reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Imama Ty msz termin porodu moich marzeń!!! Strasznie chciałam urodzić właśnie w kwietniu lub maju. Żeby już było cieplej, ogród, spacery, pierwsze rodzinne wypady, grille, ludzie sie budza do życia. W lipcu już masz takiego 3 miesięczniaka to i można gdzies pojechać na spokojnie na wakacje... no idealnie!

Ja się niestety nie wstrzeliłam bo to trzeba sie postarac latem, kiedy ja miałam bezwzględny zakaz starań po metotreksacie :(

Dla mnie najgorszy czas na poród to październik- styczeń (synka mam z końca stycznia) i coś czuję że pewnie tak sie wstrzele znowu ...o ile w ogóle sie uda.
 
reklama
BBAnna ja właśnie chciałam rodzic tak listopad-luty bo puchnie strasznie w lato. I z takim maluszkiem i tak dużo na cycu i do lata było by już lepiej by siedział itd. Ale kwiecień na upartego tez może być hehe nie No akurat na wiosnę wiec myśle ze nie będę jak fiona znowu!
U mnie w rodzinie bo sama mama moja ostatnio mówiła nie ma żadnego mężczyzny z kwietnia same kobietki



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim
Ooo @leeleeth nie dziwię Ci się,że się zestresowałaś, ja tam nawet nie gmeram,bo boję się o jakies uszkodzenie moimi niewprawnymi palcami. Musisz isc jak najszybciej skontrolować ,to na pewno .
Ech a juz miałam pisac, że u mnie czarny scenariusz ,bo wielka @ się rozkręciła z tego plamienia. Nie ma to jak 2 okresy w miesiącu ,hureeeey:baffled: poczytałam na necie ,ze czasami zdarza się krwawienie międzymiesiaczkowe, widocznie cykl był bez owulacji.
@maran-atha a ty jakie mialas te krwawienia? Ja chyba mam jednak cos innego i mam nadzieję,że to tylko jednorazowa sytuacja...
@Marzycielka86 a może jednak się udało:happy: czekamy na testowanka,twoje i Biedronkowe :)
@rena-chan jak tam? Kiedy ty testujesz?
 
Rodziłam w lato, początek lipca i nie wspominam tego dobrze ponieważ upał był straszny, nie dało się wyjść z dzieckiem na dwór w taki ukrop, zero cienia, w domu duchota, człowiek wiecznie upocony. Na zimę wydaje mi się że jest lepiej ponieważ do wiosny dziecko akurat będzie fajne, i kobieta dojdzie do siebie :)
 
Hejka, u mnie tez nastawienie nijakie. Dopadło mnie na dodatek chorobsko. Wczoraj jednak wzięłam pierwsza dawkę clo, dzisiaj 4dc wiec niedługo staranka-jakoś już tego entuzjazmu nie mam. Pogoda masakryczna, w pracy dużo roboty, wszystko mam teraz na nie! [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie też jakoś nijako. Wczoraj nie poprawialismy, dzisiaj 12 dc i chyba owu, ale kto wie. Do tego słabe samopoczucie psychiczne mnie dopadło.
 
reklama
Hej wszystkim
Ooo @leeleeth nie dziwię Ci się,że się zestresowałaś, ja tam nawet nie gmeram,bo boję się o jakies uszkodzenie moimi niewprawnymi palcami. Musisz isc jak najszybciej skontrolować ,to na pewno .
Ech a juz miałam pisac, że u mnie czarny scenariusz ,bo wielka @ się rozkręciła z tego plamienia. Nie ma to jak 2 okresy w miesiącu ,hureeeey:baffled: poczytałam na necie ,ze czasami zdarza się krwawienie międzymiesiaczkowe, widocznie cykl był bez owulacji.
@maran-atha a ty jakie mialas te krwawienia? Ja chyba mam jednak cos innego i mam nadzieję,że to tylko jednorazowa sytuacja...
@Marzycielka86 a może jednak się udało:happy: czekamy na testowanka,twoje i Biedronkowe :)
@rena-chan jak tam? Kiedy ty testujesz?
Tymon'sMom u mnie takim dluzszym krwawieniem objawial sie właśnie polip... W srodku cyklu pojawialo sie krwawienie czasem dosc mocne i trwalo niekiedy ze 2 dni... Pozniej mijalo i dochodzilo do owulacji, ale ciazy z tego przez dlugi czas nie bylo bo ten polip utrudnia zagniezdzenie zarodka bo dziala troche jak spirala... ale w styczniu mimo polipa sie udalo i mam Millie :) jak sie bedzie powtarzac to sprawdź to na usg bo moze to spadek hormonow a moze polip lub jeszcze cos innego, warto sprawdzic dla spokoju wlasnego...
 
Do góry