reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Właśnie z tego przepisu mam córkę [emoji16]
Owu była w 17dc, a przytulanki 15 [emoji4]Potwierdzoną właśnie przez trzeciego lekarza [emoji4]
Ale z tego,co pisze Miś,w owu i troche przed dziewczynka,a dużo przed przed chłopiec,więc zupełnie odwrotnie,niż się przyjęło.
 
reklama
Właśnie z tego przepisu mam córkę [emoji16]
Owu była w 17dc, a przytulanki 15 [emoji4]Potwierdzoną właśnie przez trzeciego lekarza [emoji4]

Po raz kolejny potwierdza się, że nie czas i częstotliwość jest naszym kluczem do sukcesu [emoji849] trzeba szukać dalej bo wciąż jest 50:50.
Jak się czujesz ? Szaleństwo wyprawkowe już jest ?
 
Po raz kolejny potwierdza się, że nie czas i częstotliwość jest naszym kluczem do sukcesu [emoji849] trzeba szukać dalej bo wciąż jest 50:50.
Jak się czujesz ? Szaleństwo wyprawkowe już jest ?
Dokładnie [emoji2368]
Już cały karton mam ciuchów, dużo na wyprzedażach upolowałam pięknych rzeczy [emoji16] we wrześniu pojedziemy po komodę i powoli zacznę się ogarniać [emoji4][emoji4][emoji4] Czuję się super [emoji4] Łucja Was pozdrawia [emoji16]
IMG_20190722_150833.jpeg
 
Ale z tego,co pisze Miś,w owu i troche przed dziewczynka,a dużo przed przed chłopiec,więc zupełnie odwrotnie,niż się przyjęło.
No tak i dokładnie wg tego co pisze wyszła mi córka [emoji4] Aczkolwiek dla mnie to loteria. Jedynie przygotowanie siebie i męża suplami może nam coś pomóc w spełnieniu marzenia o konkretnej płci [emoji4]
 
Dokładnie [emoji2368]
Już cały karton mam ciuchów, dużo na wyprzedażach upolowałam pięknych rzeczy [emoji16] we wrześniu pojedziemy po komodę i powoli zacznę się ogarniać [emoji4][emoji4][emoji4] Czuję się super [emoji4] Łucja Was pozdrawia [emoji16]Zobacz załącznik 1001788

Noo to super [emoji173]️ urocza jest !!! Te jej usteczka [emoji7][emoji173]️ i zgrabny nosek ma ! [emoji7]
 
Ja właśnie chce tak spróbować na dwa dni przed owu. Jeden strzał. Co do marzeń o kolejnej córce to ja się bardzo dobrze w tym dziewczęcym macierzyństwie odnajduje. Sprawia mi to dużo frajdy. No ale zobaczymy jak się wszystko potoczy. Lykam suple. W tym miesiącu będę pilnować owulacji.
 
Ja właśnie chce tak spróbować na dwa dni przed owu. Jeden strzał. Co do marzeń o kolejnej córce to ja się bardzo dobrze w tym dziewczęcym macierzyństwie odnajduje. Sprawia mi to dużo frajdy. No ale zobaczymy jak się wszystko potoczy. Lykam suple. W tym miesiącu będę pilnować owulacji.
a pamiętasz jak było w przypadku poprzednich ciąż? Ja wyszłam z założenia i w sumie się udało, że trzeba inaczej zadziałać niż w przypadku syna. I córkę mamy z przytulanek 3,5 dnia i ok 10-12 h po owulacji.
 
reklama
a tylko w 15tc? w tym dniu jaki mialaś sluz?
mi sie wydaje że sluz i ph śluzu ma istotny wpływ :)
Tak, tylko, celowaliśmy w owu. Śluz był przeźroczysty i rozciagliwy. Ph nie mierzyłam. Ogólnie nie chciałam zajść w tamtym cyklu jakoś specjalnie bo jechaliśmy na wakacje [emoji14] Bez spiny i tydzień po powrocie test pozytywny [emoji14]

Dwa razy zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu. Pierwsza na spontanie dwa dni przed owu jest córka. Druga wyliczona ale totalnie strzelona na ślepo tylko po obserwacji śluzu bo nie czułam owu i był chłopak (nie donosiłam). Trzecia tak samo i jest dziewczyna, z tym że czułam owu więc wiem kiedy była. Loteria [emoji2368]
 
Do góry