reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To szybko zachodzisz, to i teraz pewnie tak będzie. To prawda że im mniej się myśli, tym lepiej.
Szybko pomimo ze walczę z tarczyca. Teraz trochę się martwię czy nic nie namiesza ale cykle takie równiutkie. Pierwszy raz w życiu tak mam. Przed ciążami nie miałam takich regularnych. I w ogóle poniżej 30 dni. Chyba głowa bardzo chce dziecka i skraca czas, a może po prostu z wiekiem mi się ustabilizowało.
 
reklama
Pod koniec lutego miała pierwszą miesiączkę. Być może dopiero cykle się normują. Nie przeżywałbym tego aż tak bardzo ale same wiecie... gdyby nie ta krecha parę dni temu
 
Pod koniec lutego miała pierwszą miesiączkę. Być może dopiero cykle się normują. Nie przeżywałbym tego aż tak bardzo ale same wiecie... gdyby nie ta krecha parę dni temu
Nie dziwie się. Mnie tez by męczyła ta krecha. Wiesz jak okaże sie ze ciaza to super. A jak nie to będziecie mieć więcej czasu na przygotowanie się do staran o synka
 
reklama
Belle ekstra super. Ja już nie śnię;) wypieram i zajmuję się codziennością. Tak mi lżej. Co prawda zaraz będzie cieplo i sukieneczki wszędzie będą, i te kitki i znajoma wraca z córeczką z zaagranicy...ale na razie mam w sobie spokój (może przejściowy?).
Dziękuję:)Myśleć na codzień i tym co nas boli to zwariować można,ale wiem że tu nie zamykają się na posiadanie więcej dzieci.
To ja Ci powiem,ki pokrzepieniu serca ze u mnie na wsi pewną mama czterech chłopców,w piątek przywitała na świecie córkę. Także wiesz;)
 
Do góry