reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzien dobry az sie zdziwilam ze dzis jestem pierwsza hura hura:-psluchajcie jak to jest z tym sluzem bo zawsze na miesiaczke mialam duzo sluzu a teraz nic a @ ma przyjsc 25.07:eek::confused:nie czuju bolu piersi tylko podraznione sutki i wielki ciezar;-) i swedzenie;-);-):-):tak::-Drobic test czy nie?!
 
hej kochane... ja to normalnie mam kosmos w tej glowie... wczoraj wylam caly dzien a dzisiaj mnie enegria rozpiera i spac juz nie moge :tak:

moje tempki:
1dc 36.4

4dc 36.3
5dc 36.5
6dc 36.4
7dc 36.5
8dc 36.3
9dc 36.3
10dc 36.3
11dc 36.3
12dc 36.2
13dc 36.4
14dc 36.3
15dc 36.3
16dc36.4
A DZISIAJ 36.8!!!!!!


ha... jest skok... powiedzie mi tylko jedna rzecz bo temp mierzylam pol godziny pozniej bo mi sie przyspalo... zawsze mierze o 6 a dzis o 6:30... czy to moze miec az tak duze znaczenie?? w ogole czytalam gdzies ze owulka moze byc nawet 4 dni przed skokiem... ja swojego mecze caly czas chociaz bidulka juz nie wyrabia ale co tam... jak dzisiaj byl skok to go pomeczre jeszcze dzisiaj i jutro tak dla pewnosci... chociaz wydaje mi sie ze oowulka byla bo 4 dni temu test ow byl pozytywny... i w ogole wczoraj nic mnie nie bolalo... a przedwczoraj czulam bol... moze pecherzyki pekaly?? oby... daj boze... i teraz bede sie schozowac az do okresu.... a dupa z tym... ostatni cykl to sie moge poschizowac :tak::tak::tak::tak: moj tz zaczyna urlop od soboty wiec nie bede tak myslec o tym... pojedziemy nad ocean troche posurfowac wiec czlowiek nie bedzie tak myslal o tym... co ma byc to bedzie...
ahhh ta moja ,,hustawka'' :-):-)
 
Witam babeczki....
Gieo-ska super że wszystko wporzadku;-):-)
Pyszczku tak dziś odstawiam leki tzn zawsze brałam po 4x1 a dziz wezme tylko 2x1 a jutro juz nic.... no zobaczymy bo ja to juz widze ze po odstawieniu długo niewytrzymam te skorczą są teraz a co dopiero jak odstawie całkim.... no nic zobaczymy ;-)
sandraha nic niepomoge bo jak pisałam nie znam sie na tempkach...
buziaki :****

 
Dziendoberek!
Od rana sie chmurzylo a teraz swieci sloneczko-zobaczymy jak dlugo:)
Pranko konczy sie prac, wiec jak pogoda sie utrzyma to my z Maciejkiem smigamy z domku-musze go zmeczyc, hihihi, tylko, ze on potem sie przespi a ja nie i ja padam wieczorem a on nie;)

Gosiu, bardzo sie ciesze, ze po wizycie u gin wszystko dobrze. Ja mam w przyszly piatek, bez USG(bo to dopiero w 33tc)i juz nie moge sie doczekac. Ostatnio twardnieje mi brzusio i nie wiem, czy to normalne, czy to Alanek sie kreci czy cos zlego...Kilka razy na dobe tak mam...

Czarodziejko
, sama sie zastanawiam skad te mdlosci. Najczesciej po sniadanku. Moze to wynik brania witamin? Wczesniej bralam zwykly Falvit, a teraz biore Falvit Mamma i od tego czasu chyba mam mdlosci...moze ma czegos za duzo, czego moj organizm nie lubi?
Agnieszko12-u Ciebie koncowka, odstawienie lekow nie zaszkodzi a sama chcialas urodzic przed zamknieciem kliniki-bedzie dobrze. Najwazniejsze, ze ciaza donoszona:)

