reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Agniesiak a co ma być nie tak. Będziesz szczęsliwa jak wyjdziesz z gabinetu :tak:

No to witam się z domku, jakoś na razie nie umiem sie odnaleźć :baffled:
 
Cześć dziewczynki .

Gosia ja miałamw drugiej ciazy obciążenie odrazu 75 , ale jak poszłam z wynikami do gina to zapytałam czemu chciał mnie zabic?!?!?!:baffled:
W zyciu sie tak nie czulam , nie wiedziałam nawet ze glukoza moze tak wplynąć na organizm ....ja mam labolatroium petro nad praca , ale dojść nie mogłam było mi słabo i chcialo mi sie wymiotowac ...kręciło sie w głowie , masakra ....do dzis na wspomnienie mam slinotok i robi mi sie niedobrze ....tak więc Pyszczku jakby co to sie nie martw to normalne ....

Lekarz sie smiał ze go pewnie nieźle przeklinałam ale ze wiedział ze sobie dam rade dal odrazu takie zeby potem w razie czego mnie nie męczyc i nie powtarzac ....

Aga czekam na wieści od ginka.

Bershka ale ci fajnie ....taki luzik....:):-)

Ja dzisiaj ide do gina choc miałam jutro , ale cosik mnie pobolewa jajnik wiec wole wczesniej wiedziec co i jak :)
 
witajcie dziewczyny u nas pogoda piekna za oknem..

aga pisz szybko co ginekologa my tu czekamy na wiadomosci..

anufifi idz do ginekologa jak jajnik pobolewa mote juz owulka..

bereshka odpoczywaj juz w krotce nie bedziemy mialy tyle czasu dla siebie co teraz..dbaj o siebie i syneczka..
 
masz racje idz i bedziesz wiedziala co i jak wiesz juz nie moge sie doczekac tych twoich dwuch kreseczek na tescie..razem zaczynalysmy prawie staranka tak bardzo bym chciala by juz to sie stalo ja urodze a ty aniu zajdziesz w ciaze..
 
Dziendoberek!
U nas od rana piekna pogoda, wiec po sniadanku wybierzemy sie na plac zabaw.

Anufifi-sprawdz u gin czy wszystko ok, bedziesz miala lepszy humor!
Agniesiak-czekamy na wiesci po wizycie!
Bereshka-przyzwyczaisz sie do wolnego :) ale to troche potrwa...mi bylo ciezko:)
Kiki-tak patrze na Twoj suwaczek i mysle sobie-jak ten czas szybko leci:)
Paula i Czarodziejka-aby pogoda Wam sprzyjala!!!
Beti jak zwykle zapracowana...albo meza meczy;)

Ja wybieram sie do rodzicow nad morze w przyszylm tyg, tak na tydzien, a na poczatku sierpnia do Lubania do tesciow i tez bym chciala duuuzo sloneczka :)
 
WITAM:-)

ANUFIFI jak ja się ciesze że u ciebie staranka tuż tuż:-)
AGNIESIAK czekam na wieści od ginekologa:-)
BERSHKA korzystaj korzystaj z wolnego:-)
ROYANNA to życze pogody na wakacje:-)

U mnie jest słoneczko jak na razie ale pogoda w tv pokazywała deszcz i słońce co pewnie jeszcze do nas coś przyjdzie:baffled:
 
reklama
Do góry