reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@leeleeth ojeju ja bym zeszła na zawal... Dlaczego wam nie wolno być z nim?! Jeszcze się nie spotkałam że rodziców nie wpuszczaja na oddział a znajoma leżała z córką po wypadku nawet na intensywnej bo miała 2.5 roku :(

@alex811 suuuuuper gratulacje!!! :)
Nasz Igor (bo cały czas tak mówię do brzucha :D) mialm całe 3.8cm w zeszłym tygodniu hahaha jaka wielkość, ale serce biło jak dzwon i nawet widziałam jak pływał :D

Co do usg prenatalnego... Ehhh... Ja z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej czuje niepokój związany z tym aby wsyztsko było ok i oczywisxie to co usłyszymy - drodzy Państwo jest córka bądź drodzy Państwo jest syn! O proszę tu jest siusiak...

Przysięgam na to drugie jest opcja ze się porycze :D z radości oczywiście :)
 
Ja też strasznie przeżywałam prenatalne, zeby dzidziuś był zdrowy. Mi niestety nie powiedzieli jaka płeć [emoji27]
Dokładnie zdrowie maleństwa najważniejsze. Mam też wpisany test pappa ale szczerze mówiąc nie mam chęci go robić, czytałam o tym trochę i wiem że to tylko niepotrzebny stres ponieważ większość przypadków gdy wych coś nie tak okazało się błędem. Mam nadzieję że lek odstąpi od tego po dobrym wyniku usg. I jakoś nie Moge uwierzyć że to możliwe żeby w 12 Tc dowiedzieć się jaka płeć..
@aleks811 gratuluję [emoji6]
 
No właśnie ja też naczytałam sie o tym tescie papa, stąd był mój stres. Jakbym teraz byla w ciąży to bym rozważyła ten ten NIFTY.
 
reklama
Do góry