Sandrahaha
-tez niestety nie znam sie na tych temperaturkach i tym podobnych rzeczach-tylko troszke o tym czytalam. Ale jak temperaturka poszla do gory to dobrze. Teraz powinna sie utrzymac na wyzszym poziomie do konca i bedzie fasolinka-chyba tak jest z tymi teoriami. I ne martw sie, jak nic nie wyjdzie zrob sobie przerwe w starankach, ale nie zalamuj sie. Po prostu jak jest zbyt duza presja to wtedy na ogol nic nie wychodzi, a gdy sobie juz odpuscisz a bedziesz sie po prostu cieszyc z przytulanek to wszystko wyjdzie! Ale do konca cyklu masz jeszcze troszke czasu wiec wszystko moze sie zdazyc :)

Pati
-wstrzymaj sie jeszcze z testem. Moze byc fasolka a test jeszcze nie pokaze i sie zdolujesz. Poczekaj do 25go, jak @ nie przyjdzie to test bedzie wiarygodniejszy :) no chyba, ze nie mozesz juz wytrzymac :)

Pozostale kobietki rowniez witam:)))
 

Sandrahaha
-tez niestety nie znam sie na tych temperaturkach i tym podobnych rzeczach-tylko troszke o tym czytalam. Ale jak temperaturka poszla do gory to dobrze. Teraz powinna sie utrzymac na wyzszym poziomie do konca i bedzie fasolinka-chyba tak jest z tymi teoriami. I ne martw sie, jak nic nie wyjdzie zrob sobie przerwe w starankach, ale nie zalamuj sie. Po prostu jak jest zbyt duza presja to wtedy na ogol nic nie wychodzi, a gdy sobie juz odpuscisz a bedziesz sie po prostu cieszyc z przytulanek to wszystko wyjdzie! Ale do konca cyklu masz jeszcze troszke czasu wiec wszystko moze sie zdazyc :)

hej kochana... dokladnie... dzisiaj mnie energia rozpiera... to moj ostatni cykl staran... i normalnie ,,wycisne'' z niego wszystko co sie da :-):-):-) pomecze mojego jeszcze przez 2 dni tak na wszelki wypadek bo czytalam ze po skoku najlepiej przytulac sie jeszcze 2 dni... wiec trzeba probowac... nie chce potem sie zastanawiac czy trafilam w owulke czy nie...
jak zafasolkowuje to super a jak nie to sobie odpoczne troche i moze za kilka miesiecy znow zaczniemy staranka...
 
Witajcie :-)
U nas upał taki że szok, masakra normalnie :szok: chodzę tylko w gatkach po mieszkaniu :-D na szczęście nie muszę nigdzie iść, bo z rana załatwiliśmy z M co trzeba.
A jutro idę na tą glukozę 75 g :szok::szok::szok: Jak będzie taki upał to chyba tam padnę :eek:

Pozdrowionka dla wszystkich!
 
hej dziewczynki;-0wlasnie sie doturlamam do domu mega skwar 33stopnie masakra..jutro juz ma byc troche chlodniej naszczescie:-)


Dzien dobry az sie zdziwilam ze dzis jestem pierwsza hura hura:-psluchajcie jak to jest z tym sluzem bo zawsze na miesiaczke mialam duzo sluzu a teraz nic a @ ma przyjsc 25.07:eek::confused:nie czuju bolu piersi tylko podraznione sutki i wielki ciezar;-) i swedzenie;-);-):-):tak::-Drobic test czy nie?!
ja nie chce kusic ale ja bym zatestowala skoro i tak @ ma termin za dwa dni:-)testuj jak jest fasolka to juz powinna sie lekko ujawnic:-)
Witajcie :-)
U nas upał taki że szok, masakra normalnie :szok: chodzę tylko w gatkach po mieszkaniu :-D na szczęście nie muszę nigdzie iść, bo z rana załatwiliśmy z M co trzeba.
A jutro idę na tą glukozę 75 g :szok::szok::szok: Jak będzie taki upał to chyba tam padnę :eek:

Pozdrowionka dla wszystkich!
Pyszczku super te noze wybralas..juz je zamowilas??ja tez sobie je zapisalam...one maja wg ciebie same dobre opinie??
u nas tez skwar ze hoho...Maja chodz na golasa a na dworze nie da sie wysiedziec:-(


Dziewczyny czy ktoras ma jakis namiar na beshke bo sie nie odzywa od 2dni a miala jakies plamienie i ja sie o nia martwie czy wszystko ok??

Buziaki dla pozostalych babeczek:-)
 
reklama
Do góry