reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej hej!
Jeden strzał w owu i dziewczynka!? :) czyli jednak można shettlesowo i bdmowo zrobić chłopca, który okazuje się wymarzoną dziewczynką. Idąc dalej ku mym pokrzepieniu - metoda lady comp może dać szanse na spełnienie ;) gratulacje ogromne!!!
My od wczoraj nareszcie już w domu. Od mojej Królewny nie mogę się oderwać, mówią, że zwariowałem...a to póki co moje ulubione zdjęcie :) moja złodziejka serca ;) cudownego dnia dziewczyny! Trzymam kciuki za pomyślne ciąże i jakby co mogę świadczyć Waszym M porady aktywnego wspieracza porodowego ;)
"Tatuś mówił jeszcze parę miesięcy temu, że jestem jego Gwiazdeczką, że do czapeczki jeszcze dorosnę i że cichaczem przemyci mi czasem niebiański błękit. Tylko co miał na myśli?.... ;)"
Dziękuję bardzo! A córcia prześliczna :)
 
reklama
Mis- malutka jest przesliczna ! bdm u Grabci to napewno nie byl na chlopca :) , wg bdm.musza byc dwa stosunki zeby zwiekszysc ilosc nasienia i ph itp. I dalej mysle ze to najlepsza opcja bez kombinowania z suplementami itp. Wlasnie jakas następna kobieta na tym forum dodala posta ze po 3.corkach syn , 2 proby 22godz. i 40 godzin po najciemniejszym tescie pozytywnym,

Grabcia ja sie zastanawiam czy sie nie wstrzeliliscie w o+12 jakims cudem ale najwazniejsze ze jest :)!

Ann- to milo slyszec ze komus sie po 2 synach udaje :D , moze i nam.tez sie uda, u nas jakos tez wychodzi z 2.5 do 3.5.dnia przed owu jakis cwaniaczek czekal, nie mniej jednak chyba wole sie nastawic na chlopca, bo bedzie mi latwiej jesli ten chlopiec faktycznie będzie anizeli myslec ze dziewczynka i sie nastawiac od początku, hm chyba tylko poczekamy zobaczymy u Ciebie raczej ta corka myslisz ze z 3 dbi przed czy z owu? U mnie nie ma innej opcji anizeli ktos musial poczekac i to dlugo [emoji23],

Martoosia.-.mam nadzieje ze juz zobaczysz serduszko i bedziesz spokojniejsza :)!
Trzymam kciuki za was!!! Oby był róż :) wysyłam z całych sił !!!
 
Grabcia! Super gratulacje [emoji322] udało się! [emoji3]
Kolejny trafiony sway!
Może tak sobie myślę że pora roku ma znaczenie? Że z poczęć w jesienno_zimowe klimaty więcej jest dziewczynek? (ja swoją zrobiłam w październiku a druga w kwietniu ) choć podbno w lecie jajka są przegrzane a to wiadomo też dziewczynkowe... Ja to wiem, że nic nienwiem i nie wiem co zrobię jak przyjdzie mój starankowy czas[emoji85]
Mis tak, podbno 4dniowe plemniki maja więcej xy.
A lcb 'mówi' cos więcej odnośnie ilości stosunków? Rozumiem że lcb na chłopca pokazuje aby kochać sie przed owu?
Martusia super fajna kropeczka [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
Grabcia! Super gratulacje [emoji322] udało się! [emoji3]
Kolejny trafiony sway!
Może tak sobie myślę że pora roku ma znaczenie? Że z poczęć w jesienno_zimowe klimaty więcej jest dziewczynek? (ja swoją zrobiłam w październiku a druga w kwietniu ) choć podbno w lecie jajka są przegrzane a to wiadomo też dziewczynkowe... Ja to wiem, że nic nienwiem i nie wiem co zrobię jak przyjdzie mój starankowy czas[emoji85]
Mis tak, podbno 4dniowe plemniki maja więcej xy.
A lcb 'mówi' cos więcej odnośnie ilości stosunków? Rozumiem że lcb na chłopca pokazuje aby kochać sie przed owu?
Martusia super fajna kropeczka [emoji7]
Lcb wskazuje dokładne dni, w których należy się kochać na chłopca i tylko w te dni. Potem chyba jest dzień 50/50 a potem aż do owu na dziewczynkę. Rozmawiałem na temat ilości z konsultantem lc ale nie uzyskałem odpowiedzi. Jeśli o mnie chodzi to będę się raczej trzymał 4 dniowej abstynencji. W przypadku lcb przemawia do mnie wysoka precyzja określenia dni płodnych i samej owu. Jak się to wcześniej wie to można lepiej zaplanować to i owo :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry