samopoczucie? Nadal męczą Cię mdłości i wymioty? Ja się boję jutra, jak będe musiała tyle czasu rano być na czczo, podczas tego badania krzywej cukrowej :baffled: Tak co dzień to zawsze od razu jem po wstaniu z łóżka, Synuś mnie kopie i sie śmiejemy z M że woła Mamo - Jesć! :-D:-D:-D A jak juz zjem to spokój, mdłości mijają :-) Kurcze a jutro na czczo, podróż samochodem i jeszcze taka pogoda na dworze i będę sama, bo M nie może tak długo na mnie czekac, musi do pracy - Help! :szok::-D

Pyszczku mi pozwolili po wypiciu glukozy pic wode ale nie zadna slodka zwykla niegazowana wiec tabie tez powinni pozwolic:-)
 
Bershka gdzie jesteś? Daj znac..
Dzien dobry az sie zdziwilam ze dzis jestem pierwsza hura hura:-psluchajcie jak to jest z tym sluzem bo zawsze na miesiaczke mialam duzo sluzu a teraz nic a @ ma przyjsc 25.07:eek::confused:nie czuju bolu piersi tylko podraznione sutki i wielki ciezar;-) i swedzenie;-);-):-):tak::-Drobic test czy nie?!
ja bym robiła:tak:Swój robiłam dwa dni przed @ i wyszła druga bardzo bledziutka:tak:Trzymam kciukasy:tak::-D

Witam dziewczynki :-)

Agniesiak a Ty gdzie się podziewasz?
Aj Kochana.. nie mam czasu na nic:-(Ledwo do domku od Filipka przyjdę i nie mam siły na nic.. Staram się do Was zaglądac:tak::-)

Patrysia czy ja dobrze widzę?? SYNUŚ?? No nie;-):-D A takiego nosa na córcię miałam:-p;-):-D
 
bereshka witam slonko..kurcze ze znowu sie nie udalo...badz dzielna uda sie zobaczysz..ja juz ostatnie 4 tyg a boje sie tak ze ani nie pisze jak..mam nadzieje ze akupunktura pomoze..robia ja w szpitalu..

bereshka odezwij sie..
 
Kiki, przed Toba tylko 4tygodnie i utulisz wysniona coreczke Dayre(mam nadzieje ze poprawnie napisalam)!!! Ty, etetowa mamusia nie musisz sie bac porodu :) Pojdzie jak po masle!
 
reklama
Laski czy u Was tez taki gorąc?
Boszeeee nie do wytrzymania dziś.....wpadam wiec z zimnymi napojami ;)))
49c0f4c01c42b_440.jpg
 
Do góry