reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@leeleeth GRATULACJE! My id zeszłego roku na swoim domek mały bo 110m2 cz użytkowej plus garaż i strych ale to dlatego że nie mamy już żadnych gospodarczych obejść a rzeczy tyle że rany boskie świete :D osobiście widząc ile pracy trzeba włożyć w działkę dom itd to nie wiem czy mieszkanie nie lepsze :D

@Kruszynka123!!!! A aaaaa no to czekamy na wieści! :) ja też będę w przyszłym tyg w wt lub w czw, czekam na tel kiedy będzie termin :) jeju ile się cieszę że to już tyle się tak dererwuje raz żeby wsyztsko było ok a dwa czy zobaczymy siusiaka...

Hehe po trochu się zgadzam marzyłam o własnym domu w czerwcu minie 2 lata jak się przeprowadzilismy z mieszkania w bloku i nie wiem czy faktycznie mieszkanie nie lepsze ciągle coś trzeba robić mąż wraca z trasy bez przerwy siedzi w garażu wogole go mało w domu..

Odnośnie usg u mnie w pon będzie 12+3 z OM i myślę że to chyba za szybko żeby podejzec płeć choć baaaardzo bym chciała już wiedzieć oczywiście zdrowie malucha najważniejsze i będę trzasc d... Czy wszystko ok a muszę jechać sama będzie mega stres... Kazali mi być najedzoną plus zjeść coś słodkiego... W zyciu nie czekałam tak na pon [emoji23][emoji23]-ponieważ raczej za pon nie przepadam[emoji12]
 
reklama
@szczypiorkowa moj mąż właśnie zawsze mowi, ze mieszkanie był w stanie spójnie urządzić, ale na dom na bank bierze projektanta ;). Drugie mieszkanie bym urządziła, ale faktycznie dom to juz wyzwanie...
@kruszynka koniecznie cos zjedz, bo mi przed prenatalnymi nikt nie wspomniał i pojechałam na czczo. Nie dość, ze nie mogli mi pobrac krwi, bo nic nie chcialo lecieć, to jeszcze mały był mało ruchliwy...
Które czekają na testowanie? Leeleeth, Luisa2018 i Baby_girl? Juz się pogubiłam...
 
Tez nie mogę się już doczekać najbliższych usg. Mocna grupa [emoji4]
U mnie do testowania tez jeszcze daleko, dopiero 12dc, a ovu ostatnio była 20dc wiec kto wie może teraz będzie podobnie.
Dziewczyny, czy skrócił Wam się cykl przy inofemie?
 
Gosica mi opóźnił owulacje o 2 dni ale ja zaczelam brać ni z gruszki ni z pietruszki pare dni przed owu wiec pewnie stad te zawirowania. I spowodował ze Miałam masę śluzu płodnego :/
 
Teraz @baby_girl testuje? Potem ja, i powiem Wam,że nie mogę sie doczekać [emoji23]

Dzisiaj od rana do 15 w szpitalu bylismy na przyjęcie Witusia do szpitala, jutro operacja i niestety my nie mamy wejścia [emoji24] wiec maluszek zostaje sam
 
reklama
Do góry