reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@martoosia04 moja córka również miała pępowinie między nogami, ok 20 tygodnia dopiero poznałam płeć, więc myślę, że pod sercem nosisz córeczkę.
U nas do tej pory pepowina między nogami ;) nawet w szpitalu jak byłam mieli problem zeby zobaczyc plec ;) ale na pewno chlopiec ;)
Witam. Poznajcie moją córeczkę. Zdrowa dziewczynka 406G. Pięknie machła do mamusi i braciszka.
Ps.przepraszam że przedstawiam ją od d... strony ale to dowód który potwierdza mój róż:D
Ogromne gratulacje ;) bardzo sie ciesze z waszego różu ;)
 
Belle ekstra super. Ja już nie śnię;) wypieram i zajmuję się codziennością. Tak mi lżej. Co prawda zaraz będzie cieplo i sukieneczki wszędzie będą, i te kitki i znajoma wraca z córeczką z zaagranicy...ale na razie mam w sobie spokój (może przejściowy?).
 
Przy synu w pierwszym cyklu. Przy córce trochę się przyblokowałam. Zaszłam w trzecim cyklu. Wiem ze to może śmieszne zabrzmi ze się zablokowałam ale faktycznie tak było. Odpuscilam
Na jeden miesiąc i wtedy się udało.
To szybko zachodzisz, to i teraz pewnie tak będzie. To prawda że im mniej się myśli, tym lepiej.
 
@Grabcia123 wiem, że chciałaś córeczkę, ale szczerze Ci zazdroszczę ciąży z synkiem i życzę Ci jak najlepiej ;) zawsze możesz pomyśleć o ciąży nr 3, tak jak Ci mąż zasugerował :) ja do ok 20 tyg miałam nadzieje, że jednak pod tą pępowiną jest schowany siurek, no ale tak jak wcześniej wspomniałam, siurka nie było i nie ma. Mam nadzieje, że druga ciąża zaskoczy pozytywnie - o ile mój mąż się zdecyduje.

@belle81 gratuluję upragnionej córeczki :)
 
reklama
@Grabcia123 wiem, że chciałaś córeczkę, ale szczerze Ci zazdroszczę ciąży z synkiem i życzę Ci jak najlepiej ;) zawsze możesz pomyśleć o ciąży nr 3, tak jak Ci mąż zasugerował :) ja do ok 20 tyg miałam nadzieje, że jednak pod tą pępowiną jest schowany siurek, no ale tak jak wcześniej wspomniałam, siurka nie było i nie ma. Mam nadzieje, że druga ciąża zaskoczy pozytywnie - o ile mój mąż się zdecyduje.

@belle81 gratuluję upragnionej córeczki :)
A mi przeszło jakos ;) cieszę sie synkiem wszystko juz mamy dla niego ;) teraz czekam do wizyty zeby sie upewnić ze te dziwne bole nie sa groźne i oby do konca nic zlego sie niw wydarzyło ;) moze mi łatwiej bo wokol sami chłopcy a moze dlatego że bardziej sie skupiam na tym zeby bylo ok ;) zarazam cie całym moim blekitem ;)
 
Do góry