reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczyny przed chwilą się dowiedziałam od mojego lekarza, że ma dotzrymać ciążę do 37 tygodnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem przeszczęśliwa !!!!!!

super wiadomosc:-)czyli z synkkiem wszystko ok:-)a teraz uciekaj na zwolnienie:-)jak Twoj redaktor zareagowal:-)
 
reklama
Dziecko ok ale jelitko bez zmian :baffled::dry::no: bałam się bardziej wczęsniactwa niż jeltka, chcieli mnie już ciąć za 3 tyg. !!!!!!!!!! w 34 tygodniu ciąży :angry::angry::angry:
 
mój redaktor zareagował jak człowiek, kazał mi pozamykac swoje sprawy zyczył mi szczęsliwgo rozwiązania.Powiedziałam, ze jak bede mieć siłe to popracuje w domku ale to się okaże :-p:-p:-p Uciekam stąd za godzinkę a z Wami będę już pisać z domku :-)
 
Kicia heheheh Dzięki wielkie, ja też nie jestem zdziwiona ;-) A u siebie masz jakies przeczucia co do plci? :-)

raczej nie!
z synkeim od poczatku czulam ze to boy a teraz pustka!
bardziej sklaniam sie ku girl ale to tak bez przekonania :)

Czy któraś z Was brała podobny kredyt? Pomóżcie...:confused:

my tez wzielismy duzy kredyt na budowe domu...
troche sie balam ale doszlam do wniosku ze trzeba zaryzykowac bo inaczej nigdy sobie na to nie bedziemy mogli pozwolic! cale zycie nie uzbieralabym takiej kasy!
w ostatecznosci jakby cos nie poszlo tfu tfu zawsze mozna sprzedac!
moim zdaniem teraz jest dobry moment na kupno! nieruchomosci potanialy a waluty dobrze stoja.
w zyciu trzeba ryzykowac zeby spelniac marzenia! :tak:

Berashka super wiesci!!!!

Aga jakim cudem jeszcze nie bylas u ginekologa???????

Patrysia ja mysle ze takie usg 3d to niezapomniane przezycie! zwlaszcza dla ojca ktory nie czuje dzidzi jak my kobiety moze ja tylko zobaczyc!
ja sie napewno wybiore. te pare dych wiecej i tak nic nie zmienia przy takich wydatkach :-D

Rayana bardzo dobrze napisalas! wkoncu to waszasprawajak nazwiecie dziecko!

nie wiem co tam jeszcze...
buziak dla wszystkich;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a jak to jest, jak się ma kredyt to można w trakcie jakby co sprzedać mieszkanie i spłacić kredyt?? Czy nie można mieszkania na które jest kredyt sprzedać?
Mozna sprzedac z kredytem. Moze jest to ciut trudniejsze, ale mozna. Ja takie kupowalam.

(...)przed chwilą oznajmiłam redaktorowi, że się zwalniam i uciekam na L4
No nareszcie Kobieto! Odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj!!!

dziewczyny przed chwilą się dowiedziałam od mojego lekarza, że ma dotzrymać ciążę do 37 tygodnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem przeszczęśliwa !!!!!!

Bardzo dobra wiadomosc!!! Im dzieciotko dluzej w brzuszku posiedzi, tym bedzie mocniejsze, silniejsze:tak:. Da rade walczyc z tym jelitkiem:tak:

mój redaktor zareagował jak człowiek, kazał mi pozamykac swoje sprawy zyczył mi szczęsliwgo rozwiązania.Powiedziałam, ze jak bede mieć siłe to popracuje w domku ale to się okaże :-p:-p:-p Uciekam stąd za godzinkę a z Wami będę już pisać z domku :-)
To znaczy, ze dobry czlowiek z tego goscia. Niestey nie wszyscy sa tak wyrozumiali:-(

Pyszczku i Royanko jakie macie obciazenie glukozy do zrobienia 50 czy 75??
Ja jeszcze nie dostalam skierowania na to badanie. Moja gin stwierdzila, ze jeszcze za wczesnie i ze na nastepnej wizycie mi da:baffled::baffled::baffled:
Pewnie 50g.
 
Mam takie pytanko do kobitek które są w drugiej ciąży bądz już mają drugie dzieciątko:zawstydzona/y:bo chodzi o to że w drugiej ciąży szybciej się czuje ruchy maleństwa no i ja chciałam się spytać od jakiego tc zaczełyście czuć malutkie popukiwanie tzn.hmm nie kopniaki ale takie małe puk puk od środka:confused:
 
reklama
Mam takie pytanko do kobitek które są w drugiej ciąży bądz już mają drugie dzieciątko:zawstydzona/y:bo chodzi o to że w drugiej ciąży szybciej się czuje ruchy maleństwa no i ja chciałam się spytać od jakiego tc zaczełyście czuć malutkie popukiwanie tzn.hmm nie kopniaki ale takie małe puk puk od środka:confused:

Patrysia wiesz przeciez ze to indywidualna sprawa prawda:-)czyzbys sie juz martwila ze jeszcze nie czujesz??ja gdzies w 17-18tc lekkie puk czulam ale sa babeczki ktore sa w drugiej ciazy i po 20tc dopiero cuja:-)

Royanka dziwne ze niedostalas tej glukozy ja dostalam i do 22mam zrobic i mam 50!!
 
Do góry