reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Royannka no rzeczywiście miałaś niezłą jazde na spacerze :-D
Anufifi aż tak źle po tej glukozie, ojoj ..:baffled: Mnie M zawiezie, ale nie może czekać na mnie te dwie godziny, bo musi do pracy, a ja będę na czczo więc juz sie boję :baffled: zwykle jak jade na pobranie krwi to mi niedobrze całą drogę, a potem musze szybko zjeść bo inaczej mnie zrywa :confused: cos czuję że będzie ciężko
Aniu :confused: trzymam kciuki za wizyte u gina - na którą idziesz?
Agniesia jak wrócisz to pisz nam tu szybko co u Tomaszka słychać :-D
Bershka tak to jest trudno przyzwyczaić się do wolnego a potem z powrotem do pracy :sorry2:
Patrysia, Kiki ściskam Was mocno!

Miłego dnia!
 
reklama
Jestem Kochane!!
Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(
 
Jestem Kochane!!
Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(
Aga nie przejmuj sie tym ze pecherzyk jest za maly moze poprostu pozniej mialas owulke...za2tyg zobaczysz pieknie bijace serduszko:-)
 
hej laseczki!!

Gosia ja mam obciążenie glukozą 75 g, już Ci wcześniej pisałam jak pytałas ale chyba nie zauważyłaś ;-)
Kochana ja pamiatam ze Ty juz mi kiedys o tej glukozie pisalas ale chcialam sie upewnic:-)
Agniesiak a co ma być nie tak. Będziesz szczęsliwa jak wyjdziesz z gabinetu :tak:

No to witam się z domku, jakoś na razie nie umiem sie odnaleźć :baffled:
Oj szybciutko sie przyzwyczaisz do leniuchowania:-)
Cześć dziewczynki .

Gosia ja miałamw drugiej ciazy obciążenie odrazu 75 , ale jak poszłam z wynikami do gina to zapytałam czemu chciał mnie zabic?!?!?!:baffled:
W zyciu sie tak nie czulam , nie wiedziałam nawet ze glukoza moze tak wplynąć na organizm ....ja mam labolatroium petro nad praca , ale dojść nie mogłam było mi słabo i chcialo mi sie wymiotowac ...kręciło sie w głowie , masakra ....do dzis na wspomnienie mam slinotok i robi mi sie niedobrze ....tak więc Pyszczku jakby co to sie nie martw to normalne ....

Lekarz sie smiał ze go pewnie nieźle przeklinałam ale ze wiedział ze sobie dam rade dal odrazu takie zeby potem w razie czego mnie nie męczyc i nie powtarzac ....

Aga czekam na wieści od ginka.

Bershka ale ci fajnie ....taki luzik....:):-)

Ja dzisiaj ide do gina choc miałam jutro , ale cosik mnie pobolewa jajnik wiec wole wczesniej wiedziec co i jak :)

Aniu a czy jak jest glukoza tylko 50 to to badanie jest jedno na czczo a drugie po godzinie czy tez trzecie po 2 godz??3mam kciuki aby byly super wiesci u ginka:-)

Royanka
ja Ci tego morza tak zazdroszcze ze hoho!!

Anufifi
a Wy w koncu gdzie na urlop jedziecie??
A ja dzis na chwile musialam do pracy skoczyc umowilam sie z szefem ze jak jestem na l4 za ktore on placi bede przychodzic 2razy w tyg robic swoje rzeczy!!troce mi sie nie chce ale coz!!
 
Agniesia nie martw się pewnie miałaś później owulkę i dlatego jest mniejszy, a poza tym w tak wczesnej ciązy raczej usg dopochwowo robią, nie wiem czy przez brzuch tak dokładnie widać, więc może lekarz przesadza..na pewno będzie wszystko dobrze! :tak:

Anufifi aha czyli dopiero wieczorkiem a ja myśle że wizyta przebiegnie pomyślnie , będzie jajo i będziesz serduszkować! Bóg Ci w końcu wynagrodzi to czekanie i cierpliwość :tak:
A ja od wczoraj nie mogłam sobie miejsca znaleźć bo dzisiaj do południa mamy dac znać tym ludziom od mieszkania czy kupujemy. Martwiłam się, bo tam niedaleko bloku jest tor kartingowy i w sezonie w weekendy jest głośno podczas zawodów czy wyścigów samochodów, albo jak driftują albo palą gumę, ale to nie w każdy weekend i tylko w sezonie. Koleżanka mieszka w bloku obok i twierdzi że nie jest tak źle. Dużo wczoraj rozmyślałam i modliłam się o pomoc w podjęciu dobrej decyzji. I dzisiaj już jestem zadowolona, wiem że to kredyt na wiele lat, ale pomyślałam że trzeba spróbować, bo nie ryzykując nigdy się niczego nie osiągnie. Mieszkanko samo w sobie bardzo fajne, więc ten ewentualny hałas mam nadzieję da się wytrzymać. Modliłam się tez dzisiaj żeby ta decyzja była dobra dla nas i jakoś tak mi się dobrze zrobiło wewnętrznie, zadzwoniłam do M i powiedziałam że ja tez się zgadzam i bierzemy to mieszkanko (M już od wczoraj był na tak).
Myślicie że dobrze zrobiliśmy? :sorry2: Mam nadzieję..
 
Gosiu własnie jak to jest z tą glukozą? Ja właśnie nie wiem czy tylko mi pobiorą na czczo i potem po godzinie, czy jeszcze potem trzeci raz po dwóch godzinach? :confused:

Czyli już Gosia z pracy wróciłaś? To i tak szybko się obrobiłas rano :tak:
 
Jestem Kochane!!

Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(







kochana nie marw się;-)najważniejsze że ciąża jest potwierdzona:tak:ale zdziwiło mnie że przez brzuch:dry:powinien dopochwowo zrobic mi przez brzuch dopiero jak miałam 11 tc a do tego momentu ze 2 razy dopochwowo hmm...:dry:ale nic się nie martw zrób badania i na pewno jest wszystko ok:tak:

PYSZCZEK to ja życze aby wam miło się mieszkało w waszym przyszłym mieszkanku i żeby nie było żadnych problemów główka do góry jest i będzie dobrze twardzi idą zawsze do przodu:tak:
 
reklama
Do góry