reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam dziewczyny..

gioeska ale sie ciesze ze wszystko jest oki.ze jest siusiaczk..

bereshka odezwij sie martwimy sie..moze juz tulasz syneszka w ramionach a my nic nie wiemy..

agnieszko masz ciaze donoszona i mozesz juz rodzic,jestem ciekawa kiedy waneska sie urodzi..

ja wczoraj bylam na tej apukukunturze robi sie ta akupunkture od 36 tyg raz w tygodniu..mialam trzy igielki w prawej lydce trzy w lewej i jedna w glowie..ponoc jest latwiejszy porod..teraz nastepna akupunktura w srode albo czwartek..
 
reklama
cześć cioteczki:-)

Paula nic z tego nie wyszło i chyba walczymy ostatni msc, już sił mi brak.... chyba....
buziaki dla Waszej trójeczki:-):-)

Kiki juz niedługo wskoczysz w ostatnie okienko:-)
mam nadzieję, że ta akupunktura pomoże, a to tak normalnie w szpitalu robią?

pozdrawiam wszystkie dziewczynki:-)
 
Witam dziewczynki :-)

Gorąc niesamowity!!! :szok: a ja zaraz wychodze z pracy na ten skwar i jeszcze godzine w pociągu :szok:

Beti napewno sie uda tylko musicie może wyluzować i zdać sie na los, co ma być to będzie :tak: trzymam kciuki :tak: Uściski...

Ja też się martwie co u Bershke ale też wiem ze ona potrafi tak zniknąć na kilka dni wiec mam nadzieje że wszystko u nich wporządku :tak:kochana daj nam jakiś znak :tak:

Kiki ciekawe jak to się sprawdzi, ale życzę Ci kochana aby poród był jaknajbardziej lajtowy :tak: córeczka napewno wyskoczy raz dwa ;-)

Gosiu ciesze sie razem z Tobą ze synek zdrowo rośnie :-) napewno synek jeszcze się odwróci :tak:

Pyszczek fajne te noże :tak: ciekawe czy rzeczywiście takie dobre :confused: jak wypróbujesz to dasz nam znać ;-)

Pati napisze tylko tyle że ja nie wytrzymałam do dnia @ i zrobiłam test 2 dni wcześniej i wyszły 2 kreseczki :tak: nadal trzymam kciuki!

Sandra cieszę się że Twoje dzisiejsze samopoczucie jest o wiele lepsze :tak: i tak trzymaj :tak: będzie dobrze zobaczysz jeszcze będziesz tuliła swoje maleństwo w raminach :tak: nie trać nadziei ;-)

Agniesiak a Ty gdzie się podziewasz?

Patrysia, Agnieszka, Royanna i inne dziewczynki pozdrawiam! :-)

Ja odebrałam wczoraj wyniki na tokso i niby są lepsze od poprzednich (według mnie) ale jeszcze nie są całkiem dobre :-( kolejne zrobię w sierpniu i zobaczymy....jutro idę do ginki to zobaczę co ona jeszcze powie :tak:
 
Sandra cieszę się że Twoje dzisiejsze samopoczucie jest o wiele lepsze :tak: i tak trzymaj :tak: będzie dobrze zobaczysz jeszcze będziesz tuliła swoje maleństwo w raminach :tak: nie trać nadziei ;-)

dziekuje kochana za wsparcie... ja to sie stresuje jak mi tempka nie skacze ale jeszcze bardziej sie stresuje jak z wami nie pogadam... nie ma jak to z babeczkami pogadac ktore maja albo mialy podobny problem... lzej na sercu jak sie tak czlowiek wygada...
jeszcze raz dziekuje kochana tobie i reszcie babeczek
 
U nas tez goraco ale wlasnie sie chmurzy. Ciut ponad godzinke temu wrocilismy z placu zabaw i Macio teraz pochrapuje smacznie, a ja zamiast w koncu zrobic konkretna liste zakupow zwiazanych z ciaza to wysiaduje na bb :) ale to o wiele przyjemniejsze niz liczenie wydatkow;)
 
Uh jak gorąco :szok::eek:

Własnie Bershka gdzie jesteś? Odezwij się, ja też się zastanawiam co u Ciebie i zaczynam się martwić :eek:

Sandra widzisz od razu lepiej, skok jest! I to spory, więc ja myślę że była owulka :tak: Teraz trzeba czekać na wynik staranek. ja już bym na Twoim miejscu nie mierzyła tej tempki co rano, żeby się dodatkowo nie stresować ;-) Co ma być to będzie. Aha i wydaje mi się że pół godziny między 6 a 6.30 w pomiarze różnicy nie robi! :tak: Miejmy nadzieję że się udało, a jesli nie to tak jak piszesz odpoczniecie i za jakiś czas znowu do dzieła :-) A tak sobie pomyslałam że skoro Ty nie możesz za bardzo do lekarza, to może trzeba Twojego faceta wysłać, niech mu żołnierzyki przebadają, nigdy nie wiadomo po której stronie leży problem. Pozdrawiam Cię cieplutko :-)

