reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki Paula, muszę wytrzymać jeszcze te 4 tyg, no min 3 ;-)

Agnieszko
odnośnie szyjki, jest cała i zdrowa :-D zamknięta i nie skróciła się
 
reklama
Bershka ale zemnie łosioł:-D napisałam feminatal a chodziło mi o fenoterol......:tak:
to co musiz go brac teraz?
dobrze ze z szyjką ok :)
ja juz albo dopiero ide spac buziaki
 
ja tylko wpadam na chwileczke,bershka ciesze sie ze sie juz dobrze czujesz i ze wszystko ok;-):tak::-):-Dale musze sie Wam przyznac ze zrobilam ten glupi test ciazowy i niestety nie ma 2 kreseczek:no::-(ale pocieszam sie ze to pierwszy cykl staran i ze ja tylko sie przytulam kilka dni przed owulka a nie podczas owulacji;-)
 
Witam w piątek :-)

Ale w nocy burze mieliśmy :szok: a dzisiaj ochłodziło się sporo :tak: po takim upale wczorajszym to aż przyjemnie :tak:

Pati Zobacz załącznik 150978 tak jak piszesz to pierwszy cykl starań i przytulanka były przed owulką więc po @ do dzieła i będzie fasolka :tak: rozumiem że staracie się na dziewczynkę, to może dzień dłużej się poprzytulajcie teraz ;-)

Bershka dobrze że szyjka ok :tak::-)

Sandra jak tam tempka i nastrój dzisiaj? mam nadzieje że równie dobry jak wczoraj :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i życzę miłego dnia :-):-):-)
mediumjxrhfc5547db7df8cix8.jpg
 
Ostatnia edycja:
właśnie Agnieszko feneterolu nie przepisali mi do domu :confused2: póki co jest ok

Pati cięzko zajść w ciąże parę dni przed owulką, wszystko zależy od wielu czynników, musisz się uzbroić w cierpliwość i to wielką bo inaczej będzie 3 chłopak ;-)

na oddziale same chłopaczki były :-D a te co sobie wpadły to dziewczynki mają :-)
coś w tym jest...
 
Sandra jak tam tempka i nastrój dzisiaj? mam nadzieje że równie dobry jak wczoraj :tak:
Zobacz załącznik 150986

hej kochana... now elasnie nie wiem... wcxoraj mialam 36.8 (mierzylam o 6:30 bo mi sie przysnelo) a dzisiaj o 6 mialam 36.7... i sama nie wiem... czy spadek o 1 stopien to dobrze czy zle?? wydajemi sie ze jutro bede wiedzxiec najlepiej jak sobie zmierze o 6 rano... jak bedzie wyzsza niz dzisiaj tzn ze pol godzinki wczoraj moglo zrobic niewielka roznice...
 
Dziendoberek!

Bershka-jak dobrze, ze juz jestes w domku, oby skurcze minely. Dobrze, ze szyjka sie nie skraca i nie ma rozwarcia. Jeszcze ciut ciut musicie byc w dwupaku :)

Pati, to ze nie wyszly 2 kreseczki nic jeszcze nie oznacza. Jak nie przyjdzie @ to za 2-3 dni powtorz test, a moze bedzie niespodzianka? A jak przyjdzie @ to przed Wami kolejny przytulasny cykl:)

Sandranana-
przede wszstkim trzeba byc cierpliwym. Ja Was, mierzace temperaturki, robiace testy podziwiam-nie dalabym rady...chyba bym zwariowala od takiego sledzenia cyklu;)

Paula, witaj :) u nas tez mialy byc burze w nocy i do poludnia, a skonczylo sie tak, ze wieczorkiem troszke popadalo i spokoj, teraz nawet slonko swieci:)

Agnieszka 12- to co? Czekamy na Wielkie Wyjscie? Ale bylby numer jakby teraz corunia nie chciala wyskoczyc mimo wczesniejszych checi;)

Agniesiak-oj, dobrze wiem, jak maly urwis potrafi wymeczyc kobiete w ciazy-jak nie fizycznie to psychicznie:)

Czarodziejko, jak samopoczucie?

Pyszczku, Patrysiu, Gieoska, Kiki, Betti, Sylwia-Was rowniez witam:) mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam-tak nas duuuzo :)

Anufifi nadal na urlopie? To milego dalszego odpoczynku!!!

A wiecie, moj synek dzis mowi, ze bedzie mial dzidziusia. Ja mowie, tak, Alanka, Aliego:) Ty jestes Maciejek Macio a to bedzie Alanek Ali, a na to moj maly-nie to bedzie Michas:baffled::baffled::baffled:...Ale sobie zakodowal, chyba bedzie problem:baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
WITAM KOBITKI:-)
Agnieszka, Patrysia sliczne fotki macie na nk :-) super z Was laseczki :tak:


dziękuje ty także masz śliczne zdjęcia:-)



ale musze sie Wam przyznac ze zrobilam ten glupi test ciazowy i niestety nie ma 2 kreseczek:no::-(ale pocieszam sie ze to pierwszy cykl staran i ze ja tylko sie przytulam kilka dni przed owulka a nie podczas owulacji;-)


ciężko ciężko trafić co się nieprzejmuj ;-)ale tak jak ROYANNA pisze dopuki nie ma @ jest jeszcze szansa może u ciebie tak odrazu niewykazuje:tak:



na oddziale same chłopaczki były :-D a te co sobie wpadły to dziewczynki mają :-)

coś w tym jest...


ja powiem że też to zauważyłam :-)



A wiecie, moj synek dzis mowi, ze bedzie mial dzidziusia. Ja mowie, tak, Alanka, Aliego:) Ty jestes Maciejek Macio a to bedzie Alanek Ali, a na to moj maly-nie to bedzie Michas:baffled::baffled::baffled:...Ale sobie zakodowal, chyba bedzie problem:baffled::baffled::baffled:


hehe słodko to mówi:-D
 
witam:-)
Pati amoze jeszcze zawczesnie na test:sorry: powodzenia
bershka no cos w tym jest też to zauwazyłam....
dobrze ze U Ciebie lepiej :)
ja odstawiłam tabletki i mam te skorcze moze nie są czestsze ale są bolesne.... no nic czekam aż sie zacznie na całego .... muszą byc regularne bo takto mnie wyślą spowrotem do domu....
royanna no niezdziwiłabym sie jakbym jeszcze pochodziła sobie... czasami tak jest ze sie akcje wstrzyma i jeszcze przechodze do terminu....
a synus wybiera imie dla braciszka:happy: słodziak;-);-)
Paula dziki za zaproszenie na NK laska to Ty jesteś :-):tak:
miłego dzionka odezwe sie wieczorkiem buziole ;****

 
reklama
Do góry