reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny a czy któraś z Was zna przypadek córki przed owulacja ?
@kitqa Ty chyba masz córkę ze staranek przed owulacja?
Ja póki co obserwuje swój cykl. Z M stosujemy kalendarzyk i się udaje. W tym cyklu starania zakończone 8 dnia cyklu. Zastanawiam się chociaż wiem ze to malo prawdopodobne ze jakby jednak udało się zaciążyć to czy byłaby szansa na dziewczynkę
 
reklama
Hej SalsaPL : )
Jesli sexy były przed owu to moim zdaniem masz jeszcze szansę na dziewuszke[emoji847] ja to teraz zresztą wszędzie widzę i czuję w brzuszkach dziewczynki [emoji7] hihi
Naomi_24 sexy owszem były przed owu i w owu pewnie, ale tak jak pisze Miciurka 'nigdy nie wiemy który plemnik zaplodnil jako'.
 
Dziewczyny a czy któraś z Was zna przypadek córki przed owulacja ?
@kitqa Ty chyba masz córkę ze staranek przed owulacja?
Ja póki co obserwuje swój cykl. Z M stosujemy kalendarzyk i się udaje. W tym cyklu starania zakończone 8 dnia cyklu. Zastanawiam się chociaż wiem ze to malo prawdopodobne ze jakby jednak udało się zaciążyć to czy byłaby szansa na dziewczynkę

A ile tych starań było od @? Bo wg teorii BDM to na dziewczynkę powinien byc tylko 1 seks przed owu. I potem abstynencja 7 dni na wszelki wypadek.
 
A ile tych starań było od @? Bo wg teorii BDM to na dziewczynkę powinien byc tylko 1 seks przed owu. I potem abstynencja 7 dni na wszelki wypadek.
Trzy starania od miesiączki i stop. W sumie sprawdzałam poprzedni miesiąc i tez były sexy do 8 dc i miesiączka przyszła wiec teraz tez na pewno tak będzie. Ja mam córkę z codziennych staram włącznie z owu. Ale ostatnio zaczynam popierać teorie ze dziewczynki są z owu. Chciałabym obserwować jeszcze jakiś czas swój cykl. Chyba będę tak celować w dziec owu jak już śluz będzie kremowy i gesty.
 
Niestety, owulacje określam śluzem, temperaturą i szyjką. Bez testów, bez monitoringu. To było dwa dni po @, przy tak długich cyklach (30 dni), mała szansa na bliskość owu, choć być może akurat coś się przesunęło. :)

Macie rację, jestem szczęsciarą, że mam chociaż jedną dziewczynkę. Wyobraziłam sobie trzech chłopców i to by było chyba ponad moje siły.

Powodzenia :)
Hmmmm ja mam 4 chłopców; )powiem tak...jeszcze żyję :Dz akcentem na jeszcze :D
 
Ostatnia edycja:
A co tam u pozostalych e-koleżanek słychać? Hello kobitki? Gdzie się schowalyscie? Pozdrawiam wszystkich serdecznie i ciepło i życzę Wam w tym roku szczęśliwego zakończenia wszystkiego,co na zakończenie oczekuje :-*
 
Mam 4 cs niedługo nie wierzę już w nic. Nie wierzę w marzenia swoje. Jeszcze u mnie maz podchodzi na zasadzie będziesz w ciąży to będziesz więc nawet nie wie ile trudu kosztuje mnie to.
 
reklama
Do góry