reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Poznałam Panią podczas punkcji ( byłyśmy razem w pokoju po odbiorze) i wprost mi powiedziała, że decyduje się na 3 dziecko ponieważ bo chce mieć dziewczynkę ( ma już 2 chłopców- 9 i 3 lata invitro) i że poprosi personel kliniki " zeby jej w tym pomogli". Byłam zszokowana jej podejściem, jak dla mnie nieetyczne...
Dla Ciebie nieetyczne, a tamta pani ma Twoja opinię gdzieś, bo to jej życie i jej wybory i nie potrzebuje opinii obcych ludzi
 
reklama
Chyba trochę mylisz pojęcia, nie wiążę etyki z kościołem. Dla mnie wybór płci, koloru oczu przyszłego dziecka, wzrostu czy wykształcenie darcy nie jest etyczne. Czyli jak będzie miała ta pani na przykłąd 3 embryja chłopców a ani jedną dziewczynke to nie zdecyduje się na transfer, według Ciebie jest to etyczne ?
 
Dla mnie nieetyczne jest wtrącanie się w decyzje innych. Nie będę rozmawiała na temat tego co ja bym zrobiła. Jest to moje życie i ja o nim decyduje. Każdy z nas jest inny i każdy z nas inaczej myśli i trzeba to uszanować.
@zolza78 skoro według Ciebie zachowanie tej kobiety było nieetyczne to mogłaś jej to powiedzieć w oczy co o tym sądzisz, chyba że powiedziałaś, to ok.
 
Cześć dziewczyny 🙂 dawno mnie nie było, ale to przez te mdłości i wymioty. Dwa tygodnie temu wylądowałam w szpitalu z powodu odwodnienia, dostałam leki przeciwwymiotne i trochę mi się poprawiło. Teraz już bez leków, wymiotuję tylko 1-2 razy dziennie ale niestety mdłości są 24/7🤮 28 grudnia mam badania prenatalne, a w styczniu mam nadzieję, że dowiemy się kto tam u mnie siedzi w brzuszku😉
U mnie jeżeli chodzi o mdłości i wymioty to najgorsza ciąża, włosy mi się strasznie przetłuszczają i są brzydkie, skóra też pozostawia wiele do życzenia, a z chłopcami miałam bardzo ładną, ale czy to się przełoży na odmienną płeć to się dopiero okaże. Najważniejsze jest dla mnie zdrowe dzieciątko 😊
 
Cześć dziewczyny 🙂 dawno mnie nie było, ale to przez te mdłości i wymioty. Dwa tygodnie temu wylądowałam w szpitalu z powodu odwodnienia, dostałam leki przeciwwymiotne i trochę mi się poprawiło. Teraz już bez leków, wymiotuję tylko 1-2 razy dziennie ale niestety mdłości są 24/7🤮 28 grudnia mam badania prenatalne, a w styczniu mam nadzieję, że dowiemy się kto tam u mnie siedzi w brzuszku😉
U mnie jeżeli chodzi o mdłości i wymioty to najgorsza ciąża, włosy mi się strasznie przetłuszczają i są brzydkie, skóra też pozostawia wiele do życzenia, a z chłopcami miałam bardzo ładną, ale czy to się przełoży na odmienną płeć to się dopiero okaże. Najważniejsze jest dla mnie zdrowe dzieciątko 😊
minie 3 miesiac i sie wszytsko unormuje! super, ze dajesz znac co u Ciebie :D
 
Ej jak myslicie jak powinnam reagować, moja córka w piątek skleiła sobie kartki a4 i narysowala dziewczynkę i mówi ze to jej siostra. Mowię super, to mama nie będzie Ci rodzic. A ona mowi ze chce prawdziwa. Powiedziałam jej że jest za bardzo wymagająca, i ze niech doceni że ma 2 braci 😂 miała któraś z Was takiego upartego gada?

Ja mam teraz tak ze swoją dwójką. Syn chcę koniecznie brata, córka siostrę. I każde usilnie walczy, szykuje zabawki i modli się, żeby im się spełniło. Oczywiście przynajmniej za pierwszym podejściem dogodze tylko jednemu. Ale nie wiem, jak sobie dam radę z rozczarowaniem tego drugiego. Mam nadzieję, że jednak oboje się w końcu ucieszą tak jak ja z tego, co wyjdzie i że jednak nie będzie im przykro, ale dzieci już tak mają, że są zbyt szczere do bólu. Mają jakieś marzenie i usilnie wierzą, że się spełni, ale potem i tak cieszą się z rodzeństwa bez względu na wszystko. 😀
 
Poznałam Panią podczas punkcji ( byłyśmy razem w pokoju po odbiorze) i wprost mi powiedziała, że decyduje się na 3 dziecko ponieważ bo chce mieć dziewczynkę ( ma już 2 chłopców- 9 i 3 lata invitro) i że poprosi personel kliniki " zeby jej w tym pomogli". Byłam zszokowana jej podejściem, jak dla mnie nieetyczne...
Sama chętnie bym się na to zdecydowała, sperma męża i niech tam wybiorą plemniki zenskie niech mi je zaaplikują 😉😜
A jeśli nie męża bo np niema zenskich to jakiegoś murzyna 😜jestem zakochana w takich dziewczynkach wymieszanych ♥️

Co do o ja w ciąży trzech synów, każda ciąża inna.
1 ciąża słodkie, torty, kfc cera się pogorszyła...
2 ciąża kwaśne, chińszczyzna cera roznie
3 ciąża w lodówce nic na mnie, chęć tylko na nie zdrowe

Jedynie co łączyło te ciąże senność, i wymioty od początku do końca ciąży 🙈

Pozdrawiam was wszystkie 🤗🤗🤗
 
Ja mam teraz tak ze swoją dwójką. Syn chcę koniecznie brata, córka siostrę. I każde usilnie walczy, szykuje zabawki i modli się, żeby im się spełniło. Oczywiście przynajmniej za pierwszym podejściem dogodze tylko jednemu. Ale nie wiem, jak sobie dam radę z rozczarowaniem tego drugiego. Mam nadzieję, że jednak oboje się w końcu ucieszą tak jak ja z tego, co wyjdzie i że jednak nie będzie im przykro, ale dzieci już tak mają, że są zbyt szczere do bólu. Mają jakieś marzenie i usilnie wierzą, że się spełni, ale potem i tak cieszą się z rodzeństwa bez względu na wszystko. 😀
No wiesz zawsze jest opcja bliźniaki chlopiec i dziewczynka 🤣
 
reklama
Do góry