reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tylko czasem Los sobie z nas kpi i tak jak rzeczy materialne jesteśmy w stanie sobie zapewnić, tak na płeć sam wiesz jaki mamy wielki wpływ ;)
Wiem wiem o tym doskonale...z Losem nie wygrasz...ale fajnie jest usłyszeć o spełnieniu czyjegoś marzenia odnośnie płci ;) u nas @ jak nie było tak nie ma. W poniedziałek lecimy na bete. Pierwsza ciąża już była na teście widoczna. Może się po porodzie coś całkiem rozregulowało? Czekamy
 
reklama
Wiem wiem o tym doskonale...z Losem nie wygrasz...ale fajnie jest usłyszeć o spełnieniu czyjegoś marzenia odnośnie płci ;) u nas @ jak nie było tak nie ma. W poniedziałek lecimy na bete. Pierwsza ciąża już była na teście widoczna. Może się po porodzie coś całkiem rozregulowało? Czekamy

No to weekend odpuszczamy i w pon trzymamy kciuki za błękit.
 
Dziękuję Wszystkim serdecznie. To jest tak cudowne uczucie że aż niewyobrażalne. Myślę że mogę zacząć kompletowac upragnioną dziewczyńską wyprawkę. Będziemy rzygać różem:D
@mis0890 - marzenia się spełniają,a los trzeba przekręcić na swoją stronę.;)
@martosia04 nie wiem czy ja mogę już się tym różem dzielić,ale życzę Ci z całego serca ogrom tego koloru i wierzę że za kilka dni poczujesz tą radość co ja dziś.
 
Hej wszystkim,
Pisałam tu dawno temu, 1,5 staraliśmy się -najpierw o dziewczynkę a pozniej już o dziecko,bo nic nie wychodziło .
W końcu udało się chciałam poprosić o radę odnośnie bety. W 33 dc 743 w 36dc 2100 jaki to przyrost ? Nie wiem czemu lekarz zlecił ponowną betę po 3 a nie po 2 dniach.
Gratuluje z całego serca wszystkim wymarzonych kolorków a za resztę trzymam kciuki ,cały czas was czytam <3
 
Hej wszystkim,
Pisałam tu dawno temu, 1,5 staraliśmy się -najpierw o dziewczynkę a pozniej już o dziecko,bo nic nie wychodziło .
W końcu udało się chciałam poprosić o radę odnośnie bety. W 33 dc 743 w 36dc 2100 jaki to przyrost ? Nie wiem czemu lekarz zlecił ponowną betę po 3 a nie po 2 dniach.
Gratuluje z całego serca wszystkim wymarzonych kolorków a za resztę trzymam kciuki ,cały czas was czytam QUOTE]

IMG_3496.JPG
 
Dziękuję Wszystkim serdecznie. To jest tak cudowne uczucie że aż niewyobrażalne. Myślę że mogę zacząć kompletowac upragnioną dziewczyńską wyprawkę. Będziemy rzygać różem:D
@mis0890 - marzenia się spełniają,a los trzeba przekręcić na swoją stronę.;)
@martosia04 nie wiem czy ja mogę już się tym różem dzielić,ale życzę Ci z całego serca ogrom tego koloru i wierzę że za kilka dni poczujesz tą radość co ja dziś.
Właśnie dlatego jeszcze jestem tu na forum, bo znam to uczucie i dobrze czytać że ktoś jest tak szczęśliwy.
Też dopiero po połowkowych kompletowalam wyprawkę, bo niedowierzałam w swoje szczęście.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale dużo ciąż i różu !!! Tym którzy liczą na błękit oddaje swój po synusiu aż mnie korci M pognębić. Powiem szczerze ze jest mi smutno jak dostaje @.
 
Do góry