reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aj Kochana.. nie mam czasu na nic:-(Ledwo do domku od Filipka przyjdę i nie mam siły na nic.. Staram się do Was zaglądac:tak::-)

Patrysia czy ja dobrze widzę?? SYNUŚ?? No nie;-):-D A takiego nosa na córcię miałam:-p;-):-D


nie przemęczaj się za bardzo;-)
no synuś synuś podobnoz:-Dale nie wiadomo jeszcze dopiero 24 sierpnia się dowiem może jednak twój nochalek niezawiódł:-p
 
reklama
Bershka ja też kukam co jakiś czas czy sie odezwałaś .......:-:)-:)-:)-( ale niema Cię....... korcze ciekawe co z tymi plamieniami i skorczami....

kiki ja wg leakrza po odstawieniu tabletek czyli praktycznie od jutra niebiore juz nic powinnam urodzic do tygodnia.... na samą myśl ciesze sie i drże z przerażenia :-D:-D:-D:-D:-D ale chce zeby juz był ten dzięń:-)

 
Bershka ja też weszłam zobaczyc czy może cos napisałaś, kurcze co się dzieje...:eek:

Agnieszka, Kiki jak Wam się córeczki urodzą to pewnie nie będzie Was tak często na BB ..buuu.. ale życzę Wam z całego serca szczęśliwych porodów :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-)
 
Dziewczynki moje KOCHANE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie mogłam się do Was odezwać bo nie miałam kontaktu ze światem ze............szpitala :-(
Skurcze nasilały się a plamienia to już byłu ulewy na maxa, później skrzepy brązowe, zadzwoniłam do lekarza i mówię mu, ze mam skurcze co 5 min a On na to, ze od razu do szpitala mam jechać. Pojechałam na izbę przyjęc lekarz mnie zbadał i od razu kazał się rozbierac i na salę. Od razu kroplówka na skurcze i dzisiaj juz pozwolili mi wyjść ale brzuch twardnieje znowu :-( ale już jest bardzo rzadko i bezboleśnie. Dostałam leki i oby te 3 tyg wytrzymać. Dziękuje za pamięc. Próbowałam się zalogować przez tel. kom. ale nie udawało się.

Buziaczki Kochane jak się pozbieram to bede pisać. Teraz muszę się rozpakować i poprzytulać syneczka :happy::-)
 
BERSHKA jak się ciesze że jesteś jeszcze 2 w 1 ale kochana nie martw sie bedzie wszystko dobrze:tak:ale co stracha się najadłaś to niezłego pewnie:-(trzymam mocno kciuki aby było wszystko dobrze:tak:
 
Bershka jejku dobrze że się odezwałaś ;-) kurcze już niedługo do porodu ale może jeszcze leki trochę malca przytrzymają tam w brzusiu. Kochana zdrowia, trzymaj się dzielnie, myślę o Tobie i pozdrawiam cieplutko :tak:
 
Bershka kochana dobrze ze juz w domciu jesteś, ale szybciutko cie wypuścili:sorry: a powiedz masz jakies rozwarcie, skrócila Ci sie szyjka??
jakie dostałas leki feminatal?
ja juz wziełam ostatnią tabletke tego leku i od teraz co sie ma dziać zostawim w rękach Boga :happy:
co do twardnien to ja nawet jak brałm ten fenoterol 4x1tabl to miałam twardnienia powyzej 20 na dzień tyle ze niebył bardzo bolesne...
buziaki i tulam mocno


 
feminatal to witaminki, dawali mi fenoterol a do domu kwas foliowy 5mg mocną dawkę tylko nie wiem dlaczego, poza tym na upławy macmiror i tardyferon na żelazo, mam słabą hemoglobinę. Mam skurcze ale takie niezbyt intensywne

dziękuje, ze tak troszczycie się o nas ;-)
 
reklama
Bershka oj kochana pewnie sie strachu najadłaś :-( ale dobrze że już sytuacja opanowana i że jesteś jeszcze 2w1 :tak: jeszcze troszkę wytrzymacie, trzymam kciuki za Was. Odpoczywaj dużo a nami się nie przejmuj tylko co jakiś czas dawaj znać co i jak :tak: ściskam!

Agnieszka, Patrysia sliczne fotki macie na nk :-) super z Was laseczki :tak:

Sylwia przykro mi z powodu @ :-( ale jescze ujrzysz te 2 kreseczki :tak:

Agniesiak dobrze że u Ciebie wporządku, odpoczywaj jak najwięcej bo pewnie Filipek daje Ci w kość ;-) i do tego jeszcze te upały :baffled:

Agnieszka to trzymam kciuki i życzę lekkiego i bezproblemowego porodu!!! :tak:

Ale duchota nawet jeszcze teraz jest gorąco!!!!

Spokojnej nocy Wam życzę! :-)
 
Do góry