reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ciekawe czy któraś z nas będzie kiedyś na tym wątku w ciąży bliźniaczej, bo chyba od momentu powstania tego forum bliźniaków nie było :)
Byle nie ja :) Ale ja chyba nie mam szans. Żadnych blizniat ani po mojej stronie,ani po stronie męża. Stymulacji hormonami też póki co nigdy nie miałam.
 
Byle nie ja :) Ale ja chyba nie mam szans. Żadnych blizniat ani po mojej stronie,ani po stronie męża. Stymulacji hormonami też póki co nigdy nie miałam.

Ja raczej też podziękuje za bliźniaki [emoji849][emoji23] nawet nie chce sobie wyobrażać jak wyglądają początki i przeraża mnie podwójny wózek ! Rozmawiałam ze znajomą która ma bliźniaki i ani się nie leczyła, ani nie było bliźniąt w rodzinie. Lekarz jej powiedział, że ktoś musiał zacząć i padło na nią [emoji23] ale dzieciaki mają już 5 lat więc mówi, że już jest luzik.
 
Ja raczej też podziękuje za bliźniaki [emoji849][emoji23] nawet nie chce sobie wyobrażać jak wyglądają początki i przeraża mnie podwójny wózek ! Rozmawiałam ze znajomą która ma bliźniaki i ani się nie leczyła, ani nie było bliźniąt w rodzinie. Lekarz jej powiedział, że ktoś musiał zacząć i padło na nią [emoji23] ale dzieciaki mają już 5 lat więc mówi, że już jest luzik.
Nie strasz :D A ile miała lat jak zaszła?
Ja też mam znajomą, która po drugim synku (starszy 3,młodszy rok i zaliczyła wpadkę ...bliznieta. bez leków,bez uwarunkowań genetycznych. Miało być 2 chłopców,ale los się nad nią zlitowal i finalnie miała parkę :)
 
Nie strasz :D A ile miała lat jak zaszła?
Ja też mam znajomą, która po drugim synku (starszy 3,młodszy rok i zaliczyła wpadkę ...bliznieta. bez leków,bez uwarunkowań genetycznych. Miało być 2 chłopców,ale los się nad nią zlitowal i finalnie miała parkę :)

Ok 30, jej pierwsza ciąża na dodatek bliźniacza, ponoć zaskoczyło w pierwszym cyklu, los się zlitował i obdarował ją parką, dzięki temu więcej dzieci nie planuje. Szczęściara :)
 
U mnie w rodzinie były bliźniaki, prababcia miała siostre bliźniaczke i mam kuzynki bliźniaczki. W bliźniakach czynnik męski jest bez znaczenia, to geny kobiety mają tylko tu znaczenie. Ale jednak bliźniaki też mnie przerażają. Już wolę dzieci z małą różnicą wieku bo jednak to łatwiej ogarnąć. Ale moja kolezanka miała tak że po dwóch synkach, zaszla w ciążę bliźniacza i 2 chłopców.
 
Właśnie moja przyjaciółka dowiedziała się że jest w ciąży, jej pierwsza ciąża i nieplanowana. Jeden strzał 4 dni przed owulacją ( zobaczymy czym zaowocowało, ona zawsze marzyła mieć syna ) na dodatek są 2 pęcherzyki i jest w podwójnym szoku ! a ja razem z nią. Dopiero co mówiłam o bliźniakach.
 
Właśnie moja przyjaciółka dowiedziała się że jest w ciąży, jej pierwsza ciąża i nieplanowana. Jeden strzał 4 dni przed owulacją ( zobaczymy czym zaowocowało, ona zawsze marzyła mieć syna ) na dodatek są 2 pęcherzyki i jest w podwójnym szoku ! a ja razem z nią. Dopiero co mówiłam o bliźniakach.

O szok! [emoji33][emoji33][emoji33] to trzymamy kciuki za spokojny rozwój obu dzidziusiów [emoji173]️

Ja stawiam wirtualny tort [emoji512] za skończony 35tc [emoji173]️ jeszcze 15 dni i żegnamy się z potencjalnym „wcześniactwem”. Ufff [emoji173]️
 
reklama
O szok! [emoji33][emoji33][emoji33] to trzymamy kciuki za spokojny rozwój obu dzidziusiów [emoji173]️

Ja stawiam wirtualny tort [emoji512] za skończony 35tc [emoji173]️ jeszcze 15 dni i żegnamy się z potencjalnym „wcześniactwem”. Ufff [emoji173]️

Pokazywała mi usg i ja widzę 2 pęcherzyki, a ponoć lekarz tylko mówił o jednym, więc nic nie wiemy. Albo jest tak doświadczony, że wie, że to nie bliźniaki albo za wcześnie na takie informację. Więc czekamy.

@martoosia04 to ostatnią prostą zaczynasz :) miałaś już wizytę ?
 
Do góry