reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny przesyłam fotkę dzidzi 12 +6
 

Załączniki

  • Screenshot_20201209_124921.jpg
    Screenshot_20201209_124921.jpg
    172,7 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Dziewczyny dostałam wyniki Nifty zdrowy chłopczyk czyli obalam wszystko i całe planowanie (nie mogłam naprawdę zrobić więcej) łacznie z nubem bo wszyscy określali tak jak wy dziewczynkę.
Wprawdzie zadzwonili do mnie ze istnieje ryzyko błędu ale niewielkie
Były problemy z moją próbka bo babka co mi pobierała kazała ja przechowywać w lodówce co niestety było błędem a później z centrali dzwonili żeby wyciągnąć z lodówki jak najszybciej dodając że nic się nie stanie. Przez to wszystko dłużej czekałam na wyniki.
Ogromnie się cieszę że malenstwo zdrowe bo to jest najważniejsze ale też niestety nie dane mi jest spełnić swoje marzenie
 
Dziewczyny dostałam wyniki Nifty zdrowy chłopczyk czyli obalam wszystko i całe planowanie (nie mogłam naprawdę zrobić więcej) łacznie z nubem bo wszyscy określali tak jak wy dziewczynkę.
Wprawdzie zadzwonili do mnie ze istnieje ryzyko błędu ale niewielkie
Były problemy z moją próbka bo babka co mi pobierała kazała ja przechowywać w lodówce co niestety było błędem a później z centrali dzwonili żeby wyciągnąć z lodówki jak najszybciej dodając że nic się nie stanie. Przez to wszystko dłużej czekałam na wyniki.
Ogromnie się cieszę że malenstwo zdrowe bo to jest najważniejsze ale też niestety nie dane mi jest spełnić swoje marzenie
Nie wierze ..... na prawde to przeciez niemozliwe. Moze cos z ta probka nie tak ??? kurde przeciez Ty spelnilas wszystkie mozliwe czynniki i duuuuuuzzzo wiecej.... W takiej sytuacji to faktycznie jedno jest pewne - nie mozemy zaplanowac plci..... Przytulam bardzo, bardzo mocno !!!!!!
 
reklama
Dziewczyny dostałam wyniki Nifty zdrowy chłopczyk czyli obalam wszystko i całe planowanie (nie mogłam naprawdę zrobić więcej) łacznie z nubem bo wszyscy określali tak jak wy dziewczynkę.
Wprawdzie zadzwonili do mnie ze istnieje ryzyko błędu ale niewielkie
Były problemy z moją próbka bo babka co mi pobierała kazała ja przechowywać w lodówce co niestety było błędem a później z centrali dzwonili żeby wyciągnąć z lodówki jak najszybciej dodając że nic się nie stanie. Przez to wszystko dłużej czekałam na wyniki.
Ogromnie się cieszę że malenstwo zdrowe bo to jest najważniejsze ale też niestety nie dane mi jest spełnić swoje marzenie
moze moglabys powtorzyc badanie na ich koszt??? skoro w taki blad Cie wprowadzili?
 
Do góry