reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Elenaa jako dziecko i potem jako nastolatka zawsze mówiłam, że będę miała 2 dzieci, w tym jedno na pewno miało być chłopcem :) w czasie ciąży coś tam przebąkiwałam, że za jakieś 4/5 lat chce drugie. A po urodzeniu córki powiedziałam, że nigdy więcej ciąż i dzieci. Wszystkie ubrania po córce rozdałam. Nie wiem czemu zostawiłam wózek. Chyba dlatego, że jest w oryginalnym kartonie w garażu i po prostu nie przeszkadza mi, a że jest w stanie idealnym, to tym bardziej było mi się go żal pozbywać. Natomiast mój mąż jest zdania, "nowe dziecko, nowe wszystko". Chociaż powiem szczerze, że widziałam tysiące wózków i następcy nie znalazłam. Minęło właściwie 3,5 roku od porodu i włączył się znowu instynkt. Mam nadzieje, że jak już uda mi się zajść w drugą ciąże i szczęśliwie urodzić to, kolejny instynkt już się we mnie nie obudzi.
A ja sprzedałem wszystko poza...kartonem nowiutenkich ubranek dla dziewczynki. Kupowałam je zanim jeszcze podjęłam decyzję o pierwszej ciąży :) Kupowałam same perełki haha nie wiem po co,bo leżą już z 10lat,ale nadal są cudne. No i pewnie sprzedam,jak urodzę trzeciego synka :)
 
reklama
wiesz co ja nim urodziłam córkę, to już mówiłam, że chciałabym jeszcze jedno. Jak się urodziła to wciąż chciałam, zdania nie zmieniłam. A przed urodzeniem syna, wiedziałam że napewno chce drugie. Także chyba apetyt rośnie w trakcie jedzenia :p No dobrze że rozsądek też bierze górę, i więcej niż troje nie planujemy :)
A ja zawsze mówiłam,że będę miała 3. Po pierwszym od razu chciałam drugie,ale nie mogłam,bo miałam cc. Po drugim nawet nie myślałam o trzecim ze względu na stan zdrowia. Ale myśl powróciła i już mnie tak że dwa lata męczy. Myślę,że jestem już niemal gotowa.
 
A ja sprzedałem wszystko poza...kartonem nowiutenkich ubranek dla dziewczynki. Kupowałam je zanim jeszcze podjęłam decyzję o pierwszej ciąży :) Kupowałam same perełki haha nie wiem po co,bo leżą już z 10lat,ale nadal są cudne. No i pewnie sprzedam,jak urodzę trzeciego synka :)

Haha sprzedaż mi, bo pewnie ja będę miała córkę [emoji23][emoji23] a tak poważnie, to myśle, że w końcu Ci sie przydadzą :) ile mogą czekać :)
 
Ja w pierwszej ciąży kupiłam ciemno różowe skarpetki w serduszka i dałam je mojej mamie jak nam wtedy mówili, że będzie dziewczynka.
Po 9 latach dopiero się przydadzą dla Tosi :)
Mam też w tamtym czasie kupiona sukienkę - też na teraz idealnie będzie.
Jak widać kiedyś się możemy zdziwić ;)
 
Najgorzej się pogodzić z tym wiedząć,że to ostatnia ciąża i nie ma się szans na spełnienie.Ja już tydzień próbuję się pogodzić z tym faktem i niestety nie potrafię.
 
reklama
Do góry