Gosia jeszcze nie zamówiłam tych noży, ale mam zamiar. Czytałam inne opinie na ich temat noży tej firmy na ceneo.pl a w sumie ostrza są z tej samej stali robione, tak samo tylko rózne linie różnią się uchwytami , wyglądem itd. I w sumie zdecydowałam się na te, bo jest dużo elementów za tą cenę. W sklepie oglądałam innej firmy i za 7 elementów ponad 300 zł i nic nie mogłam o tej firmie na necie znaleźć więc wolę już te. Zobaczymy jak się sprawdzą. Ja je będę kupowała pod koniec sierpnia, jak Ci się nie spieszy to zaczekaj aż ja kupię i wtedy Tobie i Pauli zdam relację :-)

Kiki spoko z tą akupunkturą, ja się trochę boję igieł więc pewnie bym się nie odwazyła :-D

Beti kurcze no myślałam że uda się tym razem :sorry: tulam mocno, dzielna kobitka z Ciebie więc wiem że dasz radę walczyć dalej :tak:

Royanna ja moją listę co raz przeglądam i przeglądam ale na razie nie ma na niej cen :-D jakoś mi się nie chce teraz kupowac tego wszystkiego. Chyba zaczekam do wrzesnia jak będziemy już na swoim i będę miała gdzie układać :-)
 
Patrysia a jak tam Twoje samopoczucie? Nadal męczą Cię mdłości i wymioty? Ja się boję jutra, jak będe musiała tyle czasu rano być na czczo, podczas tego badania krzywej cukrowej :baffled: Tak co dzień to zawsze od razu jem po wstaniu z łóżka, Synuś mnie kopie i sie śmiejemy z M że woła Mamo - Jesć! :-D:-D:-D A jak juz zjem to spokój, mdłości mijają :-) Kurcze a jutro na czczo, podróż samochodem i jeszcze taka pogoda na dworze i będę sama, bo M nie może tak długo na mnie czekac, musi do pracy - Help! :szok::-D
 
Witam Dziewczynki:)))
Kiki..jejku ..jeszcze chwilka i bedziesz miala mala w ramionach ;-)
Bershka.. odezwij sie!!!!! :-(
Pyszczek..Gie-oska..Royanna..Sandra..Paula..Patrysia.. i reszta Kobitek ...Buziaczki :-p
Pati..Ja wczoraj bym Cie namowila na testa.. ale dzis juz nie .. ja sama wczoraj zrobilam testa.. i wyszedl bladzioch... zasialam duze ziarenko nadzieji.. termin @ mialam na jutro a dzis rano... niespodzianka @ przyjechala..wiec moze lepiej poczekaj jeszcze do terminu @ :tak:..Ale zrobisz jak zechcesz ;-)
Beti BUZIACZKI:)))))
Milego popoludnia wszystkim ;-)
 
reklama
Sandra widzisz od razu lepiej, skok jest! I to spory, więc ja myślę że była owulka :tak: Teraz trzeba czekać na wynik staranek. ja już bym na Twoim miejscu nie mierzyła tej tempki co rano, żeby się dodatkowo nie stresować ;-) Co ma być to będzie. Aha i wydaje mi się że pół godziny między 6 a 6.30 w pomiarze różnicy nie robi! :tak: Miejmy nadzieję że się udało, a jesli nie to tak jak piszesz odpoczniecie i za jakiś czas znowu do dzieła :-) A tak sobie pomyslałam że skoro Ty nie możesz za bardzo do lekarza, to może trzeba Twojego faceta wysłać, niech mu żołnierzyki przebadają, nigdy nie wiadomo po której stronie leży problem. Pozdrawiam Cię cieplutko :-)


tez sie ciesze i to brdzo... jak sie obudzialam o 6:30 tak juz nie zasnelam... :-):-):-):-) hihihih a mierzylam tempke pozniej chyba jeszce po 5 razy 2 termometrami :-):-):-) buhahah normalnie nie wierzylam... za tydzien w czwartek z ranca jedziemy do labolatorium przebadac zolnierzyki mojego tz... tak na wszelki wypadek... robilismy taki test domowy na zolnierzyi i wyszlo ok ale lepiej taki w labolatorium... dokladnie wszytsko na papierze bede miec... znajac zycie to rano bedzie mnie ciekawosc zzerac i bede mierzyc tempke... a juz sie tak nie przejmuje... co ma byc to bedzie... wazne ze tempka skoczyla...
 
Do góry