reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Patrysiu, ja w pierwszej ciazy czulam "motylki" jakos przelom 17/18tyg, a teraz ze 2 tygodnie wczesniej, ok 15/16 chyba...kurcze, juz nie pamietam dokladnie...A w 18tyg to juz rytmicznie, a teraz to tak buszuje, ze hej! Czasem brzusio juz sie rusza! Ale tak jak pisze Gosia, niektore maja juz 20-21tc i nie czuja nic, wice roznie bywa...

Gosiu, z ta glukoza to faktycznie jakos pozno...Ja sama ja zapytalam o to badanie jak po 20minutach weszlam po zwolnienie(zbadana bylam wczesniej) a ona: a w ktorym tc Pani jest??? Rozwalila mnie tym pytaniem!!!

Bershka-zapomnialam napisac wczesniej-ta kolyska jest cudowna!!!! Sliczna, slodka i w ogole slow brakuje, ach...szkoda, ze mam tyle innych wydatkow...
 
Kicia masz rację, kto nie ryzykuje ten nic nie ma! A teraz rzeczywiście ceny nieruchomości trochę spadły...:sorry2: A co do przeczucia to może jeszcze przyjdzie, mi intuicja zaczęła podpowiadać chłopczyka już jakiś czas temu, ale na początku tez nie miałam pojęcia :sorry2:
 
Ja mialam wieczorem niezly maraton. Tesciowie przywiezli dla synka spozniony prezent na dzien dziecka-rowerek z boczynmi kolkami. Macius caly weekend cwiczyl i niezle juz zasuwa. Dzis moj maz po pracy i poznym obiedzie stwierdzil, ze w takim razie ida na spacer. No a ja nie chcialam siedziec w domku wiec poszlam z nimi. I wygladalo to tak: Maciejek na przedzie pedzil jak szalony, maz za nim biegl a ja za nimi szybki marsz. I tak przez godzine. Niezla jazda :) Jak bede z nimi czesciej chodzic to niezla kondycje bede miec!
 
Jasne ze masz :tak:Ja to nazywalam "musniecie motyla":sorry2::-D:-D I sama pamietam bylam w szoku ze to juz:szok:..polecialam szybko do szwagierki co byla przedemna w ciazy i pytalam czy to TO :-D bo zapomnialam jak to czuc :-D ..to takie wrazenie jakby cos "glaskalo" w brzuszku :-) bynajmniej ja tak to wspominam :-D

Patrysiu, ja w pierwszej ciazy czulam "motylki" jakos przelom 17/18tyg, a teraz ze 2 tygodnie wczesniej, ok 15/16 chyba...kurcze, juz nie pamietam dokladnie...A w 18tyg to juz rytmicznie, a teraz to tak buszuje, ze hej! Czasem brzusio juz sie rusza! Ale tak jak pisze Gosia, niektore maja juz 20-21tc i nie czuja nic, wice roznie bywa...


bardzo bym chciała szybciej poczuć tzn.ten 15 tc bo powiem ze ja i też lepiej będe się czuła tzn.taka pewniejsza że jak poczuje moje malenstwo chociaz troszke to będe wiedziała że nic złego nie jest że dzidziuś sobie milutko w brzuszku rośnie:tak:

KICIA tak tak pęcherzyk a w nim ciałko żólte(ja juz na to mówie fasolka):-)no ale bynajmiej pęcherzyk na pewno będzie:tak:
 
witam - mam pytanko;-)


zglupialam i moze to pytanie wyda sie smieszne...ale - kiedy jest moment owulacji - tzn- czy to moment pekniecia pecherzyka? czy jak juz peknie to jest po owulacji i i by doszlo do zaplodnienia powonno sie serduszkowac przed tym, by plem,niki dotarly do komorki i w chwili gdy ono peka - zaplodnic je?...

bo tak - nie wiem czy nie prezegapilam momentu owulacji...wstrzymalismy sie z serduszkowaniem, by zolnierzyki byly silne...i tu cos mi sie pomylio w liczeniu owulka nastapila 4 wieczorem...tzn- nastapilo pekniecie pecherzyka...seksik byl niemalze natychmiast...ale czy nie powinien byc wczesniej?...przed jego pekniecem??...BEDE WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZI!
 
Patrysiu nic nie martw :-)

ja w pierwszej ciąży czułam ruchy w 16 tc a teraz prawie, ze w okolicach 20 tc, prawdopodobnie po skończonym 18tc główka do góry jak zacznie kopać będziesz miała dość tak jak ja :-D:-D:-D

 
reklama
Do góry